Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Зе!Місцеві в боротьбі: Встановлюємо спортивні майданчики, ремонтуємо дороги, будуємо басейни

Зе!Місцеві в боротьбі: Встановлюємо спортивні майданчики, ремонтуємо дороги, будуємо басейни

Депутати від партії «Слуга Народу» ініціюють встановлення нових оздоровчих комплексів та будівництво басейнів, працюють над ремонтом доріг державного значення та підтримують дитячо-юнацькі спортивні школи.

Полтавщина: Встановлюємо спортмайданчик у мікрорайоні «Огнівка»

Новий спортивний майданчик у Полтаві встановлений за програмою «Здорова країна» у мікрорайоні «Огнівка» на бульварі Щєпотьєва. Це округ депутата міської ради від партії «Слуга Народу» Сергія Марюхненка.

За його словами, це не просто важлива складова благоустрою міста, а й популяризація спорту та здорового способу життя. Адже за статистикою майже 73% наших громадян не займаються фізичними вправами саме через відсутність спортивної інфраструктури.

«Сучасний спортмайданчик дає змогу мешканцям мікрорайону “Огнівка” дбати про своє здоров’я та безкоштовно тренуватись. Нове спортивне обладнання орієнтоване на всі вікові категорії та групи населення», – наголосив депутат міськради.

Водночас розташування майданчика поблизу загальноосвітньої школи сприяє популяризації здорового способу життя серед молоді, що, на думку депутата міськради, є надзвичайно важливим для формування здорової нації.

У майбутньому Сергій Марюхненко планує встановити кілька таких майданчиків на території свого округу. Загалом у Полтаві в межах програми «Здорова країна» мають намір встановити понад 40 спортивних майданчиків.

Донеччина: Ремонтуємо дороги державного значення

У Волноваському районі Донеччини триває ремонт дороги державного значення Н-20 Слов’янськ – Донецьк – Маріуполь. Роботи ведуться на ділянці км 188+004 – км 208+666, протяжність – понад 20 км.

На половині ділянки вже проклали вирівнюючий шар покриття. Попереду облаштування водовідведення та штучних споруд.

Як розповів депутат Волноваської районної ради від партії «Слуга Народу» Володимир Халабузарь, ремонт цієї ділянки – очікувана подія для місцевих водіїв. Адже дорога державного значення з’єднує декілька міст області. Особливо тут великий трафік улітку, коли мешканці області їдуть на відпочинок до курортних селищ.

Загальна вартість ремонту складає 766 млн грн.

Харківщина: Будуємо новий басейн у Пісочинській громаді

Реконструкцію фізкультурно-оздоровчого комплексу із прибудовою басейну виконують у межах програми «Велике будівництво». Роботи на об’єкті розпочали у вересні 2021 року. Відкрити басейн планують уже в наступному році.

«Загальна вартість цього об’єкта становить 69 млн грн. На басейн виділено кошти з державного та місцевих бюджетів для того, щоб такий важливий інфраструктурний проєкт реалізовувався безперебійно, швидко і якісно. Необхідно прищепити молоді й дітям любов до спорту. Адже здоров’я дітей – це наше майбутнє», – говорить пісочинський селищний голова від партії «Слуга народу» Олег Чернобай.

Займатися у басейні зможуть і діти, і дорослі. Тут буде дві зони: доросла розміром 25х13 метрів і дитяча – 10х6 метрів.

Окрім того, на другому поверсі будівлі облаштують велику хореографічну залу. Там діти займатимуться танцями та гімнасткою – зараз у громаді дуже не вистачає залів для хореографії.

«Така масштабна реконструкція фізкультурно-оздоровчого комплексу в Пісочині стала можливою завдяки програмі «Велике будівництво». Ця програма змінює Україну вже сьогодні. Вона дозволяє нам будувати та відновлювати об’єкти, яких люди чекали десятиліттями. Важливо, що дуже багато уваги програма приділяє саме дитячим закладам – школам, дитячим садкам, спортивним об’єктам. Сьогодні ми можемо створити дійсно якісні та комфортні умови для навчання та розвитку дітей», – наголошує заступник голови фракції у Верховній Раді, голова Харківської обласної організації «Слуга Народу» Павло Сушко.

Запоріжжя: Підтримуємо вихованців спортивних шкіл

Вихованці дитячо-юнацької спортивної школи «Металург Запоріжжя» отримали нову спортивну форму.

Депутат Запорізької міської ради від «Слуги Народу» Дмитро Гладкий виділив з депутатського фонду майже 50 тис. грн на придбання спортивного екіпірування для футбольної дитячої школи «Металург Запоріжжя».

Керівництво школи звернулося до депутата з проханням посприяти в придбанні спортивної форми. Дитячо-юнацька спортивна школа з футболу «Металург» була створена ще в 1975 році. За багато років свого існування школа підготувала цілу плеяду талановитих гравців, які виступали в складі основної, молодіжної та юнацької збірних команд України на міжнародних змаганнях. Для постійних тренувань та участі у змаганнях командам бракує систематичного оновлення спортивного екіпірування.

За виділені депутатом кошті придбали по два комплекти форми для кожного з 44 маленьких спортсменів-футболістів, кілька комплектів спеціальної воротарської та тренерської форми.

«Нехай ця нова форма надихне на нові перемоги та надасть сил для нових звершень!» – побажав Дмитро Гладкий.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy