Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Зе!Місцеві в боротьбі: Вирішуємо проблеми садочків, дбаємо про чистоту в громадах, відзначаємо талановитих земляків

Зе!Місцеві в боротьбі: Вирішуємо проблеми садочків, дбаємо про чистоту в громадах, відзначаємо талановитих земляків

Депутати від «Слуги Народу» придбали водонагрівач для дитячого садка, ініціювали купівлю сміттєвоза, провели онлайн-конкурс та взялися за вирішення проблеми з несанкціонованими медичними відходами.

Сумщина: Вирішуємо комунальні проблеми садочка

Депутати Сумської міської ради від «Слуги Народу» вирішили питання з водонагрівачами для Сумського дошкільного навчального закладу № 26 «Ласкавушка».

Річ у тім, що водонагрівачі у підвальному приміщенні закладу – застарілі та не відповідають вимогам санітарного регламенту.

«Саме тому я і ще кілька депутатів не залишились осторонь цієї проблеми, виділили кошти на придбання та встановлення водонагрівача з регулятором нагріву води для безперебійного забезпечення гарячим водопостачанням закладу дошкільної освіти», – зазначив депутат Максим Зеленський.

Разом зі своїм колегою Рустамом Галаєвим вони відвідали цей садок, де виховують близько 360 дітлахів.

«Музичні зали, а також спортивна зала, облаштовані відповідно до санітарних вимог та укомплектовані всім необхідним обладнанням, яке стимулює різнобічну творчу діяльність, – і діти мають змогу задовольнити свою природну потребу в розвитку. Особисто в мене склалося позитивне враження від того, в якому стані перебуває садочок. І це, в першу чергу, здобуток директорки закладу – Наталії Криворотенко», – додав Максим Зеленський.

Кіровоградщина: Дбаємо про чистоту в громадах

У межах проєкту «Чиста громада – здорове майбутнє», що реалізовується у співпраці з програмою DOBRE, Помічнянська територіальна громада придбала сміттєвоз.

Сучасна спецтехніка призначена для механізованого завантаження, ущільнення, транспортування, а також розвантаження твердих побутових відходів.

«Придбання цієї сучасної техніки не тільки допоможе налагодити ефективну систему поводження з твердими побутовими відходами, а й сприятиме покращенню санітарно-екологічного стану території Помічнянської громади. Це наша не перша співпраця з програмою DOBRE. На придбання сміттєвоза з бюджету громади було виділено 2 мільйони 253 тисячі гривень. Тепер поставимо його на облік – і вже найближчим часом він почне вивозити сміття», – розповів голова комісії ЖКГ міськради, член фракції «Слуга Народу» в Помічнянській міськраді Олег Мосенцев.

Водночас від програми DOBRE громада найближчим часом отримає трактор, відвал для розчистки снігу та сміттєві контейнери. Цей проєкт націлений покращити в громаді надання послуг з вивезення відходів.

Житомирщина: Відзначаємо талановитих земляків

На Малинщині за ініціативи народної депутатки від «Слуги Народу» Тетяни Грищенко, за підтримки управління освіти, науки та національно-патріотичного виховання Малинської міськради – пройшов онлайн-конкурс «Чорнобиль в серці України, а біль його по всій Землі», у якому взяли участь понад 180 осіб.

Нещодавно нагородили учнів шкіл району та Чоповицької ОТГ, студентів лісоколеджу та учнів профліцею. Нагородження 30 переможців у трьох номінаціях і трьох вікових категоріях планують провести 22 травня на базі Малинського лісоколеджу.

Конкурс проходив у трьох номінація: пісня, образотворче мистецтво (малюнок) на чорнобильську тематику та декламація поезії. Журі звертало увагу на артистизм, виразність читання декламатора, сценічний образ, зовнішній вигляд, театральну інсценізацію; багатство кольорових гам і відповідність темі (малюнок); вокальні дані, музичність та уміння поводитись на сцені (пісня).

«Вкотре хочу зазначити: Чорнобильська трагедія – це драматична сторінка історії нашої країни. Це урок, який мають пам’ятати нинішнє та прийдешні покоління. Пам’ятати для того, щоб подібне більше ніколи не повторилось. Ідеї подібних конкурсів підтримувала, підтримую та підтримуватиму. І не лише на Малинщині. Проблеми ліквідаторів, чорнобильців та постраждалих від аварії регіонів завжди будуть у моєму депутатському та в порядку денному Верховної Ради», – підкреслила Тетяна Грищенко.

Миколаївщина: Вирішуємо проблему з несанкціонованими відходами

Депутати «Слуги Народу» в Ольшанській територіальній громаді допомагають вирішити проблему незаконного складування медичних відходів.

Зокрема це питання обговорювали під час засідання постійної комісії Миколаївської обласної ради з питань екології.

Як розповіла голова Ольшанської територіальної громади Тетяна Щербина, зазначені відходи з’явилися на території громади у лютому 2020 року, а кримінальне провадження було відкрито через рік. Пізніше з’ясувалося, що медичні відходи звозили на територію громади з Миколаївської, Херсонської та Одеської областей. Наразі за фактом незаконного складування триває слідство.

Медичні відходи на території Ольшанської територіальної громади утилізують після завершення перевірки, оскільки на сьогодні вони є речовими доказами, каже депутат Миколаївської обласної ради від партії «Слуга Народу» Владислав Мартиченко.

 «Проблема стоїть гостро. Поки триває слідство, ці відходи знаходяться на місці. Там є гризуни, це все розноситься по місцевості. Походження цих відходів залишається маловідомим і наскільки це заразно – ніхто не розуміє. Жителі громади бояться, що ці відходи потраплять у стічні води, в землю тощо. Ми як комісія будемо рекомендувати слідчим органам зобов’язати суб’єкт господарювання, який створює ці відходи, після слідства зайнятися утилізацією», – розповів Владислав Мартиченко.

За його словами, існує вірогідність того, що відповідальних за незаконний склад не знайдуть й утилізацією медичних відходів повинна буде зайнятися Ольшанська територіальна громада. Відтак, доведеться шукати кошти, аби допомогти громаді з утилізацією.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy