Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Зе!Місцеві в боротьбі: Встановлюємо обладнання в лікарнях, ремонтуємо харчоблоки у школах, будуємо комунальні басейни

Зе!Місцеві в боротьбі: Встановлюємо обладнання в лікарнях, ремонтуємо харчоблоки у школах, будуємо комунальні басейни

Депутати від партії «Слуга Народу» ініціюють закупівлю кисневого обладнання для медичних закладів, започатковують просвітницькі проєкти для молоді, працюють над ремонтами харчоблоків у школах і облаштуванням комунальних басейнів.

Сумщина: Встановлюємо нове кисневе обладнання в лікарнях

Кисневе обладнання для лікарень області було закуплене за кошти державного бюджету.

«Сумський обласний клінічний госпіталь ветеранів війни отримав два кріоциліндри за кошти держбюджету в розмірі 659 тис. грн. Це дало можливість додатково встановити 98 кисневих точок», – розповідає голова Сумської обласної організації партії «Слуга Народу» Михайло Ананченко.

За інформацією керівництва лікарні станом на сьогодні кількість ліжок, забезпечених централізованою подачею кисню, – 170 шт.

Сумська міська клінічна лікарня Святого Пантелеймона отримала 4 кріоциліндри, на що було витрачено 1, 318 млн грн з державного бюджету. Встановлено додатково 88 кисневих точок. Станом на сьогодні кількість ліжок, забезпечених централізованою подачею кисню, склала 150 шт.

«Крім того, лікарня Святого Пантелеймона була учасником закупівлі кисневих станцій в межах окремої програми Міністерства охорони здоров’я України, – повідомила заступник голови Сумської облдержадміністрації Олена Бойко. – Закуповувалися ці станції централізовано. Киснева станція вже доставлена в лікарню, найближчим часом вона почне працювати і безпосередньо подавати кисень в мережу».

Запоріжжя: Закуповуємо техніку для комунального підприємства Дніпрорудного

За сприяння депутата Запорізької обласної ради від «Слуги Народу» Олександра Білого з обласного бюджету було виділено 35,5 тис. грн на закупівлю спецобладнання для комунального підприємства «Комфорт» Дніпроруднівської міської ради.

До сфери діяльності КП «Комфорт» входять усі вулиці міста, сквери, дитячі майданчики. Підприємство виконує цілу низку необхідних для благоустрою міста робіт: постійно здійснюється своєчасне косовище закріплених за підприємством територій;  з території міста, скверів, доріг та тротуарів прибирається побутове сміття, кронуються та спилюються дерева, ремонтується зовнішнє освітлення вулиць та інше.

Але для виконання низки робіт підприємству бракувало спеціального обладнання. Тому на виділені з обласного бюджету кошти було закуплено німецьке обладнання високої якості: бензопилка, повітродувний пристрій для прибирання сміття та віброплита.

«Це спецобладнання необхідне для повноцінного функціонування комунального підприємства та виконання ним різних господарських функцій, які є запорукою чистоти і благоустрою на території громади. Нове обладнання дасть можливість забезпечити населення якісними послугами та підвищити ефективність виконання комунальних робіт», – коментує Олександр Білий.

Рівненщина: Започатковуємо просвітницькі проєкти для молоді

Народний депутат від «Слуги Народу» Олександр Ковальчук та депутатка Рівненської міськради від «Слуги Народу» Олександра Коваленко ініціювали пілотний проєкт, ідея якого – навчити старшокласників шкіл Рівного, як правильно діяти у випадку виникнення надзвичайних ситуацій.

«У зв’язку із подіями, які склалися навколо нашої держави останнім часом, ми повинні знати, що наші діти будуть готовими до будь-яких ситуацій, пам’ятатимуть правила, які можуть зберегти їхні життя. Ми підписали меморандум про співпрацю із Головним управлінням ДСНС у Рівненській області та управлінням освіти виконавчого комітету Рівненської міськради, згідно з яким вже найближчим часом розпочнеться формування списку шкіл, які братимуть участь в пілотному проєкті», – розповідають ініціатори.

За їхніми словами, після проходження відповідного навчання, організованого ДСНС, рівненські старшокласники зможуть у випадку настання надзвичайної ситуації спільно та під наглядом відповідальних представників педагогічного колективу правильно діяти, надавати першу домедичну допомогу в разі необхідності тощо.

«Наш проєкт має шанси стати національним, бо питання вкрай важливе для всієї України. І саме Рівне буде флагманом у цьому напрямку. Вдячний керівництву Управління ДСНС у Рівненській області за те, що відгукнулись на нашу пропозицію», – додав нардеп Олександр Ковальчук.

Харківщина: Ремонтуємо харчоблоки в школах

На ремонт шкільних харчоблоків на Харківщині спрямують понад 95 млн грн

Відповідну субвенцію область очікує отримати від держави.

«Сьогодні держава приділяє дійсно велику увагу створенню належних умов для навчання дітей. Це і капітальне відновлення закладів у межах програми «Велике будівництво», і оновлення матеріальної бази, і нові норми харчування, мета яких – дбати про здоров’я учнів. Робимо навчання у загальноосвітніх закладах комфортним і безпечним», – наголошує заступник голови фракції у Верховній Раді, очільник Харківської обласної організації партії «Слуга Народу» Павло Сушко.

За словами голови фракції «Слуга Народу» в Харківській обласній раді Ігоря Захарченка, проєкти щодо ремонту харчоблоків за рахунок субвенції надали вже 25 громад області й місто Харків.

«Відбір проєктів триває. Пропонується також включити до розгляду і заклади обласного підпорядкування», – зазначив голова фракції партії «Слуга Народу» в Харківській обласній раді Ігор Захарченко.

Наразі в області розроблений регіональний план щодо створення безпечного і здорового харчування в закладах освіти. Першочерговим завданням плану визначено покращення матеріально-технічної бази шкільних їдалень. Протягом 2020-2021 років для їдалень коштом державної субвенції за умов співфінансування вже придбали обладнання для 225 шкіл.

Розроблена також обласна програма «Здорове харчування в закладах освіти Харківської області», в якій особлива увага приділяється оновленню меню.

Донеччина: Готуємось до відкриття комунального басейну

У Краматорську готуються до відкриття комунального басейну H2O-Classic у парку Пушкіна. Спортивно-оздоровчий комплекс збудовано в межах програми «Велике будівництво» і станом на сьогодні на об’єкті проходять пуско-налагоджувальні роботи.

Як розповів секретар Краматорської міської ради, представник політичної партії «Слуга Народу» Ігор Сташкевич, офіційне відкриття басейну заплановане на березень.

«Зараз прораховується вартість абонемента для відвідувачів. Головна мета – зробити спортивно-оздоровчу установу доступною для кожного охочого, тому вартість відвідувань має бути обґрунтованою», – каже Ігор Сташкевич.

Потужність басейну H2O-Classic складає 75-80 відвідувачів на добу. Усі роботи виконано за нормами доступності для маломобільних груп населення. Поряд з будівлею облаштовано парковку для автомобілів та зручні пандуси.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy