Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Зе!Місцеві в боротьбі: Забезпечуємо освітян технікою, створюємо нові спортивні локації, облаштовуємо майданчики для вигулу тварин

Зе!Місцеві в боротьбі: Забезпечуємо освітян технікою, створюємо нові спортивні локації, облаштовуємо майданчики для вигулу тварин

Депутати від партії «Слуга Народу» ініціюють забезпечення вчителів ноутбуками, допомагають облаштовувати майданчики для вигулу тварин, працюють над зведенням нових спортивних локацій та відкриттям дитячо-юнацьких спортивних шкіл.

Донеччина: Облаштовуємо майданчики для вигулу домашніх тварин

Депутат Маріупольської районної ради від політичної партії «Слуга Народу» Юрій Давиденко допоміг мешканцям Лівобережного району міста реалізувати проєкт громадського бюджету «Спортивно-ігровий майданчик для вигулу собак». Це перша подібна локація у місті, де вільно можуть проводити час зі своїми домашніми улюбленцями містяни.

Цей проєкт переміг у конкурсі «Громадський бюджет 2020», але через проблеми з затвердженням ділянки для створення майданчика його реалізація відкладалась.

Юрій Давиденко у вересні провів зустріч із авторами проєкту та допоміг у виборі нової ділянки, яка була б зручною у розташуванні та підходила для будівництва. За два місяці майданчик було зведено.

«Побував на відкритті тренувального майданчика для собак на Лівому березі Маріуполя. Місто стрімко розвивається, і містяни також хочуть створювати комфортні умови для свого дозвілля. Майданчик для вигулу собак – не лише зручна, а й досить важлива ініціатива мешканців, яку нам разом вдалось реалізувати. Зі свого боку, як депутат допоміг їм налагодили комунікацію з міською владою та довести втілення проєкту в життя до завершення», – каже Юрій Давиденко.

Вартість реалізації проєкту склала 500 тисяч гривень. Зараз разом з його авторами депутат має план на будівництво ще одного подібного майданчика у цьому районі міста.

Запоріжжя: Зводимо нові спортивні локації

Депутатка Запорізької міської ради від «Слуги Народу» Ірина Кулєш виділила з депутатського фонду 310 тис. грн на облаштування нової сучасної спортивної локації на вулиці Курузова, що у Хортицькому районі.

Майданчик одразу став популярним серед дітей та дорослих. Він буде потужним стимулом для того, щоб місцеві жителі більше часу проводили на вулиці, займаючись спортом та зміцнюючи своє здоров’я.

«Хто як не медик краще знає, що потрібно для здорового розвитку містян. Спортивний майданчик дозволить дітям, підліткам та їхнім батькам долучитися до спорту та активного способу життя. Чудова нагода розпочати змагання між поколіннями та навчити одне одного спорту, козацької єдності, витримці, умінню досягати поставлених цілей. Наближуємо спорт до кожного мешканця Запоріжжя!» – наголосила Ірина Кулєш.

Київ: Створюємо дитячо-юнацьку школу «Київ Спортивний»

Київська міська рада підтримала проєкт рішення авторства депутата міськради від політичної партії «Слуга Народу» Георгія Зантарая «Про створення дитячо-юнацької спортивної школи «Київ Спортивний». Це сучасна спортивна школа на вул. В. Липківського, 36, де діти займатимуться безкоштовно.

Заклад створено за позабюджетні кошти меценатами, однак надалі він підпорядковуватиметься Департаменту молоді та спорту КМДА.

«Спорт – для всіх. Здорові діти – здорова нація, тому важливо забезпечити повноцінні умови для безкоштовного навчання та фізичного розвитку дітей і підлітків, – наголошує Георгій Зантарая. – Проголосувавши за зазначений проєкт рішення, ми зробили доступнішим спорт на високому рівні для всіх охочих дітей киян, незалежно від їхнього фізичного та матеріального стану».

Житомирщина: Забезпечуємо вчителів ноутбуками

Учителі Бердичівського району отримали 267 ноутбуків. Це лише частина техніки, яку закупили в межах спільного проєкту Міністерства цифрової трансформації  України та Міністерства освіти і науки України «Ноутбук кожному вчителю».

Вручали ноутбуки освітянам голова Житомирської облдержадміністрації Віталій Бунечко та народний депутат України від партії «Слуга Народу» Богдан Кицак на базі Гришковецького ліцею. До речі, минулого року саме цей заклад став першим на Житомирщині реконструйованим в межах програми «Велике будівництво».

Наразі техніку отримали 8 громад Бердичівського району: Бердичівська, Гришковецька, Андрушівська, Вчорайшенська, Краснопільська, Ружинська, Семенівська, Червоненська.

Нові ноутбуки придбані на умовах співфінансування: 70% – сплачує держава, 30% – громада.  Усього в межах проєкту майже 2300 ноутбуків незабаром будуть передані для 183 закладів у 59 територіальних громадах Житомирщини. Вартість усієї техніки – понад 32 млн грн.

Першочергово ноутбуки отримають школи, що потребують цього найбільше та мають не менш як 250 учнів, і опорні заклади з кількістю учнів не менш як 200 осіб. З наступного року розпочнеться «друга хвиля» закупівлі та передачі нових ноутбуків, зокрема ще додаткових 363.

«Ми переконані, що зі швидким розвитком інформаційних технологій українські вчителі мають швидко адаптуватись до сучасних реалій. Нехай нові технічні засоби стануть для наших педагогів чудовим інструментом для вдосконалення знань та формування навичок», – зазначив народний депутат від «Слуги Народу» Богдан Кицак.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy