Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Зе!Місцеві в боротьбі: Забезпечуємо громади технікою та шкільними автобусами, будуємо спорткомплекси, модернізуємо освітні заклади

  • 5086
Зе!Місцеві в боротьбі: Забезпечуємо громади технікою та шкільними автобусами, будуємо спорткомплекси, модернізуємо освітні заклади

Депутати від партії «Слуга Народу» ініціюють закупівлю комунальної техніки для громад, працюють над будівництвом спортивних комплексів, передають освітнім закладам шкільні автобуси та необхідне оснащення.

Харківщина: Забезпечуємо громади комунальною технікою

Нову техніку придбали для комунальників Краснокутської громади.

Завдяки місцевому бюджету закупили вантажопасажирське авто, що дає змогу працівникам комунальних служб за будь-яких погодних умов дістатися в найвіддаленіші куточки громади, і трактор, оснащений відвалом для чищення снігу та гілкоподрібнювачем.

Також придбали дорожню машину, оснащену відвалом для чищення доріг від снігу та щіткою для змітання піску й снігу. У кузов можна встановити ємність для розкидання піску з реагентами або цистерну для поливу доріг чи клумб.

Крім того, закупили автогрейдер з розпушувачем та додатковим бульдозерним відвалом, призначений для вирівнювання й планування ґрунтових доріг, очищення доріг від снігу.

«Нова техніка сприятиме покращенню благоустрою населених пунктів громади і забезпеченню комфортних умов для людей. Вона дозволяє швидко розчищати дороги й узбіччя від снігу, ліквідовувати наслідки стихії. Це особливо важливо в умовах нинішньої зими. Техніка вже працює на дорогах громади», – розповів голова фракції партії «Слуга Народу» у Краснокутській селищній раді Роман Чаговець.

Також він зауважив, що селищна рада закупила 20 металевих контейнерів для збору твердих побутових відходів, які встановлять у громаді.

Вінниччина: Будуємо спорткомплекс «Авангард»

У дітей та молоді тепер є умови для занять спортом, для тренувань і проведення змагань.

Будівля спорткомплексу «Авангард» – це колишній дитсадок, який не працював багато років. У 2018 році його почали реконструювати під спорткомплекс – вклали державні кошти, але об’єкт перетворився у довгобуд.

Завдяки програмі «Велике будівництво» у 2021 році провели реконструкцію спорткомплексу «Авангард».

Загальна вартість проєкту – 23,8 млн грн. З них – майже 19 млн грн виділили з державного бюджету, а понад 1,5 млн грн – з місцевого.

«Кошти платників податків спрямовуються на покращення якості життя людей, створення умов для занять спортом і комфорту в громадах. Ми й надалі будемо працювати над розвитком спортивної інфраструктури та створенням умов для занять спортом», – наголосила народна депутатка, голова Вінницької обласної організації політичної партії «Слуга Народу» Ірина Борзова.

Житомирщина: Передаємо навчальним закладам шкільні автобуси

Народні депутати від партії «Слуга Народу» Арсеній Пушкаренко та Сергій Кузьміних вручили керівництву Чуднівського ліцею ключі від нового шкільного автобуса.

«Сьогодні ми передали Чуднівській громаді один з 15-ти шкільних автобусів, які в межах державної програми отримали освітні заклади Житомирщини. Ми прагнемо, щоб кожна дитина, навіть у найвіддаленіших населених пунктах, отримувала якісну освіту та була конкурентна на ринку освіти та на ринку праці на рівні з дітьми Житомира чи Києва», – зазначив Арсеній Пушкаренко.

Автобус придбали на умовах співфінансування: 70% сплачує держава, 30% – громада. Вартість – майже 1,7 млн грн.

У ліцеї кажуть – потреба у новому транспорті була значна.

«У нас в цьому навчальному році з 1 вересня навчається 738 учнів, з них понад 150 під’їжджають з інших сіл», – каже заступник директора з навчально-виховної роботи Чуднівського ліцею Леся Косюк.

Раніше завдяки «Великому будівництву» Чуднівський ліцей отримав новий сучасний стадіон.

Сумщина: Модернізуємо школу в Шосткинському районі

Свеська школа №1 в Шосткинському районі отримала нове технологічне обладнання для шкільної їдальні та меблі для інклюзивно-ресурсної кімнати.

112 тис. грн виділили з обласного бюджету за ініціативи депутата обласної ради від «Слуги Народу» Олексія Романька.

Ще влітку з проханням про допомогу до представників «Слуги Народу» звернулися керівництво та колектив школи. На сьогодні кошти вже освоєні. Повністю облаштована інклюзивно-ресурсна кімната та встановлене обладнання в їдальні.

«У той час, коли ми чуємо багато закликів до змін, команда «Слуги Народу» знайшла час, можливість, ресурси допомогти закладу в маленькому селищі», – говорить директор школи.

Співпраця депутатів різних рівнів продемонструвала, що, об’єднавшись, можна зробити набагато більше для покращення освітнього середовища, підвищення спроможності громади.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy