Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Зе!Місцеві в боротьбі: забезпечуємо якісною медициною, захищаємо ліси від пожеж і оновлюємо гімназії

Зе!Місцеві в боротьбі: забезпечуємо якісною медициною, захищаємо ліси від пожеж і оновлюємо гімназії

Депутати від «Слуги Народу» оновлюють відділення екстреної допомоги та допомагають встановлювати необхідне обладнання у медзакладах, відновлюють приміщення навчальних закладів, дбають про якість дитячого харчування і впроваджують інноваційні рішення для захисту лісових масивів.

Луганщина: Модернізуємо відділення екстреної медичної допомоги

У Сватівській багатопрофільній лікарні після капітального ремонту відкрили відділення екстреної медичної допомоги. Кошти виділені з державного бюджету в межах програми Президента «Велике будівництво» із залученням фінансування з місцевого.

 «Здійснили повну реконструкцію першого поверху головного корпусу лікарні. Відтепер там є оснащені сучасним обладнанням кімнати для прийому пацієнтів та кабінети діагностики, палати інтенсивної терапії і маніпуляційні. Також облаштовані службові приміщення для персоналу і пацієнтів, у тому числі для людей з інвалідністю», – розповідає голова фракції «Слуга Народу» у Сватівській районній раді Олена Риженкова, керівниця медзакладу.

Окрім цього, в лікарні встановили сучасний комп’ютерний томограф. Лікар-рентгенолог Артем Полупан, який працюватиме з цим діагностичним апаратом, зазначає, що обладнання допоможе в найкоротші терміни проводити обстеження.

«Це найсучасніший комп’ютерний томограф японського виробництва на 32 зрізи. Відтепер людям для проходження томографії не потрібно їхати в інше місто, тому що якісне дослідження проводитиметься у нашій Сватівській лікарні. Швидка діагностика вкрай необхідна для виявлення хвороб на ранній стадії, а для хворих з інсультом це просто надважливо», – зазначив Артем Полупан.

У межах програми медичних гарантій, яку фінансує держава, КТ буде безкоштовною для пацієнтів. Крім цього, коштом держбюджету Сватівська лікарня отримала мобільний апарат штучної вентиляції легень і новий рентгенапарат.

Олена Риженкова також подякувала заступниці голови Луганської облдержадміністрації Катерині Безгинській, яка весь час опікувалася ремонтом відділення та допомагала вирішувати будь-які проблеми.

Миколаївщина: Захищаємо ліси від пожеж

Депутати від «Слуги Народу» працюють над встановленням системи відеофіксації у Врадіївському лісовому господарстві, що має зменшити ризики знищення лісу в разі виникнення пожежі.

Так, депутати Миколаївської облради від партії «Слуга Народу» Віталій Порхун та Ігор Савченко провели зустріч із керівником Херсонського обласного управління лісового та мисливського господарства Тетяною Касіч, на якій обговорили питання зменшення ризиків знищення лісів в області. Зокрема, врахують досвід Херсонської області, де було встановлено 11 сучасних телевізійних систем спостереження для оперативного виявлення лісових пожеж, що дозволяє мінімізувати ризики розповсюдження вогню на території лісу.

Таку ж систему планується встановити на території ДП «Врадіївське лісове господарство» в Миколаївській області.

«Наші лісові господарства страждають через періодичні спалахи вогню, які знищують лісові масиви, тож ми шукаємо ефективні шляхи вирішення проблеми.  Рішенням обласної ради було виділено 500 тисяч гривень на встановлення системи відеоспостереження, тож, сподіваємося, найближчим часом зможемо її придбати і встановити, щоб зберегти наші зелені зони», – каже Віталій Порхун.

Така система допоможе не тільки фіксувати пожежу на території лісового масиву, а й передавати сигнал на спеціальні монітори. Таким чином пожежники матимуть змогу вчасно відреагувати на ситуацію та не допустити подальшого розповсюдження вогню.

Сумщина: Відновлюємо Охтирську гімназію

Відновити історичну пам’ятку архітектури – Охтирську гімназію, яка давно перебуває в аварійному стані – таке завдання ставлять перед собою депутати від партії «Слуга Народу». Головна умова – об’єднати зусилля і працювати разом.

Спроби відремонтувати приміщення робилися ще 10 років  тому, але, за «класикою жанру», кошти освоїли, а на перший погляд новенький дах вже протікає. Через неякісні ремонтні роботи керівництво закладу зверталось до правоохоронних органів, були відкриті кримінальні провадження.

Охтирська міська рада попереднього скликання та її очільник підійшли до питання ґрунтовніше. Зробили нову проєктно-кошторисну документацію на весь комплекс робіт, а чинне керівництво райцентру провело конкурс проєктів, що можуть реалізуватися коштом Державного фонду регіонального розвитку. Далі до роботи долучився народний депутат від «Слуги Народу» Микола Задорожній.

«На засіданнях міжвідомчої комісії при Міністерстві розвитку громад і територій нам вдалося захистити цей та інші важливі проєкти для Сумської області! Відтак, комплексні роботи в Охтирці з реставрації пам’ятки архітектури – приміщення гімназії – включено до проєкту розпорядження Кабінету міністрів України про фінансування у 2021 році за рахунок ДФРР з обсягом 12 мільйонів гривень із державного бюджету», – розповів народний депутат.

За словами депутатки Охтирської міської ради Тетяни Ситнік, реалізація такого довгоочікуваного проєкту покращить умови навчання дітей.

«В основному корпусі розміщується актова зала, навчальні кабінети фізики, хімії, інформатики. Корпус стане окрасою міста, а головне – буде збережено пам’ятку архітектури. Сходи центрального корпусу ще пам’ятають, як ними ходив сам Борис Антоненко-Давидович», – додає освітянка.

Полтавщина: Відстоюємо якісне харчування для дітей

Депутати від фракції  «Слуга Народу» у Полтавській обласній раді долучилися до впровадження Регіональної програми «Дітям Полтавщини – якісне харчування» на період 2021-2024 років.

За словами заступника голови Полтавської обласної ради, депутата Олександра Лемешка, програма передбачає покращення харчування дітей, що в свою чергу попередить хронічні захворювання і підвищить працездатність та активність молоді у майбутньому.

«Запровадимо посилений контроль за технологічним процесом приготування їжі, зберіганням та реалізацією продукції, її якістю та безпечністю. Здоров’я дитини на 60% залежить від збалансованого харчування, тому лабораторний контроль їжі й води серед інших заходів покращить фізичний та психічний стан нашої молоді», – коментує Олександр Лемешко.

За рахунок обласного та місцевих бюджетів планується закупівля сучасного обладнання для харчоблоків їдалень закладів освіти, проведення лабораторного контролю за показниками безпеки сировини та продуктів. Загальний кошторис – 54 572 тис. гривень.

Депутатка Юлія Цибульська зауважила, що минулоріч понад 60 шкіл Полтавщини були технічно переоснащені з метою покращення харчування, проте на її окрузі – Кременчуці – цього не зробили.

«Цього року в мене як депутатки є завдання зробити все, аби отримати кошти із обласного бюджету для цих цілей. Працюю на місцевому рівні у взаємодії із Департаментом освіти ПОДА», – додала вона.

Обласну програму депутати пропонують затвердити на сесійному засіданні, запланованому на квітень поточного року.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy