Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Зе!Місцеві в боротьбі: відстоюємо справедливі тарифи, спрощуємо надання адмінпослуг та боремося за екологію

Зе!Місцеві в боротьбі: відстоюємо справедливі тарифи, спрощуємо надання адмінпослуг та боремося за екологію

Депутати політичної партії «Слуга Народу» у регіонах розв’язують найболючіші проблеми у сфері тарифів на комунальні послуги, підтримують екологічні проєкти та спрощують надання адміністративних послуг у територіальних громадах.

Чернівецька область: Відстоюємо справедливі тарифи

Депутати «Слуги Народу»  не залишають мешканців Буковини «сам на сам» у вирішенні питання про скасування плати за транспортування газу та передачі газотранспортних систем у власність територіальних громад.

До депутата Чернівецької обласної ради від «Слуги Народу» Андрія Маковея  звернулися жителі Неполоковецької, Мамаївської, Заставнівської, Брусницької, Кам‘янської, Ставчанської територіальних громад із проханням винести питання високих тарифів на сесію Чернівецької обласної ради.

«Разом із керівництвом облради обговорили зміст та вимоги звернення громад. Ці напрацювання вже спрямовані на розгляд ініціативної групи, яка вже остаточно сформує загальне звернення щодо тарифів до вищих органів влади», – зазначив Маковей.

Крім того, у лютому за сприяння народного депутата від «Слуги Народу» Максима Заремського у Києві відбулася зустріч  із головою Комітету ВР з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Андрієм Герусом, у якій взяли участь і представники громад Буковини.

«Спільно напрацювали звернення та пропозиції для подальшого розгляду та ухвалення правильного рішення щодо тарифу. А також отримали відповідь, що ціну на газ знижено рішенням уряду до 6,99 без ПДВ. Також нас запевнили,  що на цьому не зупиняться та напрацюють матеріали для подальшого зниження вартості газу», – підсумував Максим Заремський.

За його словами, вартість транспортування знижено до 1,79 грн без ПДВ. Вартість електроенергії становитиме 1,68 грн незалежно від обсягу споживання. Проте за наявності двотарифного лічильника у нічний час вартість електроенергії буде на 50% меншою. 

«У процесі розмови обговорювали питання відключення споживачів від постачання газу за борги, отримали відповідь, що такі дії у зимовий  період суворо заборонені. Тому якщо є такі випадки, прошу звернутися до мене особисто для вирішення питання відповідно до закону», – зазначив Максим Заремський.

Хмельницька область: Спрощуємо надання адмінпослуг

У Староушицькій ОТГ відкрили сучасний Центр надання адміністративних послуг завдяки спільній роботі голови ОТГ, депутатів та за сприяння народного депутата від «Слуги Народу» Ігоря Марчука.

«Після відкриття сучасного ЦНАПу люди по-справжньому відчули якісне та комфортне отримання усіх державних послуг поруч із домом. Тепер не потрібно далеко їхати, щоб отримати довідки», – зазначив голова Староушицької ОТГ від «Слуги Народу»  Анатолій Тимчук.

Тепер мешканці громади отримуватимуть державні послуги швидко і з комфортом.

Чернігівська область: Підтримуємо ініціативну молодь

У Чернігові стартує відбір до міської молодіжної ради. До відбору охочих працювати у її складі долучилась депутатка Чернігівської міської ради від «Слуги Народу» Олена Стрілець.

«Головна мета діяльності Чернігівської міської молодіжної ради – залучати молодь до ухвалення рішень, що стосуються молодіжної політики. Це також і рекомендації депутатському корпусу, а також структурним підрозділам міської ради. Молодіжні проєкти, підтримка організації заходів, участь у розробці проєктів програм, які так чи інакше стосуються молоді – долучитись можна до десятків напрямків роботи», – зазначила Олена Стрілець.

За словами депутатки, до складу молодіжної ради можуть входити представники громадських організацій, що працюють із молоддю, делеговані представники студентських та учнівських самоврядувань, взагалі будь-хто з ініціативної молоді Чернігова.

«Фракція «Слуги Народу» допомагатиме в тому, щоб ініційовані молодіжною радою проєкти або ідеї втілювались у життя», – заявила Олена Стрілець.

Це вже другий склад молодіжної ради, перший працював у 2019-2020 роках. Для багатьох він став відправною точкою в кар’єрі, допоміг реалізувати корисні для молоді та міста рішення.

Одеська область: Боремося за екологію регіону

Голова фракції «Слуга Народу» у Болградській районній раді Артем Булгару започаткував та успішно реалізовує проєкт із переробки твердих побутових відходів.

«Ми намагаємося зацікавити людей, щоб вони не спалювали, не скидали сміття до ярів», – зазначає Булгару.

За п’ять місяців  було зібрано та перероблено понад 70 тонн сміття. На вулицях населених пунктів району з’явилися спеціальні контейнери для сортування відходів.

Загалом проєкт має на меті розширення кордонів та покращення екологічного стану регіону, адже в Одеській області понад 600 полігонів/звалищ твердих побутових відходів, що займають понад тисячу гектарів землі. Більшість із них перевантажені. Технології захоронення ТПВ порушуються, що призводить до серйозних екологічних наслідків. Тому екологічна просвіта, сортування та переробка сміття вкрай необхідні.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy