Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Зе!Місцеві в боротьбі: Відправляємо автівки на передову, забезпечуємо навчальні заклади генераторами, а громади – спецтранспортом

  • 200
Зе!Місцеві в боротьбі: Відправляємо автівки на передову, забезпечуємо навчальні заклади генераторами, а громади – спецтранспортом

Депутати та голови громад від «Слуги Народу» ініціюють підтримку захисників на фронті, допомагають залучати допомогу від міжнародних організацій, дбають про потреби освітніх закладів.

Прикарпаття: Відправляємо автомобілі у зону бойових дій

Повнопривідний автомобіль із підвищеною прохідністю марки Mitsubishi отримали поліцейські Прикарпаття за сприяння народного депутата України від «Слуги Народу» Романа Мулика, депутата Івано-Франківської обласної ради від «Слуги Народу» Олега Качура та народного депутата попередніх скликань Володимира Шкварилюка.

«Транспортний засіб на передовій – те, чого наші військові потребують постійно. Адже це так само розхідний матеріал, як і все інше на війні. Тому зі свого боку працюємо над тим, щоб така потреба в наших військових була завжди закрита», – додає Роман Мулик.

Автомобіль знадобиться бійцям зведеного загону поліції Івано-Франківщини для виконання поставлених завдань у зоні проведення бойових дій.

«Не зупиняємося, продовжуємо працювати та підтримувати наших захисників. Сподіваюся, що автівка слугуватиме довго, приноситиме користь і допомагатиме наближати перемогу», – зазначив Олег Качур.

Миколаївщина: Забезпечуємо громади спецтранспортом

Народний депутат від партії «Слуга Народу» Максим Дирдін разом із депутатами облради Віталієм Порхуном, Ігорем Савченком та колегами з Первомайської міської і районної рад організували передачу спеціалізованої машини до пожежної частини Кривоозерської громади і автобуса, що використовуватимуть для громадських перевезень.

«Запорука гарної роботи на перемогу України – залучення підтримки міжнародних організацій, завдяки чому днями ми й отримали ці машини, а раніше – інші гуманітарні вантажі для Первомайщини. До того ж 17 квітня в Україні відзначали День пожежної охорони України, тож сподіваюсь, що такий подарунок до професійного свята, який став можливим завдяки налагодженій тісній співпраці з друзями з Німеччини,

– це найкращий спосіб висловити свою повагу рятувальникам і захоплення їх працею!» – зазначає Максим Дирдін

Київ: Підтримуємо захисників

За ініціативи депутата Київської міської ради від партії «Слуга Народу» Миколи Конопелька Дарницькому військомату передано 24 комплекти військової форми та 74 тактичні футболки.

«Кожен день військомат комплектує особовий склад для військових частин Збройних Сил України. Призовники та добровольці повинні бути забезпечені формою та всім необхідним оснащенням, бо після навчання і злагодження у складі бойових частин вони відбудуть на фронт захищати нашу країну», – пояснює Микола Конопелько.

Дніпропетровщина: Виготовляємо окопні свічки

У селі Придніпровське налагодили виробництво окопних свічок. Таку ініціативу Анжели Онищенко – депутатки Червоногригорівської селищної ради від партії «Слуга Народу» – підтримали мешканці. Тож завдяки старанням місцевих, захисники на передовій змогли отримати необхідні для них свічки.

«Завдячуючи нашій єдності, вдається підтримувати українських воїнів і продуктами харчування, домашньою їжею, одягом, амуніцією. Виготовляли для них й енергетичні батончики. Серця кожного нині з тими, хто нас захищає. Тому робимо все можливе, аби їм було легше боронити рідну землю, бо зараз вирішується доля України і всього цивілізованого світу. І кожна справа, спрямована задля нашої перемоги, додає впевненості, що світло і правда подолають морок», – поділилася Анжела Онищенко.

Харківщина: Передаємо навчальним закладам генератори

Голова Харківської обласної організації «Слуги Народу», народний депутат Павло Сушко ініціював підтримку Чугуївського НВК 6.

Разом з головою громади Галиною Минаєвою та Єлизаветою Голеніщевою, представницею благодійної організації передали черговий генератор для потреб закладу освіти.

Керівниця НВК Юлія Єрошенко ознайомила присутніх із діяльністю і можливостями закладу.

«Відзначу роботу спеціалістів із залучення грантових програм з модернізації, відновлення тощо. Завдяки їхній діяльності навчальний заклад має сучасні ігрові та навчальні зони. Рухаємось далі!» – зазначив Павло Сушко.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy