Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Зе!Місцеві в боротьбі: відновлюємо садочки, розвиваємо професійну освіту, зберігаємо парки

Зе!Місцеві в боротьбі: відновлюємо садочки, розвиваємо професійну освіту, зберігаємо парки

Депутати від «Слуги Народу» створюють гідні умови для навчання дітей у садочках, дають нові робочі місця і фахову освіту молоді, борються проти забудови парків.

Сумщина: Ремонтуємо дитячі садочки

Депутат Сумської міської ради від партії «Слуга Народу» Максим Зеленський підготує до найближчої сесії міської ради звернення, що допоможе розв’язати питання капітального ремонту даху ясел – садка №8 «Космічний», що на проспекті Лушпи, 34.

З відповідним проханням по допомогу до депутата звернулися батьки вихованців закладу.

«Як виявилося, з 1986 року тут не було жодного капітального ремонту. Дах, стіни будівлі, система опалення, вікна перебувають в аварійному стані. Постійне підтоплення груп протягом тривалого періоду спричинило утворення грибку на стелі та стінах», – розповідає Максим Зеленський.

Адміністрація закладу та батьки, починаючи з 2015 року, сподівалися на реалізацію «Програми підвищення енергоефективності в бюджетній сфері Сумської міської територіальної громади», але жодного капітального ремонту так і не відбулося.

Тому Максим Зеленський підготує відповідне звернення. Крім цього, він працює над тим, аби заклад включили до програми енергоефективності. Головна мета – відремонтований дах «Космічного», задля цього будуть задіяні всі можливі засоби, в тому числі й депутатські кошти.

Закарпаття: Відновлюємо професійну освіту

Депутати «Слуги Народу» у Керецьківській громаді спільно з угорським інвестором працюють над відновленням міжшкільного навчально – виробничого комбінату, де колись навчали швейній справі, будівництву, комп’ютерній грамотності, художній вишивця та автослюсарству. На жаль, заклад не функціонує вже два роки.
На Закарпатті таких декілька, і майже всі – в неробочому стані: без ремонту, старі чи зовсім ліквідовані.
Аби дати другий шанс такому проєкту в Керецьківській ОТГ, депутати «Слуги Народу» звернулися по допомогу до інвестора.

«Раніше комбінат був дуже важливим об’єктом на нашій території, адже забезпечував робочими місцями: щонайменше 15 осіб мали там роботу. Його відновлення дасть людям змогу знову працювати поблизу, а не їхати за десятки кілометрів в районні центри, а дітям – отримувати якісну освіту із закордонною практикою. Інвестор готовий запустити навчальний комбінат для повного функціонування за певними умовами: всю базу візьмуть в оренду на 25 років із зобов’язанням відновити абсолютно все оснащення МНВК та матеріально-технічну базу виробництва, також збудують гуртожитки для викладачів», – розповідає голова фракції «Слуга Народу» в Керецьківській ОТГ Наталія Зейкан.

У відновленому МНВК навчатимуть дітей українською мовою, але за угорською практикою. По завершенню випускники отримають диплом європейського рівня.
Аби комбінат запрацював повноцінно, потрібно чимало коштів та часу. Однак за активного сприяння депутатів «Слуги Народу» вже найближчим часом відновлений заклад випускатиме чимало досвідчених фахівців.

Полтавщина: Відстоюємо зелені зони міста

Депутати партії «Слуга Народу» у Полтавській міській раді звернуться до Президента України Володимира Зеленського з проханням не допустити забудову Прирічкового парку у Полтаві.
«Упевнений, що наше місто повинно розвиватися та будуватися. Але “забудова” й “будівництво” – різні речі. Житлові свічки у Прирічковому – це забудова. Набережна, рекреаційні зони для полтавців – це будівництво. Більшість наших депутатів не бачать різниці. Тому ми звертаємося до Президента і розраховуємо на підтримку, адже лише так ми матимемо позитивний результат», – наголосив ініціатор звернення, депутат міськради від «Слуги Народу» Сергій Іващенко.

Документ також підписали три депутати від фракції – Катерина Бабіч, Вадим Ямщиков, Юрій Бражник.

Представники партії у міській раді не підтримали рішення про розробку детальних планів територій, що фактично дозволило забудову території під час сесії. На жаль, депутатський корпус міськради рішення підтримав у цілому.

Народна депутатка від «Слуги Народу» Марина Бардіна зауважила: «Президент Володимир Зеленський під час свого візиту у Полтаву наголосив, що місто потребує набережної річки Ворскли. Натомість у порядку денному Полтавської міської ради – плани із забудови прирічкової території. Скільки громада міста стукатиме в зачинені двері, вимагатиме встановити межі Прирічкового парку і не забудовувати територію?»

За словами депутатки Полтавської міськради Катерини Бабіч, депутати продовжать боротьбу за Прирічковий парк.
«Ми розробимо чіткий план дій спільно із громадськими активістами, узгодимо завдання для кожного з депутатів, лідерів думок», – зауважила вона.
Наразі у Полтаві запустили флешмоб #МійПрирічковий.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy