Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Зе!Місцеві в боротьбі: Забезпечуємо гуманітарні потреби мешканців, допомагаємо лікарням, відновлюємо евакуйовані підприємства

Зе!Місцеві в боротьбі: Забезпечуємо гуманітарні потреби мешканців, допомагаємо лікарням, відновлюємо евакуйовані підприємства

Депутати від партії «Слуга Народу» працюють над вирішенням гуманітарних проблем у зонах бойових дій, допомагають відновитися евакуйованим підприємствам, передають медзасоби  лікарням і продукти – волонтерам, які готують обіди для захисників

Київ: Забезпечуємо гуманітарні потреби містян

Народна депутатка та голова Київської міської організації партії «Слуга Народу» Леся Забуранна  у тісній комунікації з західними партнерами займається координацією та розширенням гуманітарної допомоги для Києва.

 «Завдяки плідній співпраці з польськими колегами нам вже вдалося повністю відпрацювати питання транспортування та відкрити логістичний хаб у Варшаві, куди доставляють гуманітарну допомогу з усіх європейських країн для подальшого відправлення. Наразі в столицю нами доставлено вже понад 100 тон гуманітарного вантажу», – говорить Леся Забуранна.

Також внаслідок продуктивної діяльності благодійного фонду «Лідери змін», серед засновників якого народна депутатка, для вирішення соціальних проблем киян створено два склади на обох берегах міста, які вже зараз приймають харчі, засоби особистої гігієни тощо.

Наразі робота йде над організацією постачання лікарських засобів для повного соціального забезпечення всіх, хто цього потребує.

Закарпаття: Відновлюємо евакуйовані підприємства

На Закарпатті повноцінно розпочали роботу 11 підприємств, які евакуювали з регіонів, де відбуваються бойові дії, 9 – тільки налаштовують свою роботу, а 20 зараз у дорозі, тож запрацюють найближчим часом. Найактивніше евакуюються в місто Ужгород, Мукачево та Берегово.

«Завдяки спільній роботі влади та бізнесу Закарпаття першим почало розміщувати евакуйовані підприємства з інших регіонів України. Дякуємо всім підприємцям та небайдужим, які до цього долучилися. Ця робота є запорукою економічної стійкості держави та її спроможності ефективно протистояти агресору», – наголосив народний депутат, голова Закарпатської обласної організації політичної партії «Слуга Народу» Микола Тищенко.

Загальна кількість заявок від бізнесу на релокацію наразі становить – 140.

Буковина: Забезпечуємо хлібом Сумщину та Харків

На Харків та Тростянець, що на Сумщині, передано 4 тисячі хлібин. Таку потрібну допомогу надає гуманітарний штаб «Благодійного фонду «Слава Україні» з Чернівців.

«Колеги-депутати «Слуги Народу» разом з нашими партнерами з Туреччини передали в Чернівці майже дві тони борошна. Вдалося домовитися з пекарями високого класу та людьми щирої душі ПП «Чоботар», які за одну ніч спекли рекордну кількість хліба – 4 тисячі хлібин. За що їм безмежно вдячна, бо цей духмяний хлібчик дуже потрібен нашим співвітчизникам, які зараз у гарячих точках. Коробки з хлібом мандрували залізничним сполученням до Полтави, а далі – на Харків та на новозвільнений Тростянець», – розповідає народна депутатка України від політичної партії «Слуга Народу» Олена Лис.

Кіровоградщина: Дбаємо про обіди для захисників

Голованівська громада на чолі з селищним головою Сергієм Цобенком зібрала та направила до київської волонтерської організації «ОСА» чималий вантаж із провізією для того, щоб волонтери громадської організації готували гарячі обіди для співвітчизників та захисників у цій нелегкий для країни час.

«До нас звернувся один із засновників громадської організації «ОСА», щоб наша громада допомогла продуктами харчування. Кинули клич по громаді і кожен мав змогу долучитись і допомогти. Відгукнулися і наші місцеві фермери та робочі колективи. Тож, спільними зусиллями зібрали і завантажили автомобіль борошном, макаронами, різними крупами, овочами, печивом та домашньою консервацією. Ми розуміємо, що зараз у єдності – наша сила. Тримаймо стрій і йдемо до перемоги!», – сказав голова Голованівської селищної громади, представник команди «Слуга Народу» Сергій Цобенко.

Миколаївщина: Передаємо медзакладам ліжка та медикаменти

Щодня до Миколаївської лікарні швидкої медичної допомоги потрапляють десятки жителів міста й області з травмами різного ступеню важкості. Медперсонал працює цілодобово та без вихідних, аби надати всю необхідну медичну допомогу. Народні депутати від партії «Слуга Народу», зокрема Олександр Гайду, з сусідньої Херсонської області Павло Павліш та з Київської області Анатолій Остапенко, передали лікарні близько 10 нових ліжок.

«Впевнений, що на таких функціональних ліжках пацієнтам буде зручніше одужувати. Дякую друзям за плідну волонтерську діяльність», – поділився Павло Павліш.

Разом з ліжками до медзакладу доставили вантаж з важливими медикаментами.

«Ми постійно контактуємо з головним лікарем, дізнаємося про потреби і намагаємося їх закрити. Медики роблять дуже важливу для кожного з нас справу», – розповів Олександр Гайду.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy