Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Зе!Місцеві в боротьбі: Забезпечуємо лікарні медобладнанням, ремонтуємо дитсадки, сприяємо розвитку бізнесу

Зе!Місцеві в боротьбі: Забезпечуємо лікарні медобладнанням, ремонтуємо дитсадки, сприяємо розвитку бізнесу

Депутати від партії «Слуга Народу» ініціюють закупівлю для медичних установ сучасного обладнання, виділяють кошти на ремонти дошкільних закладів, допомагають комунальним підприємствам та започатковують проєкти з розвитку бізнесу в регіонах.

Житомирщина: Забезпечуємо лікарні медичним обладнанням

Сучасний УЗД-апарат експерт-класу з’явився в лікарні ім. В. Павлусенка у Житомирі. Вартість обладнання – 2,5 млн грн.

Цей УЗД-апарат допомагає виявити патології на ранніх стадіях. Також він надає зображення високої якості, тому обстеження відбувається більш точно та швидко.

Щодня на апараті обстежують по 20-30 пацієнтів.

Техніка надійшла за сприяння народного депутата від фракції «Слуга Народу» Сергія Кузьміних.

«І надалі буду сприяти оновленню матеріально-технічної бази в лікарнях Житомирщини, адже від цього залежить найважливіше – здоров’я громадян», – зазначає народний депутат України Сергій Кузьміних.

Завдяки новому обладнанню лікарня зможе й надалі надавати допомогу не лише житомирянам, а й мешканцям області.

Хмельниччина: Ремонтуємо дитячі садки

Дошкільний навчальний заклад «Теремок» отримав субвенцію з держбюджету за сприяння народного депутата від «Слуги Народу» Олексія Жмеренецького. Розмір субвенції – 2,5 млн грн.

За ці кошти планується оптимізувати споживання енергоносіїв та скоротити видатки на потреби енергозабезпечення. Будівлю дитсадка утеплять та відремонтують, що дозволить заощадити кошти на оплату теплопостачання.

«Ми активно працюємо з командою в окрузі, чуємо та дослухаємось до проблем громад, тому посприяли у капітальному ремонті дитячого садочка «Теремок». Завдяки цьому садочок зможе менше витрачати коштів на оплату комунальних послуг», – зазначив нардеп Олексій Жмеренецький.

Полтавщина: Сприяємо розвитку підприємництва 

За ініціативи депутатки Полтавської облради від «Слуги Народу» Юлії Цибульської та за підтримки Полтавської ОДА реалізуєтсья проєкт «Бізнес-інкубатор із розвитку жіночих ініціатив».

«Це нова за своїм форматом та інноваційна для Полтавської області віртуальна установа, що займається ростом, розвитком, масштабуванням мікро-, малого та середнього бізнесу з акцентом на жінок-засновниць. В межах навчання беремо до уваги базову бізнес-освіту, сприяємо пошуку інвестицій та партнерів, обміні досвідом та популяризації менторства», – прокоментувала депутатка.

«Бізнес-інкубатор» очікує передусім на тих жінок, які хочуть започаткувати власну справу або потребують офіційного оформлення бізнесу. Також – тих жінок, які вимушені були припинити підприємницьку роботу, але готові відновити її.

У першому сезоні подали заявки більше 50 учасниць, були відібрані громадою Кременчука 25 учасниць, а до фіналу дістались 10 жінок.

Другий сезон проєкту стартував 4 листопада, заявку на участь у проєкті можна подати до 11 листопада включно.

Запоріжжя: Допомагаємо комунальним підприємствам

Комунальне підприємство Михайлівської селищної ради поповнилося новою технікою – новим вакуумним автомобілем для перевезення рідких побутових відходів.

Це сталося завдяки ініціативі депутата Запорізької облради від «Слуги Народу» Віктора Дудка.

Вартість техніки – 1,4 млн грн. Кошти виділили з обласного бюджету.

Віктор Дудка підкреслює, що придбання нової якісної техніки допоможе налагодити ефективну систему поводження з рідкими відходами та сприятиме покращенню санітарно-екологічного стану селищної ради.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy