Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Зе!Місцеві в боротьбі: Вирішуємо питання з боргами за газ, ремонтуємо дороги, зводимо сучасні спортивні центри

Зе!Місцеві в боротьбі: Вирішуємо питання з боргами за газ, ремонтуємо дороги, зводимо сучасні спортивні центри

Депутати від партії «Слуга Народу» добиваються вирішення багаторічних проблем із боргами, ініціюють ремонти доріг місцевого значення, працюють над будівництвом спортивних об’єктів.

Черкащина: Вирішуємо питання з боргами за газ

Сміла звільнилась від зашморгу багатомільйонних боргів перед Нафтогазом. Це була одна із передвиборчих обіцянок Сергія Ананка, міського голови Сміли, представника «Слуги Народу».

Нагадаємо, через величезні суми переведених боргів з ТОВ «Смілаенергоінвест», які склали понад 134,5 млн грн., КП «Смілакомунтеплоенерго» за умовами договорів реструктуризації щомісячно до грудня 2023 року мало б сплачувати Нафтогазу 1 млн 34 тис. грн. А це ті гроші, які можна було б використовувати на потреби громади.

Та завдяки результативній роботі юридичного відділу міської ради з юридичним відділом КП «Смілакомунтеплоенерго» всі договори з Нафтогазом оскаржені у суді.

«Наші юристи пройшли дуже складний шлях: від судів першої інстанції до відстоювання згодом судових рішень в апеляційному, – зазначив Сергій Ананко. – І нарешті у цій справі поставлено крапку. Сміла більше не буде сплачувати багатомільйонні борги Нафтогазу! За позовом міської ради до Нафтогазу про визнання п’яти договорів на загальну суму 62 млн грн недійсними Верховний Суд відмовив Нафтогазу у задоволенні касаційної скарги. Смілянська міська рада виграла».

До слова, ті щомісячні 1 млн 34 тис. грн, які КП «Смілакомунтеплоенерго» сплачувало Нафтогазу у попередні роки, вже повернули підприємству.

«Тепер і повернуті, і відсуджені мільйони ми зможемо використовувати для розвитку Сміли», – поділився радісною новиною міський голова Сергій Ананко.

Вінниччина: Ремонтуємо дороги у Гнівані

Місцеві дороги розпочали ремонтувати у Гнівані за програмою «Велике будівництво».

Народна депутатка України, голова Вінницької обласної організації партії «Слуга Народу» Ірина Борзова під час відвідування громади повідомила: «Ремонт дороги у Гнівані увійшов до програми «Велике будівництво». Наразі кошти з державного бюджету виділили – 18 млн грн – і це тільки у цьому році. Реконструкцію мають продовжити у 2022 році та повністю завершити до червня».

Депутат Вінницької облради від партії «Слуга Народу», голова Вінницької РДА Віталій Урдзік зазначає, що люди чекали на ремонт цієї дороги три роки та просили допомогти й пришвидшити процес з ремонтом.

Представник підрядника сказав, що багато часу на цьому об’єкті витратили на облаштування водовідведення і заміну люків.

Зараз основні роботи тривають зі сторони Сутисок. Поширюють окремі ділянки дороги та проводять фрезерування верхнього шару асфальту.

До кінця 2021 року повинні відфрезерувати всю дорогу протяжністю 3,3 кілометра і застелити нижній шар асфальту.

Закарпаття: Зводимо сучасний спортивний комплекс у Хусті

У місті Хусті в межах програми «Велике будівництво» будують сучасний спортивний комплекс. Так, на площі 2,5 тис. кв. м вже облаштували фундамент і завершили підготовчі роботи на об’єкті.

Новий спортоб’єкт зводять на базі Хустської спеціалізованої школи №3. Комплекс матиме дві зони: спортивну та рекреаційно-розважальну. У першій частині планують розмістити чотири басейни різного рівня глибини. Зокрема 25-метровий басейн на шість доріжок для плавання.

Згідно з проєктом, тут також влаштують глядацькі трибуни на 100 осіб.

В іншій частині будівлі передбачено встановлення тренажерів, масажних устаткувань та розважальної зони для дітей.

За словами голови Закарпатської обласної організації партії «Слуга Народу» Миколи Тищенка, в області це перший об’єкт такого масштабу, адже досі в регіоні не було схожої інфраструктури.

«Цей об’єкт є багатофункціональним. У ньому жителі області зможуть не тільки займатися спортом, а й проводити різноманітні змагання. Переконаний, що спорткомплекс може стати точкою росту регіону і дозволить виховати нові покоління лідерів спортивної галузі. Сподіваюся, що з часом такі спортоб’єкти з’являться і в інших районах Закарпаття», – сказав Микола Тищенко.

Зазначимо, що на будівництво цього спорткомплексу спрямують понад 145 млн грн.

Харківщина: Завершуємо відновлення автошляху Пересічне – Березівське

Автошлях місцевого значення Пересічне – Березівське з під’їздом до санаторію «Березівські мінеральні води» ремонтують у межах програми «Велике будівництво».

Дорогу відновлюють повністю. Загалом її довжина становить 6,9 км.

На ділянці 6,4 км вже завершили влаштування шарів основи, влаштування вирівнюючого шару та верхнього шару дорожнього покриття по основному проїзду.

Паралельно виконують роботи зі встановлення бортового каменю та влаштування тротуарів, земляні роботи, влаштування укріпленого узбіччя.

Залишається нанести дорожню розмітку. Також проєктом передбачається облаштування зупинок, встановлення водоскидних лотків і дорожніх знаків.

«Дорогу відремонтовано фактично повністю. На ділянці дороги, що залишилася, – у 0,5 км – розташований міст. Його відремонтують наступного року разом із дорожнім покриттям», – пояснює голова фракції партії «Слуга Народу» у Харківській обласній раді Ігор Захарченко.

Завдяки програмі «Велике будівництво» вперше за роки незалежності дороги ремонтують повноцінно, наголошує заступник голови фракції у Верховній Раді, очільник Харківської обласної організації партії «Слуга Народу» Павло Сушко.

«Ми ремонтуємо дороги суцільними ділянками, відновлюючи покриття з основою. Фактично – будуючи нову дорогу. Такий підхід сьогодні до ремонту і доріг державного значення, і місцевих, до яких раніше взагалі не доходили руки. Від початку року в межах Великого будівництва в області відремонтували 19 місцевих доріг. Загалом це понад 100 км автомобільних доріг місцевого та комунального значення», – говорить Павло Сушко.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy