Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Зе!Місцеві в боротьбі: Забезпечуємо реанімобілями, відкриваємо спортивні локації, ремонтуємо будинки культури

Зе!Місцеві в боротьбі: Забезпечуємо реанімобілями, відкриваємо спортивні локації, ремонтуємо будинки культури

Депутати від партії «Слуга Народу» працюють над забезпеченням лікувальних установ у селах сучасними реанімобілями, ініціюють відкриття «активних парків», ремонтують заклади культури та оснащують школи новими меблями.

Кіровоградщина: Забезпечуємо сучасними реанімобілями

У межах державної програми «Розвиток системи екстреної медичної допомоги» Кіровоградська область отримає 43 автомобілі екстреної медичної допомоги Renault. Вартість спеціалізованого санітарного транспорту становить 70 мільйонів гривень.

Один з таких автомобілів уже отримала Голованівська селищна рада.

«За співфінансування Голованівської селищної ради ми отримали новий сучасний реанімобіль, що буде обслуговувати нашу громаду. Особисто пересвідчився в його багатофункціональності та надійності, впевнений, що такий сучасний транспорт допоможе медикам врятувати не одне життя. Автомобіль отримали для екстреної медичної допомоги, що базується в нашій лікарні», – прокоментував селищний голова Голованівської громади, представник «Слуги Народу» Сергій Цобенко.

Реанімобіль сучасний і оснащений всім необхідним для екстреного медичного реагування: дефібриляторами, кисневими апаратами, приладами для вимірювання глюкози в крові, електрокардіографами, оксиметрами та іншою необхідною апаратурою.

«Медикам вже провели інструктаж по всьому обладнанню, що знаходиться в «швидкій». Раніше у нас був старий автомобіль, яким хворого неможливо було довезти до лікарні. Тепер новий реанімобіль дозволить створити більш комфортні умови для транспортування і надання екстреної допомоги пацієнтам», – зазначив Сергій Цобенко.

Для екстреної допомоги цього автомобіля на громаду вистачить, але в планах керівництва додатково придбати ще один для лікарні.

Донеччина: Відкриваємо «активні парки»

У селі Іллінівка Краматорського району на Донеччині відкрили ще одну спортивну локацію, облаштовану в рамках програми «Активні парки – локації здорової України».

Спортивний майданчик з турніком, брусами, шведською стінкою, координаційною лінією, вільним простором для тренувань та іншими спортивними елементами побудовано біля Іллінівської опорної школи, в якій навчається близько 500 учнів.

«Сільська рада подала заявку на зведення такого інноваційного майданчика біля опорної школи, тому що так тренуватись там зможуть не лише місцеві діти, а й ті, що приїздять на навчання з інших населених пунктів. У селищі вже є спортивні майданчики зі штучним покриттям, тож з відкриттям «активного парку» можливостей для занять спортом стане ще більше», – наголосила секретар Іллінівської сільської ради, представниця політичної партії «Слуга Народу» Валентина Троян.

Крім спортивних знарядь, на майданчику встановлено таблички з QR-кодами, щоб кожен бажаючий міг тренуватись з онлайн-інструктором та обрати свій рівень складності вправ. Загалом на Донеччині відкрили вже понад двадцять «активних парків».

Вінниччина: Осучаснюємо школи

Школи Могилів-Подільської громади отримали нові меблі в межах програми «Нова українська школа». Про це повідомив міський голова Могилів-Подільської ТГ Геннадій Глухманюк, обраний від партії «Слуга Народу».

«Для першачків Могилів-Подільської громади наші школи отримали 440 комплектів нових меблів. У комплект входить одномісна парта і стілець, які регулюються за зростом школяра. Верхня частина парти похила, щоб дітям було зручно за нею сидіти та не отримати порушення постави», – прокоментував він.

На придбання комплектів витратили майже 512 тис. гривень. З них 84 100 грн – співфінансування з місцевого бюджету, 427 532 грн – освітня субвенція держави.

Батьки із задоволенням долучились і допомогли учителям оперативно встановити меблі.

Черкащина: Ремонтуємо будинок культури

Уманський міський будинок культури імені Ю. Смолича реконструюють в межах програми «Велике будівництво». За словами народного депутата від «Слуги Народу» Артема Нагаєвського, у 2021 році на відновлення цього об’єкта виділено понад 36 млн грн. Це кошти Державного фонду регіонального розвитку, державної програми соціально-економічного розвитку та місцевого бюджету.

Наразі тут потрібно оновлювати практично все, починаючи від фасаду, покрівлі, перекриття між поверхами, до заміни вікон. Нагадаємо, що востаннє серйозну реконструкцію тут проводили у 1972-1974 роках.

«Також тут зроблять спеціальну сценічну підлогу, яка необхідна для хореографічних колективів, додає директор Будинку культури в Умані Валентин Білошкурський. – Зважаючи на те, скільки у нас проходить концертів, фестивалів, виступів ― це дуже важливо, і перш за все для безпеки танцюристів».

«Реконструкцію будинку культури в Умані обговорювали не один рік, але грошей в місцевому бюджеті не було, з ДФРР теж не виділяли, бо не було домовленості на рівні області, – говорить Артем Нагаєвський. – Але завдяки злагодженій роботі голови Черкаської ОДА Олександра Скічка, народних депутатів України та Уманської міської ради цьогоріч цей об’єкт був включений до переліку об’єктів програми «Велике будівництво». Третину вартості робіт, дійсно, фінансує міська рада. Але без Великого будівництва ми б не запустили цей процес».

Основну частину робіт заплановано завершити вже цього року.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy