Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Зе!Місцеві в боротьбі: Забезпечуємо школи технікою, обладнуємо лікарні, ремонтуємо дороги

Зе!Місцеві в боротьбі: Забезпечуємо школи технікою, обладнуємо лікарні, ремонтуємо дороги

Депутати від партії «Слуга Народу» ініціюють забезпечення навчальних закладів ноутбуками, передають лікарням сучасне обладнання, дбають про ремонт доріг та благоустрій прибудинкових територій.

Хмельниччина: Забезпечуємо навчальні заклади ноутбуками

Народний депутат від «Слуги Народу» Ігор Марчук ініціював виділення 200 тис. грн із фонду регіонального розвитку на закупівлю ноутбуків для Кам’янець-Подільського навчально-виховного комплексу №13. Техніка надійде до кінця року.

Цей навчальний заклад є рідною школою Ігоря Марчука. Тут поглиблено вивчають польську мову. А для впровадження нових інформаційно-комунікаційних технологій потрібні ком’пютери.

«В час швидкого розвитку інформаційно-комунікаційних технологій ми повинні створити усі умови для того, щоб діти розвивались і ефективно навчались», – зазначив Ігор Марчук.

Житомирщина: Передаємо лікарням сучасне обладнання

Три сучасні наркозно-дихальних апарати експерт-класу німецького виробництва з’явилися в Житомирській обласній клінічній лікарні.

Нове обладнання медзаклад отримав за сприяння народного депутата України від «Слуги Народу» Сергія Кузьміних. Вартість техніки – 5 млн грн.

Наркозно-дихальні апарати можна використовувати і в операційних, і в палатах інтенсивної терапії. А також для хворих на COVID-19.

Наркозно-дихальні станції актуальні й для обласної лікарні, де влітку вже провели першу операцію з трансплантації нирки і продовжують працювати у цьому напрямку.

«Необхідними апарати є в період пандемії, особливо під час нинішньої хвилі, коли зросла кількість хворих, які потребують кисневої підтримки. Зараз ці апарати стануть у нагоді у боротьбі з пандемією, а згодом – надійними помічниками під час проведення операцій», – зазначає Сергій Кузьміних.

Загалом народний депутат передав лікарні 7 таких апаратів.

Вінниччина: Ремонтуємо дорогу в Козятині

У Козятині триває ремонт дороги місцевого значення по вул. Куликовського.

Із ходом робіт ознайомилася народна депутатка, голова Вінницької обласної організації політичної партії «Слуга Народу» Ірина Борзова, яка відвідала місто з робочим візитом.

«Жителі Козятина писали мені, що дорога повільно ремонтується. Тому вирішила особисто ознайомитись з тим, як йдуть роботи», – сказала депутатка.

Проєктом передбачено капремонт дорожнього покриття протяжністю 1,2 кілометра, ремонт тротуару, влаштування велодоріжки. Готовність об’єкта складає 40%.

«Підрядники кажуть, що йдуть по графіку, і до кінця місяця мають все завершити», – сказала Ірина Борзова.

Вона звернула увагу, що це дорога комунального значення.

«Вперше за роки незалежності з державного бюджету виділяються кошти на ремонт доріг і вулиць в громадах. І це спільний результат нашої команди. Кошти платників податків повинні використовуватись ефективно. Тому як народний депутат буду контролювати проведення ремонту, щоб дорога була якісна та вчасно зроблена», – сказала народна обраниця.

На ремонт дороги у Козятині по вул.Куликовського з держбюджету виділено 11 млн грн.

Депутат Козятинської міськради від «Слуги Народу» Олександр Шумський розповів, що ця вулиця є в’їздом у місто й нею щодня користуються і мешканці міста, і гості.

«Питання ремонту на цій вулиці назріло давно і лише зараз завдяки допомозі держави у мешканців Козятина буде нова дорога, яку не ремонтували десятиліттями», – сказав депутат та житель Козятина.

Сумщина: Поліпшуємо стан прибудинкових територій

З місцевого бюджету виділено 500 тис. грн на ремонт тротуару біля 17-ї школи в Сумах. Це сталося з ініціативи депутатів Сумської міськради від «Слуги Народу» Олега Рєзніка та Єфрема Лазарєва після звернення керівника організації інвалідів «Доля». Організація розташована в будинку поряд зі школою.

«Двадцять років цей тротуар не бачив ремонту. А ним, між іншим, щодня проходять сотні жителів мікрорайону, користуються і члени нашої організації, що пересуваються на інвалідних візках. Для нас це було справжнє випробування. Аби дістатися до приміщення організації, доводилось об’їжджати за квартал», – розповідає Володимир Слободян.

За його словами, реакція представників «Слуги Народу» була миттєвою. На сьогодні роботи завершено – 20-річну проблему вирішили менш ніж за два місяці.

Також за зверненням мешканців декількох будинків на вул. Інтернаціоналістів щодо жахливого стану прибудинкової території виділено кошти з місцевого бюджету на ремонт. Сума – орієнтовно 3 млн грн. На сьогодні роботи завершено.

Крім цього, за кошти, виділені на виконання депутатських повноважень депутату Олегу Рєзніку, здійснили освітлення цих дворів.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy