Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Зе!Місцеві в боротьбі: Вирішуємо проблеми зі сміттям, модернізуємо школи, облаштовуємо дороги

Зе!Місцеві в боротьбі: Вирішуємо проблеми зі сміттям, модернізуємо школи, облаштовуємо дороги

Народні депутати від партії «Слуга Народу» організовують вивезення сміття у громадах, працюють над оновленням харчоблоків у школах, підтримують патріотичні фестивалі, дбають про комфорт для мешканців.

Тернопільщина: Вирішуємо проблему з вивезенням сміття

Завдяки ініціативі депутатів «Слуги Народу» у Бучацькій міській раді на Тернопільщині вдалось організувати послугу із збирання та вивезення побутових відходів. Наразі договори про надання відповідних послуг підписали у селах Жизномир, Озеряни та Верб’ятин.

«Ще у березні ми подали депутатське звернення про проведення конкурсу та про укладення договорів на вивезення твердих побутових відходів у Бучацький ОТГ і сьогодні бачимо результат. Нам приємно, що вдалось вирішити таке важливе для людей питання, як вивезення сміття, адже це значно покращить житлово-комунальні умови жителів громади, а також, надіємось, що це зупинить «процвітання» стихійних сміттєзвалищ», — розповів депутат від «Слуги Народу» у Бучацькій міській раді Роман Мельник.

Сумщина: Оновлюємо школи

Депутати Сумської міської ради від «Слуги Народу» Єфрем Лазарєв та Олег Рєзнік поставили перед собою завдання оновити школу № 17 у Сумах.

Це одна з найбільших і найвідоміших у місті шкіл, яка розташована у густонаселеному районі, де завжди багато учнів. Однак з 1982 року в будівлі не проводилося практично жодних робіт із модернізації. Відтак депутати від «Слуги Народу» включили оновлення школи у стратегію своєї роботи на найближчі 5 років.

«Впевнений, що ця школа стане одним зі зразкових закладів за умовами освіти у нашому місті», – говорить Єфрем Лазарєв.

Перше, з чого вирішили почати – це харчоблок. Адже нині на законодавчому рівні посилено систему управління безпечністю харчових продуктів.  У 2020 році було розроблено та затверджено план заходів з реформування системи шкільного харчування, затверджено оновлений санітарний регламент для закладів загальної середньої освіти, нові норми та порядок організації харчування учнів, затверджено нові гігієнічні вимоги до виробництва та обігу харчових продуктів на потужностях в школах тощо. Але реформування шкільного харчування вимагає модернізації харчоблоків та оснащення їх відповідним обладнанням, і школа №17 не є виключенням. Тому цього року депутати запланували вирішити це питання.

Олег Рєзнік виділив зі свого депутатського фонду кошти на виготовлення проєкту реконструкції харчоблоку. Для проведення робіт необхідно близько 6 млн грн. Завдяки народній депутатці від партії «Слуга Народу» Тетяні Рябусі 2 млн грн буде виділено із соціально-економічної субвенції на розвиток окремих територій, ще 2 млн – з міського бюджету. Решту суми залучать із залишків минулорічної субвенції на заклади освіти. Тож новий навчальний рік школа зустріне із новим харчоблоком. 

Черкащина: Підтримуємо патріотичний фестиваль

Представники команди «Слуги Народу», депутати обласної ради та міська влада Чигирина підтримали Фестиваль нескореної нації «Холодний Яр», що відбувся на  Черкащині у Суботові Чигиринського району.

Гасло «Новий вогонь. Продовження історії» згуртувало шанувальників інтелектуального спілкування, здорового способу життя та якісної української музики.

Головна спрямованість фестивалю – патріотичне виховання молоді. Цього року на проведення фестивалю з обласного бюджету спрямовано близько 680 тис. грн.

«Холодний Яр завжди був осередком духовності і патріотизму. Такий захід – це знакова подія в умовах російсько-української війни. Саме тому фракція «Слуга Народу» одностайно підтримала пропозицію виділити більше пів мільйона на його проведення», – наголосив депутат Черкаської облради від «Слуги Народу» та голова постійної комісії з питань освіти, науки, культури, молодіжної політики та спорту Валерій Данилевський.

Про важливість підтримки фестивалю зауважує і голова фракції «Слуга Народу» у  Черкаській обласній раді Анатолій Яріш.

 «Це мегапатріотичний захід, започаткований ще у 2015 році. Це те місце, куди з’їжджаються і патріотична молодь, і старше покоління. Сюди їдуть письменники, поети, публічні особи з активною громадською позицією. Вони зустрічаються на гутірках, дискусійних майданчиках. Це місце сили на Черкащині», – сказав депутат.

Чигиринський міський голова та член політичної партії «Слуга Народу» Віктор Харченко розповідає: коли вперше по допомогу звернулися організатори фестивалю, він ще не був міським головою, але з командою долучилися до облаштування фестивальної зони.

«Раніше тут не було натяку на дорогу, стояли трави по пояс, було відкритим питання забезпечення електроенергією. На сьогодні траву викошено, дорогу засипано гравієм і автомобілі вільно проїжджають до парковки. Я вважаю, що Фестиваль нескореної нації «Холодний Яр» є важливим заходом для військово-патріотичного виховання молодих українців. А сюди справді прибуло багато молоді з різних регіонів України. Почуватися причетним до фестивалю такого рівня приємно», – підсумував Віктор Харченко.

Прикарпаття: Створюємо комфортні умови для мешканців Долини

За сприяння депутата Долинської міської ради від «Слуги Народу» Ігоря Прокіпчина у центральній частині міста Долини на вулиці Грушевського вперше за багато років відновили пішохідну доріжку: встановили нові бордюри та бруківку.

Також до ініціативи долучилися місцеві жителі, небайдужі підприємці, міська рада та народний депутат від «Слуги Народу» Олександр Матусевич.

«Вдячний за всебічну підтримку активним мешканцям, усім, хто не словом, а ділом долучився до цієї справи, зокрема місцевому комунальному підприємству. Ми показали прекрасний приклад того, як можна спільними зусиллями створити комфортні умови для мешканців», – зазначив Ігор Прокіпчин.

Мешканка двору Надія Проців, яка також долучилась до ініціативи, розповідає, що відколи тут живе, про його облаштування люди тільки й мріяли. Його постійно підтоплювало, а пішохідної доріжки до цього часу не було.

«Я живу в цьому будинку вже 8 років. Двір часто затоплювало, вода збиралась по коліна, діти не мали можливості не те що проїхатись на велосипеді, навіть пройтись, бо не було асфальтованої доріжки. Тепер замість старого асфальту новенька пішохідна дорога», – каже долинянка.

Слід зазначити, у планах депутата облаштувати у цьому ж районі дитячий майданчик.

Житомирщина: Розвиваємо авіасполучення

На останньому засіданні уряд надав Житомирському аеропорту ім. Корольова статус міжнародного. Про це під час конференції Житомирського обласного осередку політичної партії «Слуга Народу» заявив міністр інфраструктури Олександр Кубраков.

«Ця дуже важлива подія означатиме, що за рік тут можуть здійснюватися регулярні міжнародні рейси», – повідомив міністр.

За його словами, ще потрібно реконструювати та продовжити злітну смугу, це потребує значного фінансування.

«Аеропорт на балансі Житомирської міської ради, і з боку держави ми забезпечимо необхідну субвенцію, бо такі великі інфраструктурні проєкти міські громади не можуть самостійно фінансувати», – сказав Кубраков.

Крім того, за його словами, почнеться електрифікація ділянки Житомир – Новоград-Волинський. Через її відсутність швидкісні потяги обходять Житомир, але після здійснення всіх робіт вони зможуть зупинятися у місті.

Таким чином, Житомирщина стане великим логістичним центром із міжнародною трасою, повноцінним залізничним сполученням та аеропортом.

Окрім того, під час конференції учасники також обговорили децентралізацію, відбудову інфраструктури, розвиток громад, партійне будівництво та співпрацю центральної і місцевої влад. А також сформували структуру керівних органів обласної організації, зазначив очільник Житомирської обласної організації політичної партії «Слуга Народу», народний депутат Арсеній Пушкаренко.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy