Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Зе!Місцеві в боротьбі: Забезпечуємо лікарні обладнанням, реставруємо заклади культури, працюємо над розвитком вищої освіти

Зе!Місцеві в боротьбі: Забезпечуємо лікарні обладнанням, реставруємо заклади культури, працюємо над розвитком вищої освіти

Депутати від партії «Слуга Народу» ініціюють реконструкцію приймальних відділень медичних закладів та дбають про вирішення їхніх проблем, працюють над відновленням музеїв, дбають про якість вищої освіти в регіонах.

Вінниччина: Забезпечуємо лікарні новим обладнанням

Лікарі приймального відділення Бершадської лікарні вже проводять діагностику на новітньому обладнанні. Тут запрацювало відреставроване приймальне відділення, у якому за програмою «Велике будівництво» здійснили капітальний ремонт.

«У Бершадській лікарні запрацював комп’ютерний томограф, є можливість проведення ультразвукового діагностування та рентгену. Усі послуги для людей надаються безоплатно. Хтось у це не вірив, але тепер це реальність», – розповів під час відкриття очільник Вінниччини Сергій Борзов.

Головна лікарка закладу Лілія Брикуля зізнається, що про таке обладнання могла тільки мріяти: «Я сама лікар УЗД і розумію, наскільки важливо мати сучасну систему, тим паче вона переносна – це полегшить діагностування».

Депутат Бершадської міської ради від політичної партії «Слуга Народу» Микола Грабчак розповів, що Бершадь – це одне із найвіддаленіших містечок Вінниччини. До Вінниці – майже 160 км.

«Нове відділення – це порятунок для мешканців нашої громади та жителів сусідніх територій. Це тисячі врятованих життів», – сказав він.

Лікарня обслуговує мешканців Бершадської, Чечельницької, Теплицької, Джулинської та Тростянецької територіальних громад – тут проживає близько 110 тисяч людей.

Полтавщина: Реставруємо краєзнавчий музей ім. В. Кричевського

Стартувала масштабна комплексна реставрація Полтавського краєзнавчого музею ім. В. Кричевського.

Її мета – зупинити руйнацію будівлі та відновити пам’ятку архітектури, що має національне значення і є гордістю полтавців.

Проєкт передбачає комплексну реставрацію, яка не проводилася понад 60 років. Зокрема будуть оновлені приміщення, включаючи дах, цоколь, вікна, балкони тощо.

Як розповіла заступниця директора з розвитку музею та депутатка Полтавської міської ради від «Слуги Народу» Катерина Бабіч, розписи та іконографіка будуть відновлені із залученням фахових майстрів-реставраторів. Крім того, музей стане доступним для людей з особливими потребами.

«Всі процеси, які відбуватимуться, націлені на збереження архітектурної пам’ятки. Зробимо все можливе, аби музей став сучасним і доступним для всіх без винятку», – наголосила Катерина Бабіч.

Роботи планується закінчити за рік. На цей час музей буде частково доступний для відвідувачів.

За словами голови Полтавської ОДА Олега Синєгубова, музей включили до програми «Велике будівництво» після візиту Президента України Володимира Зеленського, який був вражений колекціями і виставковим залом.

Кіровоградщина: Працюємо над розвитком медуніверситету

Голова Кіровоградської обласної ради, представник партії «Слуга Народу» Сергій Шульга ініціював підписання тристороннього меморандуму про співпрацю між облрадою, Донецьким національним медичним університетом та медичними закладами Кіровоградщини.

«Тепер я твердо можу сказати: нам це вдалося! Всім разом – студентам, викладачам, народним депутатам і багатьом небайдужим. Ми зберегли Донецький національний медичний університет у Кропивницькому, – зазначив Сергій Шульга.

Метою меморандуму є організація широкої співпраці між сторонами з розвитку медичної освіти в Кіровоградській області, підготовки кваліфікованих медичних кадрів і забезпечення закладів охорони здоров‘я регіону кваліфікованими медичними кадрами.

Завдяки консолідованій позиції керівників медичних закладів області, університет матиме наукові майданчики.

«Ми повинні розуміти, що сьогоднішні студенти – це наші кадри завтра. І від умов, які ми всі разом створимо для їхньої освіти, практики, залежить, хто за кілька років працюватиме в наших лікарнях і лікуватиме нас із вами», – додав Сергій Шульга.

Тристоронній меморандум уже підписали Кіровоградська обласна лікарня, обласний госпіталь ветеранів війни та обласна дитяча лікарня. Також до підписання меморандуму долучаться обласні онкоцентр, кардіоцентр, центр екстреної медичної допомоги, психіатрична лікарня, шкірно-венерологічний диспансер, стоматологічна поліклініка та бюро судмедекспертизи.

Хмельниччина: Будуємо ліфт у Шепетівській лікарні

За ініціативи народного депутата України від «Слуги Народу» Олексія Жмеренецького у Шепетівці встановлюють ліфт для транспортування хворих до відділень інтенсивної терапії та хірургії.

Приміщення, де знаходяться відділення анестезіології, інтенсивної терапії, хірургії та травматології, побудовані ще 1929 року та не були обладнані ліфтом. Тяжких хворих із серйозними травмами медики мусять заносити на носилках. Це, звісно, зменшує швидкість транспортування, коли у боротьбі за життя лишаються лічені хвилини.

Упродовж років адміністрація лікарні намагалася розв’язати проблему, проте марно. Цьогоріч після звернення головного лікаря Валентини Савчук та міського голови Віталія Бузиля до народного депутата України Олексія Жмеренецького ліфт нарешті встановлюють.

«Вважаємо розв’язання питань лікарень у наш час першочерговими, тому тільки отримали звернення з приводу ліфта, включили його у список пріоритетних проєктів для реалізації коштом субвенції на соціально-економічний розвиток», – коментує Олексій Жмеренецький.

Відтак, державні кошти у розмірі 2 млн 75 тис. гривень на побудову ліфта надійшли на рахунок лікарні на початку липня. Сьогодні уже ведуть відповідні роботи.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy