Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Зе!Місцеві в боротьбі: Забезпечуємо лікарні обладнанням, закуповуємо техніку, відновлюємо спортмайданчики

Зе!Місцеві в боротьбі: Забезпечуємо лікарні обладнанням, закуповуємо техніку, відновлюємо спортмайданчики

Депутати від партії «Слуга Народу» працюють над забезпеченням медичних закладів сучасним обладнанням, ініціюють придбання комунальної техніки для громад та відновлення спортивних майданчиків, дбають про реконструкцію навчальних закладів.

Запоріжжя: Забезпечуємо лікарні сучасним обладнанням 

Голова Запорізької обласної організації «Слуга Народу», нардеп Павло Мельник ініціював виділення субвенції 15 млн грн на придбання сучасного медичного обладнання для Запорізької обласної лікарні.

«Придбання обладнання такого рівня значно підвищить якість медичних послуг та перетворить клінічну лікарню на справжній медичний ХАБ, куди пацієнти зі всієї України будуть звертатися за допомогою, а лікарі  приїжджатимуть на навчання та підвищення кваліфікації», – зазначив Павло Мельник.

Медичне обладнання для гінекологічної та урологічної клініки вже закуплене, встановлене та працює. Це єдиний набір інструментів з таким ступенем візуалізації в країні. Їхнє використання дозволяє проводити складні операції з мінімальною травматизацією та значно скоротити час операції. А для пацієнта це швидкий реабілітаційний період та значно легше відновлення. При лапароскопічних операціях такого рівня людина виходить з лікарні та повертається до звичного ритму життя вже за кілька днів.

«Завдяки залученій Павлом Мельником субвенції в нас тепер є єдине в країні обладнання такого рівня для урологічної та гінекологічної клініки. Така найсучасніша оптика впливає на якість та результат роботи, допомагає хірургу бачити все у найдрібніших деталях та забезпечує йому максимальний комфорт під час роботи. Тепер наші пацієнти отримають значно вищий рівень послуг», – зазначив головний лікар обласної лікарні Ігор Шишка.

Сумщина: Закуповуємо техніку для Кролевецької громади

Депутати від «Слуги Народу» спрямували понад 2 млн грн на придбання техніки для Кролевецької громади. Кошти виділила народна депутатка від «Слуги Народу» Тетяна Скрипка з фонду соціально-економічного розвитку.

Нова комунальна техніка вже прибула до Кролевця – дорожня машина, яка обладнана засобами для розкидання піску, щіткою та снігоочисним відвалом на базі самоскида КДМ.

«Сподіваюся, що в межах підготовки до зими Кролевецька громада впоралася на 100%. Дякую нашим народним депутатам від «Слуги Народу» Михайлу Ананченку та Тетяні Скрипці за підтримку наших ініціатив і розвиток територіальних громад Конотопщини», – зазначив депутат облради від «Слуги Народу» Олександр Слюсар.

Прикарпаття: Відновлюємо спортивний майданчик

У Цуцилові провели реконструкцію спортивного майданчика завдяки розподілу другого траншу коштів фонду соціально-економічного розвитку, який затвердив Кабмін.

200 тис. грн додатково виділили завдяки субвенції з держбюджету Переріслянській сільській тергромаді для проведення відповідних робі. Про виділення фінансування клопотав народний депутат від «Слуги Народу» Василь Вірастюк.

«Наразі це наш перший такий об’єкт на 87 окрузі. Але, впевнений, що він якраз дасть гарний старт розвитку спортивної інфраструктури в інших наших громадах. Для мене вкрай важливо бути причетним до відновлення спортивних майданчиків, залів чи комплексів! Бо таким чином ми дбаємо не просто про фізичне виховання наших дітей та молоді, а в першу чергу – про їхнє здоров’я! Їм буде і вже є куди прийти та якісно позайматися улюбленим видом спорту!» – прокоментував Василь Вірастюк.

Вінниччина: Реконструюємо гімназію та дитсадок у Могилеві-Подільському

Гімназію №2 та садочок №5 у Могилеві-Подільському очікує реконструкція. Про це повідомив могилів-подільський міський голова Геннадій Глухманюк, обраний від партії «Слуга Народу».

Він зазначив, що з міського бюджету уже виділили кошти для виготовлення проєктно-кошторисної документації.

«У планах реконструкція із застосуванням енергоощадних технологій та врахуванням потреб дітей з особливими потребами, сучасна спортивна інфраструктура: футбольне поле, баскетбольний майданчик, комплекс тренажерів, ігрові дитячі майданчики», – говорить Геннадій Глухманюк.

У 2022 році ці об’єкти передбачено включити в програму «Велике будівництво».

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy