Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Зе!Місцеві в боротьбі: Відправляємо допомогу на фронт, підтримуємо медзаклади, дбаємо про транспорт у громадах

  • 347
Зе!Місцеві в боротьбі: Відправляємо допомогу на фронт, підтримуємо медзаклади, дбаємо про транспорт у громадах

Депутати та голови громад від партії «Слуга Народу» ініціюють відправку на фронт техніки і автомобілів, дбають про передачу необхідних речей медичним закладам, ініціюють роботу соціального транспорту у селах

Житомирщина: Передаємо допомогу на фронт

Суттєву допомогу з рідної Бердичівщини отримали бійці 139-го батальйону територіальної оборони.

Цього разу за сприяння підприємців військовим передали бус Volkswagen Т4, дрон DJI Mavic 3 Enterprise разом із трьома запасними батареями, а також 10 глушників і стільки ж комплексів Starlink.

«Разом у нас виходить робити гарні та потрібні речі для наших Захисників. Окрема подяка за співпрацю по Starlink Міністерству цифрової трансформації України та Михайлу Федорову», — каже народний депутат від партії «Слуга Народу» Богдан Кицак.  

Київщина: Допомагаємо лікарням  

Боярська громада передала допомогу Київській обласній дитячій лікарні.

Ініціювали добру справу секретар Боярської міської ради від «Слуги Народу» Олексій Перфілов, представник виконавчого комітету Олексій Нестеренко, фракції «Слуга Народу» в Боярській міській раді та ГО «Народна опора».

Медичному закладу спрямовано пральну машину, мікрохвильову піч, телевізор, шафи та ковдри.

«Сподіваємося, що така допомога зробить умови для лікування дітей комфортнішими. Вдячні всім, хто підтримує медичні заклади в такий важкий для нашої країни час», – зазначила депутатка Боярської міської ради від «Слуги Народу» Аліна Григор’єва.

Полтавщина: Відправляємо транспорт захисникам

Голова Полтавської обласної організації партії «Слуга Народу» Олексій устенко, депутатка Полтавської міськради Євгенія Янко та секретар обласної організації Валентина Різник посприяли передачі автівки для наших військових. Авто придбали за ініціативи об‘єднання «Астера».

«Продовжуємо допомагати, як і з початку повномасштабного вторгнення. Щоб наші захисники максимально оперативно робили свою важку роботу та залишалися живими», — говорить Євгенія Янко.

Цього разу автівка поїхала до Бахмуту, щоб допомагати військовим нищити ворога.

«Військові, волонтери, бізнес та всі-всі українці сьогодні роблять свій неоціненний вклад в майбутню Велику Перемогу. Безмежна подяка всім, хто долучився. Чекаємо наших героїв вдома живими та здоровими!» — заначив Олексій Устенко.

Сумщина: Дбаємо про транспортне сполучення в громадах

В Есманській громаді запрацював соціальний транспорт.

Щосереди такий транспорт діятиме для мешканців сіл Бачівськ, Фотовиж, Товстодубове, Пустогород; щоп’ятниці – для жителів сіл, Кореньок, Суходіл, Вільна Слобода.

Безкоштовні автобусні маршрути вирішать проблему сполучення населених пунктів з м. Глухів.

Фінансування витрат на реалізацію цього соціально важливого проєкту здійснює гуманітарна місія «Проліска» у межах проєкту «Шлях до безпеки та послуг: транспортне забезпечення та підтримка колективних центрів», який діє за підтримки Гуманітарного фонду для України (UHF) Управління ООН з координації гуманітарних справ/ OCHA Ukraine.

«Тепер жителі нашої громади мають можливість відвідати заклади, які заходяться у місті Глухів, медичні і державні установи, отримати довідки та необхідні документи, отримати гроші, купити харчі та ліки – все, чого ще неможливо зробити у маленькому селі», – говорить голова громади Сергій Мінаков.

Соціальний транспорт є доступним для населення і, переконаний голова громади, стане затребуваним і популярним.

Хмельниччина: Підтримуємо медичні частини

Національній академії державної прикордонної служби України, що розташована в Хмельницькому, передали 60 матраців для санітарної частини.

Ініціювали таку підтримку народні депутати України від «Слуги Народу» Сергій Мандзій, Юрій Заславський та Юрій Здебський.

Таке оновлення дасть змогу курсантам навчального закладу проходити лікування в комфортних умовах.

«Продовжуємо сприяти оновленню матеріальної бази для наших військових, створенню сприятливих умов для їх перебування», – зазначив нардеп Сергій Мандзій.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy