Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Зе!Місцеві в боротьбі: Висаджуємо ліси, ремонтуємо заклади освіти й культури, відкриваємо амбулаторії в селах

Зе!Місцеві в боротьбі: Висаджуємо ліси, ремонтуємо заклади освіти й культури, відкриваємо амбулаторії в селах

Депутати від партії «Слуга Народу» долучаються до акцій з озеленення, ініціюють ремонти закладів культури та реконструкцію шкіл, відкривають нові амбулаторії в громадах.

Житомирщина: Висаджуємо ліси на Овруччині 

Представниці руху «Зе!Жінки» Житомирщини долучилися до всеукраїнської акції «Зелена країна». Вони висаджували дерева в Овруцькому лісництві.

«Нам було дуже важливо, щоб рух жінок долучився до хорошої справи. І висадка дерев – це саме така спільна акція. Ми сподіваємося, що висаджені нами сіянці сосни та берези найближчим часом стануть активними «зеленими легенями» для наших громадян», – розповіла народна депутатка України від «Слуги Народу» Тетяна Циба.

Акція зібрала представниць жіночого руху з усієї області. Зізнаються, що для них важливо не тільки озеленення, а й допомога тим, хто це робить постійно.

«Люди, які постійно тут працюють, кожного року саджають дерева на великій кількості гектарів. Це складна робота. Ми це зрозуміли сьогодні, коли висадили понад 80 дерев тільки вдвох. Допомога точно не буде зайвою», – ділиться депутатка Житомирської міськради з фракції  «Слуга Народу» Ірина Гладка. 

Лісівники такій допомозі вдячні, адже роботи після пожеж, які спіткали Овруцький район, вистачає.

«Ми на сьогоднішній день маємо 285 гектарів посадки по лісгоспу. Акція відбувається у трьох лісництвах, які постраждали внаслідок пожежі. Кожного дня ми займаємося цією справою поки є можливість і дозволяє погода. В один день до акції долучилось 518 людей», – розповідає директор ДП «Овруцьке спеціалізоване лісове господарство» Руслан Бондарчук.

Також до висадки дерев долучився Овруцький міський голова Іван Коруд. Він зазначає, що озеленення – важлива справа. Це здоров’я майбутніх поколінь.

«Для Овруччини це дуже важливо сьогодні, і ми всі підтримуємо ініціативу Президента. Чим більше ми посадимо лісів, тим краще буде здоров’я наших людей і буде краща наша Україна», – відзначає Іван Коруд.

Хмельниччина: Ремонтуємо клуб у селі Вербка 

У селі Вербка Кам’янець-Подільського району триває капітальний ремонт даху та стелі сільського клубу. Старий дах та стеля протікали, унаслідок чого робота клубу зупинялася. Жителі села неодноразово зверталися до органів влади з проханням відремонтувати дах закладу.

Завдяки ініціативі депутата Верховної Ради України від «Слуги Народу» Ігоря Марчука спрямовано 3 млн 203 тис. грн із фонду соціально-економічного розвитку на капітальний ремонт Вербецького сільського клубу.

«На жаль, велика кількість сільських клубів перебувають у жахливому стані, деякі не ремонтувалися ще з часів Радянського Союзу. Тому впевнений, що це не останній культурний об’єкт, який ми відремонтуємо», – зазначив Ігор Марчук.

Буковина: Відбудовуємо школу в Горішніх Шерівцях 

На Буковині у межах програми «Велике будівництво» добудували та реконструювали школу в Горішніх Шерівцях. У закладі освіти з’явилися актова зала та велика спортивна зала, нові біологічний, хімічний та фізичний кабінети, сучасна їдальня на 200 місць та бібліотека.

Також на території школи облаштовані спортивні майданчики та футбольне поле.

Комфортні умови для навчання забезпечено для 500 учнів.

Миколаївщина: Відкриваємо сучасну амбулаторію в селі Лимани 

У селі Лимани відбулося відкриття нової сучасної амбулаторії. Медичний заклад увійшов до програми «Велике будівництво». 

Також за ініціативи народного депутата від «Слуги Народу» Ігоря Копитіна, для Галицинівської територіальної громади було залучено кошти у вигляді субвенції на соціально-економічний розвиток у сумі 1 млн 565 тис. 200 грн для закупівлі сучасного медичного обладнання. 

«Відтепер жителі села можуть отримувати якісні медичні послуги на місці! Для цього вже не потрібно їхати до сусіднього села або міста», – прокоментував народний депутат від «Слуги Народу» Ігор Копитін. 

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy