Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Зе!Місцеві в боротьбі: Забезпечуємо лікарні новим обладнанням, запроваджуємо нові освітні технології, відновлюємо дороги у громадах

Зе!Місцеві в боротьбі: Забезпечуємо лікарні новим обладнанням, запроваджуємо нові освітні технології, відновлюємо дороги у громадах

Депутати від партії «Слуга Народу» ініціюють закупівлю нового обладнання для медичних закладів, працюють над впровадженням енергозберігаючих технологій у громадах і облаштуванням шкіл сучасною технікою, дбають про відновлення доріг.

Запоріжжя: Забезпечуємо лікарні новим обладнанням

За сприяння народного депутата від «Слуги Народу» Сергія Штепи за рахунок державної субвенції придбано медичне обладнання для лікарень 77 округу.

Для міської лікарні №8 на придбання комплексу електронейроміографічного комп’ютерного M-TEST ONE-4 було виділено 250 тис. грн.

Це електронейроміографічний комплекс, який дає змогу дослідити периферійний апарат нервової системи, роботу м’язів, на ранніх стадіях діагностувати неврологічні захворювання – навіть тоді, коли у пацієнта ще немає симптомів.

До міської лікарні №2 надійшов світильник хірургічний пересувний, а також паровий стерилізатор. На їхнє придбання за сприяння народного депутата було виділено з держбюджету 250 тис. грн.

Паровий стерилізатор використовується для того, щоб підготувати обладнання і все необхідне для операційної кімнати. В лікарні було два таких, але один нещодавно зламався, другий має великий ступінь зносу. Тепер, з появою нового обладнання, буде змога відправити старі стерилізатори на ремонт. Це дозволить розв’язати проблему лікарні зі стерилізацією на багато років.

«Впевнений, що це обладнання стане в нагоді та сприятиме покращенню здоров’я жителів міста. Що ж до подальшої співпраці, то необхідні сучасні ендо-, гастро- та колоноскоп. Поступово задовольнимо і ці потреби. Кошти платників податків мають використовуватись раціонально, і покращення медичної інфраструктури – один з головних пріоритетів», – каже Сергій Штепа.

Кіровоградщина: Заощаджуємо бюджет Бобринецької громади

Близько 100 тисяч гривень економії бюджетних коштів на рік дало встановлення сонячних батарей на станції очищення води Бобринецького міського комунального підприємства «Міськводоканал».

Витрати на електроенергію у структурі тарифу на водопостачання складає 26%, а вартість електроенергії для підприємств постійно збільшується, що тягне за собою потребу в перерахунку тарифів. Тож було прийнято рішення встановити сонячні панелі потужністю 20кВт. Відповідне рішення ініціювала місцева влада на чолі з головою громади від «Слуги Народу» Леонідом Кравченком.

«Згідно з програмою фінансової підтримки Бобринецького МКП «Міськводоканал», міська рада у 2021 році надала 385 тисяч гривень на придбання та встановлення відповідного обладнання. Ця система встановлена з паралельним використанням наявної централізованої системи живлення. Потужність системи складає 10% від загального споживання електроенергії обладнанням системи водопостачання, що дозволяє зменшити динаміку збільшення витрат на електроенергію комунального підприємства», – такі подробиці пілотного проєкту в громаді розповів її голова Леонід Кравченко.

Встановлення сонячної станції дозволило сповільнити динаміку підвищення тарифу на водопостачання. У планах міської ради збільшення потужності сонячної станції вдвічі, до 40 кВт.

Черкащина: Запроваджуємо нові технології в освітніх закладах

У Рижанівському НВК на Звенигородщині з’явився лінгафонний кабінет. Тут учні вивчають 2 іноземні мови – англійську та німецьку. Сподіваються, що з використанням новітніх технологій процес вивчення іноземної мови стане цікавішим та глибшим.

Реалізував цей проєкт депутат Черкаської обласної ради від «Слуги Народу» Ігор Новицький у співпраці з керівництвом громади. Необхідне комп’ютерне обладнання було придбано за кошти обласного та місцевого бюджетів на умовах співфінансування 50% на 50%.

Голова Водяницької громади Руслан Каюк говорить, що отримання дітьми якісної освіти є одним із головних завдань місцевої влади.

«У планах – проводити онлайн-уроки, аби батьки могли почути й побачити, чим і як займаються їхні діти на заняттях з різних предметів», – розповів Руслан Каюк.

Це вже третій проєкт, що став можливим за підтримки Ігоря Новицького на Звенигородщині. Так, минулого року лінгафонні кабінети з’явилися у 2-х школах Тальнівської МТГ – Кривоколінському НВК та тальнівській школі №2. Для них придбано 16 комп’ютерів з навушниками, інтерактивну дошку, проєктор.

«Сьогодні англійська мова та цифрова грамотність – це шлях у майбутнє. Тому ми з депутатами обласної ради, з колегами завжди будемо підтримувати проєкти, спрямовані на діджиталізацію, автоматизацію всіх процесів, щоб сільські школи не поступалися міським і йшли в ногу з часом», – прокоментував депутат Черкаської обласної ради від «Слуги Народу» Ігор Новицький.

Сумщина: Відновлюємо дороги у Кролевці

Понад 100 млн грн цього року отримає Конотопщина на ремонт доріг із дорожньої субвенції держбюджету. Серед переліку об’єктів – і вулиця Шевченка в Кролевці, відновлення якої ініціював депутат обласної ради від «Слуги Народу» Олександр Слюсар.

«За зверненням депутатів Путивльської міськради від фракції «Слуга Народу» ми ініціювали проведення ремонту складної ділянки дороги протяжністю 1,1 км на автодорозі Рев’якине – Козаче – Малушине», – коментує Олександр Слюсар.

Саме про це йшлося в колективному зверненні від місцевих жителів. Також депутат направив звернення щодо ремонту дороги по вул. Воїнів-інтернаціоналістів в Кролевці.

«Сподіваюсь, що в область будуть залучені додаткові кошти, бо серед пріоритетів залишається ремонт доріг Путивль-Камінь та Кролевець-Мутин, проте ці автошляхи потребують залучення значного фінансування. Над цим і працюватимемо», – зазначив Олександр Слюсар.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy