Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Зе!Місцеві в боротьбі: Встановлюємо пункти контролю, укріплюємо береги річок, забезпечуємо лікарні киснем

  • 5800
Зе!Місцеві в боротьбі: Встановлюємо пункти контролю, укріплюємо береги річок, забезпечуємо лікарні киснем

Депутати від партії «Слуга Народу» дбають про збереження доріг, виділяють кошти на укріплення берегів річок та придбання техніки для громад, працюють над безперебійним забезпеченням лікарень киснем.

Закарпаття: Контролюємо великоваговий транспорт

У межах програми «Велике будівництво» у напрямку села Невицьке на автодорозі Н-13 Львів-Самбір-Ужгород облаштовують майданчик зважування в русі.

Датчики ваги вмонтували в дорогу. Також тут встановлять камери для автоматичного розпізнавання номерних знаків, камери загального огляду та сканери. Обладнання передбачає похибку не більше 0, 5 відсотків. Комплекс працює автоматично. Всі дані передає на центральний сервер.

«Встановлення датчиків ваги дозволить уникнути понаднормового навантаження транспорту, а також руйнування відремонтованих доріг в регіоні, утворення колійності, тріщин і вибоїн. Адже максимально допустима вага для вантажівок взимку сягатиме 40 тонн, а в літній період – 28. Метою нашої команди є не тільки будівництво автошляхів, а й їх збереження», – наголосив голова Закарпатської обласної організації політичної партії «Слуга Народу» Микола Тищенко.

Прикарпаття: Укріплюємо береги річок

Народний депутат від «Слуги Народу» Василь Вірастюк залучив майже 6 млн 110 тис. грн для відновлення берегоукріплення після стихії у червні 2020 року. Громади уже завершили роботи на 5 об’єктах на 87 окрузі. Днями депутат проінспектував виконання робіт з відновлення та укріплення берегів на трьох об’єктах.

«На жаль, громади не в змозі силами місцевого бюджету в повному обсязі провести укріплення чи відновлення берегів річок. Тому одразу в перші тижні моєї роботи у Верховній Раді разом із головами територіальних громад оглянули об’єкти і визначили їх пріоритетність», – прокоментував Василь Вірастюк.

Відтак, за кошти фонду соціально-економічного розвитку було укріплено береги в с. Максимець, Пасічнянській громаді, с. Стримба, с. Лісна Тарновиця, смт Ланчич. 

«Лише за пів року роботи в парламенті мені вдалося залучити 6 мільйонів 109 тисяч 913 гривень для часткового подолання наслідків стихії, яка сталася у червні 2020 року», – додав Василь Вірастюк.

Запоріжжя: Купуємо техніку для громад

Голова Запорізької обласної організації «Слуга Народу», нардеп Павло Мельник урочисто вручив голові Широківської громади Денису Коротенку ключі від гідропідіймача нової автовежі.

На придбання техніки за сприяння нардепа Павла Мельника з державного бюджету була виділена субвенція у розмірі 3,45 млн грн.

«Завжди сприятиму розвитку громад! Особливо таких, які самі прагнуть розвиватися, докладають зусиль для досягнення певних результатів. Зі свого боку обіцяю і надалі підтримку нових проєктів та запитів зі сторони громади», – сказав депутат.

Широківська громада – найбільша в Запорізькій області, вона об’єднує 35 населених пунктів 33 села і 2 селища. І, звісно, власна автомобільна вежа була життєво необхідна для нормального функціонування громади.

Ремонт зовнішнього освітлення, обрізка дерев, роботи на дахах будинків – це тільки малий перелік того, що можна зробити за допомогою саме такої автовежі. Вона також має компактні розміри, що дозволяє проводити роботи на вузьких сільських вулицях.

Голова громади подякував нардепові та підкреслив, що раніше такої вежі у громаді не було. За необхідності спецтехніку доводилося орендувати, витрачаючи кошти громади. Тепер всі висотні роботи на території всієї громади можна буде проводити терміново, кваліфіковано та зі значною економією.

Харківщина: Дбаємо про кисень у лікарнях

У Богодухівській центральній районній лікарні встановили кисневий генератор OXYVITAL, завдяки якому в закладі зможуть відмовитися від використання кисневих балонів.

Пристрій генерує 2,5 тис. літрів кисню на хвилину. Це дозволить безперебійно постачати кисень для 150-ти лікарняних ліжок.

«Встановлення потужного кисневого генератора забезпечить лікарні повну кисневу автономію. Це значно підвищить ефективність роботи в умовах пандемії», – говорить голова фракції партії «Слуга Народу» у Богодухівській міській раді Анатолій Рисцов.

Новий кисневий генератор придбали за рахунок субвенції з державного бюджету. Його вартість – 6,7 млн грн. Роботи з монтажу пристрою коштували ще 1,4 млн грн.

«У листопаді минулого року уряд ухвалив постанову, яка передбачає забезпечення кисневими станціями опорних закладів охорони здоров’я, що надають допомогу пацієнтам із COVID-19. Перебіг хвороби має особливості під час кожної хвилі. Встановлення додаткових кисневих станцій дозволить уникнути дефіциту кисню у разі збільшення госпіталізацій», – зазначає заступник голови фракції у Верховній Раді, очільник Харківської обласної організації партії «Слуга Народу» Павло Сушко.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy