Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Зе!Місцеві в боротьбі: Відновлюємо заклади культури, реконструюємо стадіони, відкриваємо сучасні ЦНАПи

Зе!Місцеві в боротьбі: Відновлюємо заклади культури, реконструюємо стадіони, відкриваємо сучасні ЦНАПи

Депутати від партії «Слуга Народу» ініціюють реставрацію закладів культури, забезпечують школи спортивним інвентарем, працюють над будівництвом сучасних стадіонів та відкриттям центрів надання адміністративних послуг у громадах.

Полтавщина: Відновлюємо краєзнавчий музей

У Полтавському краєзнавчому музеї імені Василя Кричевського триває масштабна реставрація в межах програми «Велике будівництво».

Заступник директора з розвитку та утримання музею, депутатка Полтавської міської ради від партії «Слуга Народу» Катерина Бабіч майже пів року супроводжує і працює над реалізацією цього проєкту спільно з Полтавською ОДА.

«Краєзнавчий музей – це серце міста. Він має бути привабливим для туристів та гордістю містян. Саме тому програма «Велике будівництво» сьогодні крім важливих інфраструктурних об’єктів також зосередила свою увагу на пам’ятках архітектури. Думаю, після реставрації ряду об’єктів туристичний потік на Полтавщину збільшиться, адже регіон має багату історію, про яку ми маємо всім нагадати», – зауважив т. в. о. голови Полтавської обласної організації політичної партії «Слуга Народу» Олексій Устенко.

Катерина Бабіч  розповіла, що проєкт реставрації охоплює всі приміщення пам’ятки архітектури національного значення, а також завдяки фінансуванню з обласного бюджету має комплексний підхід щодо всього музею. По всій будівлі майже на 100 % здійснили монтаж систем пожежогасіння, на першому поверсі – систем відеоспостереження, замінено стояки опалення та запущено новий теплопункт.

«Багато комунікацій у музеї прокладено ще в 1954-1964 роках, а незначні ремонтні роботи відбувалися у 90-х і на початку 2000-х років. Нині тут поступово замінюють вказані системи від цоколя до третього поверху. Невдовзі роботи розпочнуть у вестибюльній частині, ведуться роботи по розчищенню стін та ревізії тріщин. А загалом виконується велика кількість видів робіт у співпраці з управлінням капітального будівництва ОДА», – коментує Катерина Бабіч.

При роботі з експозицією художники та дизайнери працюють спільно з науковцями музею. Серед напрацювань: введення в експозицію тактильних експонатів, впровадження сучасних мультимедійних технологій, наприклад, інтерактивних столів, екранів, VR-окулярів, AR-технологій.

«У підсумку експозиція стане цікавішою, сучаснішою й доступнішою для всіх. Це величезна командна робота», – додає депутатка.

Херсонщина: Забезпечуємо навчальні заклади інвентарем

Опорний заклад Нижньосірогозький ліцей отримав новий спортивний інвентар, придбаний за кошти державної субвенції.

На проблему відсутності гідних умов для занять спортом звернули увагу представники руху «Зе!Молодіжка» Херсонщини.

За словами лідера «Зе!Молодіжки» у Генічеському районі Сергія Овчарова, представники руху звернулися до народного депутата від «Слуги Народу» Володимира Іванова з проханням допомогти в оснащенні школи спортивним інвентарем.

«Серед нас багато спортсменів і я сам є тренером дзюдо та самбо. Спільними зусиллями із владою ми намагаємося розвивати спорт по всій Нижньосірогозькій ТГ. Тож на зустрічі із нардепом Володимиром Івановим розповіли про свій проєкт. Ми вже отримали нові мати для занять із боротьби», – розказав Сергій Овчаров.

Також він повідомив, що планується відкрити секції дзюдо у всіх старостинських округах Нижньосірогозької ТГ і в смт Нижні Сірогози.

Як зазначив голова фракції «Слуга Народу» у Нижньосірогозькій селищній раді Олександр Лобачук, громада піклується про залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом.

Голова Нижніх Сірогоз, представник «Слуги Народу» Дмитро Такаджи підкреслив, що цього року Нижньосірогозька громада отримала державну субвенцію на придбання спортивного інвентарю у розмірі 500 тис. грн за рахунок коштів соціально-економічного розвитку громад за сприяння народного депутата України від «Слуги Народу» Володимира Іванова.

Київ: Реконструюємо стадіон у Дарницькому районі

За ініціативи та сприяння народної депутатки України та голови Київської міської організації політичної партії «Слуга Народу» Лесі Забуранної у 2021 році було виділено дві субвенції з державного бюджету загальним розміром 40 млн грн на реконструкцію стадіону за адресою: вул. Вакуленчука, 1. Він розташований у Дарницькому районі столиці.

Народна депутатка наголошує: «Сьогодні цей об’єкт – сумне видовище, але може стати улюбленим місцем для усіх шанувальників спорту. Поблизу знаходиться школа №10, і діти будуть першими, хто протестує новенький стадіон, коли його побудують. Наразі проведено тендер на облаштування стадіону і вже розпочалися підготовчі роботи. Сподіваюсь, стадіон реконструюють якнайшвидше і на вулиці Вакуленчука ми будемо мати чудовий новий спортоб’єкт».

Зазначимо, що за даними профільного міністерства лише 17% українців від 18 років займаються спортом. 60% громадян незадоволені станом свого здоров’я. У результаті маємо один із найнижчих показників загальної очікуваної тривалості життя у Європі.

«Ці тривожні тенденції можна змінити, якщо планомірно будувати спортивну інфраструктуру, – акцентує Леся Забуранна. – Особливо це треба робити в Києві, адже мегаполіси провокують сидячий спосіб життя. Саме тому один з моїх пріоритетів у депутатській роботі та як голови київської організації партії «Слуга Народу» – аби успішних кейсів оновлення спортивної інфраструктури в Києві було якнайбільше».

Хмельниччина: Відкриваємо сучасний ЦНАП у Летичівській громаді

Жителі Летичівської громади отримали новітній центр надання адміністративних послуг. Оновлений ЦНАП працюватиме за принципом єдиного офісу і відкритого простору.

У новому приміщенні центру забезпечено максимально комфортні умови для обслуговування громадян: облаштовано сучасну зону ресепшену, дитячий куточок і кімнату матері та дитини, зал прийому, зал для консультування громадян та видачі документів, зручні зони очікування, окремі кімнати для архівування документів, а біля будівлі розміщено безкоштовну стоянку для автомобілів відвідувачів.

На реконструкцію центру надання адміністративних послуг держава надала субвенцію розміром 1 млн 329 тис. гривень, яку спрямувала команда народних депутатів України Хмельниччини від політсили «Слуга Народу». У ЦНАПі надаватимуть 105 адміністративних послуг, зокрема, у сфері реєстрації, земельних відносин, соціальні послуги, дозвільні документи, довідки тощо.
 
«Відкриття ще одного ЦНАПу – це впевнений рух до нашої мети – створити такий центр у кожній громаді. Хочу побажати жителям вашої громади, щоб більше реєструвалося новонароджених, нових власників земельних ділянок та автомобілів», – підкреслив нардеп від «Слуги Народу» Микола Стефанчук.

Привітав мешканців громади й працівників також голова Хмельницької обласної організації політичної партії «Слуга Народу» Сергій Мандзій.
«Ми йдемо чітко по вектору розвитку: відновлення шкіл, лікарень та оновлення центрів надання адміністративних послуг. Я впевнений, що крок за кроком ми разом із вами спільно з керівництвом громади та депутатським корпусом зробимо життя мешканців Летичівської громади зручнішим», – зазначив нардеп.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy