Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Зе!Місцеві в боротьбі: Вирішуємо проблеми освітян, даруємо дітям поїздки до столиці, надаємо якісні послуги в регіонах

Зе!Місцеві в боротьбі: Вирішуємо проблеми освітян, даруємо дітям поїздки до столиці, надаємо якісні послуги в регіонах

Депутати від партії «Слуга Народу» організовують навчання для лісівників, шукають механізми вирішення проблем із освітніми субвенціями, проводять креативне свято для дітей та ініціюють модернізацію центрів надання послуг населенню.

Луганщина: Захищаємо ліси від пожеж

Керівник ДП «Лиманське лісове господарство», депутат Кремінської міської ради від партії «Слуга Народу» Олексій Приходько організував на території Державного підприємства «Кремінське лісове господарство» (Луганщина) спільні навчання для представників лісгоспів Луганської та Донецької областей.

У лісосмузі поблизу Діброва відпрацьовували імітоване загоряння лісу, яке загрожує населеним пунктам. Лісівники та рятувальники відпрацювали оперативну та злагоджену взаємодопомогу у випадку масштабних лісових пожеж.

«Стрімкі зміни клімату збільшують кількість та тривалість посушливих періодів і негативно впливають на стійкість лісів до пожеж. Пожежі на Луганщині, Харківщині, Житомирщині 2020 року призвели до найбільших в історії України втрат лісового покриву. Зміна умов вимагає від лісівників мобілізації всіх наявних ресурсів, модернізації системи управління гасіння лісових пожеж, оновлення пожежної техніки та протипожежної інфраструктури, постійного вдосконалення навичок та злагодженості всіх задіяних структур. Саме з цією метою були проведені спільні навчання працівників державної лісової охорони Луганської та Донецької областей, частин МЧС та місцевої влади. Мета державної лісової охорони – мінімізувати кількість лісових пожеж та шкоду, що завдають пожежі лісам», – прокоментував Олексій Приходько.

Головний лісничий державного підприємства «Кремінське лісомисливське господарство» Володимир Андрєєв, представник партії «Слуга Народу», нагадав, що ліси на Кремінщині постраждали від жовтневої пожежі 2020 року.

«На цій пожежі були задіяні сили Луганської, Донецької, Харківської, Полтавської областей. Керування великою кількістю техніки та особового складу вимагає навичок, які відточуються на навчаннях. Саме опрацюванню злагодженої роботи із залученими силами із сусідніх регіонів присвячені ці навчання», – зауважив він.

Миколаївщина: Даруємо дітям політ на літаку

Представники фракції «Слуга Народу» у міській раді подарували десяти вихованцям миколаївського Центру соціально-психологічної реабілітації дітей – політ на літаку з Миколаєва до Києва.

Напередодні міжнародного Дня захисту дітей депутати відвідали центр з подарунками та забезпечили розважальну програму.

«Ми всією фракцією прийняли рішення, що, звісно, подарунки – це важливий момент, але дітям необхідне наше тепло. Тому наша Зе!Молодіжка влаштувала для дітей «Веселі старти», боді-арт і танці. Ми змагалися у стрибках, футболі, водили хороводи та гралися у «класики». Після насиченої програми ми вручили дітлахам солодкі подарунки від ТОВ «Лакомка», а ще – передали 10 квитків на літак, який з Миколаївського аеропорту відвезе найстаранніших вихованців центру на прогулянку в Київ», – розповіла депутатка Миколаївської міської ради від політичної партії «Слуга Народу» Тетяна Домбровська.

Рівненщина: Вирішуємо проблему з фінансуванням освіти

Команда депутатів «Слуги Народу» Рівненщини підготувала звернення до Кабінету Міністрів України, Мінфіну та Міносвіти щодо обсягу  освітньої субвенції для Сарненської міської територіальної громади. Звернення підтримали та ухвалили на сесії депутати Сарненської міської ради.

У Сарненській громаді виникла проблема – не вистачає більше 30 млн грн на заробітну плату педагогам шкіл. Причиною цього є те, що розрахунок субвенції було здійснено за формулою, яка не врахувала особливості поліського краю з густонаселеними селами та зростаючим приростом населення. І хоч у Сарненському районі велика кількість сільського населення – 56%, проте умови для всіх однакові.

«Я завжди на боці педагогів і ніколи не стояла осторонь наших освітянських проблем. І стосовно недостатньої субвенції на заробітну плату вчителям ми з головою Сарненської райдержадміністрації Олександром Коханом забили тривогу вже давно. Неодноразово обговорювали проблему на нарадах, піднімали це питання і в області, і в Києві. Бо не можуть наші вчителі, які працюють у сільських школах, страждати від того, що їхні села увійшли до великої міської громади. І так само не мають бути обділеними міські школи, бо в них і так переповнені класи», – коментує депутатка обласної ради Людмила Мариніна.

Команда «Слуги Народу» Рівненщини сподівається на позитивне вирішення питання Кабміном та виділення додаткового фінансування на потреби сарненських освітян.

Житомирщина: Забезпечуємо якісними послугами

Завдяки народному депутату від «Слуги Народу» Ігорю Герасименку Прозорий офіс в Житомирі отримав обладнання більше ніж на 8 мільйонів гривень. Його відкриття заплановано найближчим часом – тут громадяни зможуть швидко отримати понад 200 видів різноманітних послуг.

Модернізувати офіс вдалося завдяки тому, що за ініціативи Ігоря Герасименка Житомирську міську раду включили до числа отримувачів техніки та меблів в межах проєкту «Модернізація системи соціальної підтримки населення України», що реалізує Мінсоцполітики та Мінфіном в ОТГ.

У результаті тендерів, що проводили Мінсоцполітки, Житомир для свого Прозорого офісу отримав: більше 850 одиниць меблів на суму близько 3 мільйонів 200 тисяч гривень;  програмного забезпечення та комп’ютерної техніки в кількості більше 300 одиниць на загальну суму близько 5 мільйонів гривень. Це без витрачання коштів місцевого бюджету!

 «Наразі для запуску на повну потужність Прозорого офісу майже все готово, та, сподіваюсь, у найближчий час він почне надавати житомирянам більше 200 видів різних послуг: від реєстрації бізнесу до отримання пенсійного посвідчення, оформлення пільг, субсидій, допомог. Спільні злагоджені дії разом з міською владою дають ефективний результат!», – каже Ігор Герасименко.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy