Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Зе!Місцеві в боротьбі: Забезпечуємо громади «швидкими» та медзаклади сучасним обладнанням, відкриваємо дитсадки та спорткомплекси

  • 5204
Зе!Місцеві в боротьбі: Забезпечуємо громади «швидкими» та медзаклади сучасним обладнанням, відкриваємо дитсадки та спорткомплекси

Депутати від партії «Слуга Народу» працюють над забезпеченням громад автомобілями швидкої допомоги, ініціюють виділення коштів на спорудження кисневих станцій в медичних закладах та закупівлю нового медичного обладнання, відкривають нові дитячі садки і спортивні комплекси.

Запоріжжя: Забезпечуємо Михайлівську громаду «швидкими»

За сприяння депутата Запорізької облради від «Слуги Народу» Віктора Дудки з обласного бюджету було виділено 1,8 млн грн на закупівлю трьох спеціалізованих автомобілів для Михайлівського центру первинної медико-санітарної допомоги.

До Віктора Дудки неодноразово звертались мешканці Михайлівської громади та директор Михайлівського центру медичної допомоги з проханням посприяти виділенню коштів на придбання автомобіля швидкої допомоги,  пристосованого для перевезення лежачих хворих. Це придбання значно покращило б якість та розширило кількість медичних послуг сімейної медицини громади.

І вже у грудні в оперативне управління Михайлівського центру медичної допомоги передали одразу два нові спеціалізовані автомобілі «швидкої допомоги», якими можна транспортувати лежачих хворих.

Також один автомобіль передали для сімейного лікаря.

«Ці автомобілі надзвичайно важливі для жителів усієї громади! Відтепер невідкладна медична допомога може охопити та допомогти більшій кількості пацієнтів, адже до цього часу не мала технічної можливості транспортувати лежачих хворих», – заявило керівництво громади та колектив «Михайлівського центру первинної медико-санітарної допомоги».

Черкащина: Запускаємо кисневу станцію в міській лікарні

Відтепер Смілянська міська лікарня, яка є закладом першої хвилі для госпіталізації хворих на коронавірус, має власну кисневу станцію.

Побудувати її вдалося завдяки субвенції на соціально-економічний розвиток громад з державного бюджету у розмірі 6,1 мільйона гривень. Ще 2,4 мільйона грн спрямовано з обласного бюджету. Виділенню цих коштів посприяв народний депутат та голова Черкаської обласної організації політичної партії «Слуга Народу» Олександр Завітневич.

У межах робочої поїздки на Черкащину він разом зі смілянським міським головою від «Слуги Народу» Сергієм Ананком та головою Черкаської РДА Валерією Бандурко особисто оглянув нову кисневу станцію.

«Ця лікарня знаходиться на передовій боротьби із пандемією. Крім того, кисневі концентратори, якими тут користувалися, в основному застарілі й часто виходили з ладу. Тепер медпрацівники забезпечені сучасним і необхідним приладом, що дозволить їм рятувати життя», – зазначив Олександр Завітневич.

Львівщина: Відкриваємо новий дитсадок у Волі-Висоцькій

Новий дитячий садок у Волі-Висоцькій відкрили в межах програми «Велике будівництво». З бюджетів різних рівнів на його спорудження вдалося залучити майже 18,5 мільйона гривень, в тому числі, 4 мільйони гривень – із бюджету області.

«На Львівщині – понад 300 довгобудів соціальної сфери. Тішуся, що програма «Велике будівництво» дає можливість швидко добудувати хоча б частину з них. Вірю, що у цьому садочку зростатимуть щасливі діти! Добра, щастя і миру всій громаді у новому році!» – наголосив під час відкриття депутат із фракції «Слуга Народу» у Львівській облраді Юрій Холод.

Полтавщина: Завершуємо будівництво спортивного комплексу

Будівництво найбільшого спортивно-видовищного комплексу Полтавщини «Акварена» в обласному центрі по вул. Петра Юрченка завершилося. Розпочався процес введення об’єкта в експлуатацію.

Голова фракції «Слуга Народу» у Полтавській міській раді Юрій Бражник зазначив, що проєкт вдалося втілити в життя завдяки включенню до програми «Велике будівництво».

«Епоха довгобуду завершена. Новий комплекс дає місту і області значні перспективи розвитку спортивної галузі, адже він стане майданчиком для тренувань як спортсменів-аматорів, так і спортсменів з олімпійської та паралімпійської збірних України», – зауважив Юрій Бражник.

Нова «Акварена» має три басейни на 50, 25 і 6,5 метрів, тренажерний зал, трибуни та їдальню.

Житомирщина: Закуповуємо обладнання для Попільнянської лікарні

Попільнянська лікарня отримала нове медичне обладнання. Його закупили за сприяння депутата Житомирської обласної ради від партії «Слуга Народу» Євгенія Жабокрицького.

На придбання необхідного для лікарні обладнання з обласного бюджету було виділено 278 тис. грн: на відеоендоскопічну систему, призначену для широкого спектру ендоскопічних досліджень, 100 тис. грн – на операційні пересувні лампи.

Попільнянська лікарня має стратегічне значення, адже обслуговує 4 громади із колишнього Попільнянського району. Завдяки новому обладнанню якість медичних послуг стане значно кращою.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy