Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Зе!Місцеві в боротьбі: Встановлюємо спортивні та дитячі майданчики, реконструюємо басейни, ремонтуємо дороги

Зе!Місцеві в боротьбі: Встановлюємо спортивні та дитячі майданчики, реконструюємо басейни, ремонтуємо дороги

Депутати від партії «Слуга Народу» ініціюють облаштування спортивних і дитячих майданчиків у селах та ремонти доріг, добиваються завершення будівництва важливих для громад об’єктів, передають медичним закладам нові автомобілі швидкої допомоги.

Житомирщина: Встановлюємо спортивні та дитячі майданчики

У Семенівській громаді встановили 10 спортивних та дитячих майданчиків. Ще 3 – на черзі.

У межах програми «Активні парки – локації здорової України» в п’яти селах громади (Закутинці, Семенівка, Іванківці, Великі Низгірці і Великі Гадомці) були побудовані 5 нових спортивних майданчиків. Ще два планується встановити поряд зі школами у селах Терехове та Красівка.

Як розповідає голова громади, представниця «Слуги Народу» Наталія Семенюк, вартість одного такого майданчика для занять спортом становить 30 тис. грн. Усі вони облаштовуються за рахунок бюджету громади.

Також для організації безпечного відпочинку маленьких мешканців у селах Кекішівка, Закутинці, Великі Незгірці, Великі Гадомці та Дубівка збудовано 5 сучасних дитячих майданчиків із гойдалками, каруселями та гірками. До кінця серпня планується відкрити ще один майданчик у селі Садки. Всього на ці цілі витрачено майже 390 тис. грн. Все це також кошти громади.

Ініціаторами встановлення дитячих майданчиків виступили самі жителі громади – молоді батьки. Вони ж обирали місця встановлення та допомагали під час монтажу.

«Наш обов’язок – створити найкращі умови для життя наших дітей. Ми, дорослі, повинні дати їм можливість для правильного фізичного та розумового розвитку. Тому крок за кроком спільними зусиллями впорядковуємо територію в наших населених пунктах, облаштовуємо нові місця для дозвілля. І сьогодні, дивлячись на ці усміхнені дитячі обличчя, я все більше переконуюсь, що ми робимо необхідну справу», – говорить голова Семенівської громади Наталія Семенюк.

Черкащина: Реконструюємо критий басейн у Золотоноші

У Золотоніській гімназії ім. С. Скляренка активно реконструюють критий басейн. Він є прибудовою до будівлі гімназії, з’єднується перехідною галереєю і призначений для різних видів спортивного плавання, має 5 доріжок.

За словами очільника Золотоніської громади, представника «Слуги Народу» Віталія Войцехівського, мешканці вже тривалий час очікують на завершення цього об’єкта. Питання про його реконструкцію він порушив ще кілька років тому. І в 2016 році з Державного фонду регіонального розвитку було виділене фінансування. Але за браком коштів об’єкт завершити не вдалося.

Роботи у ньому поновилися завдяки програмі «Велике будівництво».

«За попередній період було підведено необхідні підземні комунікації, облаштовано пандуси, закуплено вітражі та плитку для облицювання підлоги. На часі – штукатуріння ванни басейну. Проєктом також передбачено виконати решту внутрішніх будівельних робіт, монтаж електричних мереж, систем опалення, вентиляції та кондиціонування, водопроводу та каналізаційних мереж, облаштувати автоматичні мережі пожежної сигналізації, благоустрій і озеленення території», – зауважив Віталій Войцехівський.

«Важливо, що цей проєкт ми реалізуємо за всіма вимогами інклюзії. Черкащина серед перших долучилась до ініціативи першої леді Олени Зеленської «Без бар’єрів», – прокоментував голова Черкаської облдержадміністрації Олександр Скічко, який разом із Віталієм Войцехівським оглянув хід робіт.

«Золотоніський басейн стане другим подібним об’єктом на лівому березі Черкаської області», – підсумував Віталій Войцехівський.

Сумщина: Передаємо медичним закладам нові «швидкі допомоги»

Громади Сумщини отримали 15 сучасних автомобілів швидкої допомоги, обладнані всім необхідним для порятунку пацієнтів. Окрім цього, для підрозділів Центру екстреної допомоги та медицини катастроф придбали 24 смартфони і 17 холодильників.

Народний депутат від Сумщини, представник «Слуги Народу» Михайло Ананченко вручив представникам підрозділів Сумського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф ключі від нового транспорту.

«Також в області у межах програми «Велике будівництво» закінчуємо реконструкцію семи приймальних відділень. Усе це робиться задля збереження життя і здоров’я людей», – наголосив Михайло Ананченко.

Нові автомобілі надійдуть у Середино-Будську підстанцію. А також у пункти у с. Слобода (Буринська підстанція), с. Улянівка (Білопільська підстанція), м. Ворожба (Білопільська підстанція), с. Боромля (Тростянецька підстанція), с. Терни (Недригайлівська підстанція).

«Сьогодні підрозділи «екстренки» отримали сучасні автомобілі, у тому числі 6 реанімобілів, які також надійдуть і в сільську місцевість, щоб якісні послуги екстреної медичної допомоги були доступні жителям області, незалежно від місця їхнього проживання», – зазначив голова Сумської облдержадміністрації Дмитро Живицький.

Автомобілі класу С – найсучасніші з отриманого спецавтотранспорту. Це – реанімобілі, в яких зазвичай виїжджають лікарські бригади на виклики до важкохворих. Цей автотранспорт експлуатуватиметься у центральній та шосткинській станціях.

Львівщина: Ремонтуємо дороги

На Львівщині триває ремонт автомобільної дороги Т-14-25 Миколаїв – Городок – Жовква – Кам’янка-Бузька – Бібрка (між містами Жовква та Кам’янка-Бузька).

Реновація цієї дороги відбувається у межах програми «Велике будівництво».

Наразі у селі Батятичі шляховики влаштовують дощову каналізацію, опісля розпочнуть укладати дорожнє покриття, облаштують тротуари і зупинки громадського транспорту.

Для безпеки учасників дорожнього руху встановлять дорожні знаки і бар’єрне огородження, нанесуть дорожню розмітку. Крім цього, здійснять монтаж зовнішнього електроосвітлення.

«Капітальний ремонт дороги є частиною інвестиційного проєкту «Велике транзитне кільце», яке скерує велику частку транспорту

в об’їзд Львова», – зазначила голова Кам’янка-Буської РДА Христина Замула.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy