Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Зе!Місцеві в боротьбі: Відновлюємо медичні заклади, відкриваємо сучасні лабораторії, забезпечуємо громади технікою

Зе!Місцеві в боротьбі: Відновлюємо медичні заклади, відкриваємо сучасні лабораторії, забезпечуємо громади технікою

Депутати від партії «Слуга Народу» працюють над реконструкцією та модернізацією медичних закладів і спортивних об’єктів, ініціюють відкриття сучасних лабораторій, виділяють кошти на забезпечення громад технікою

Харківщина: Відновлюємо обласну клінічну травматологічну лікарню

У Харкові тривають ремонтні роботи в обласній клінічній травматологічній лікарні. Їх проводять у межах програми «Велике будівництво».

«У лікарні вже утеплили лицьовий бік фасаду та цоколь за периметром будівлі, замінили віконні блоки на металопластикові, відремонтували покрівлю прибудови», – розповів голова фракції «Слуга Народу» в Харківській обласній раді Ігор Захарченко.

Наразі будівельники влаштовують в будівлі віконні відкоси. На черзі – роботи з влаштування фасадної системи лікарні.

«Торік завдяки “Великому будівництву” на Харківщині реалізували рекордну кількість об’єктів сфери охорони здоров’я. Реконструювали 14 приймальних відділень у лікарнях, відкрили 15 нових амбулаторій у сільській місцевості. Цього року роботи триватимуть на об’єктах медицини. Серед них дві великі і дуже важливі  – травматологічна та дитяча обласні клінічні лікарні. Цього року завершимо їхнє відновлення», – зазначив заступник голови фракції у Верховній Раді, очільник Харківської обласної організації партії «Слуга Народу» Павло Сушко. 

Хмельниччина: Відкриваємо сучасну лабораторію в Теофіполі

У Теофіпольській школі №1 відкрили сучасну STEM-лабораторію завдяки роботі народної депутатки України від «Слуги Народу» Олени Копанчук, яка посприяла виділенню субвенції з державного бюджету у розмірі 892 тис. гривень.

За ці кошти, зокрема, придбали набір обладнання для реалізації проєктної роботи з різних навчальних предметів. STEAM-лабораторія – це не лише окремий центр в школі, а діяльність, впроваджена у весь навчальний процес закладу.

«Вже не перший рік ми модернізуємо та впроваджуємо інновації у школи громад. За допомогою лабораторії вчителі зможуть зробити свої уроки інтерактивними, щоб дати учням можливість наблизитися до природничих наук, перестати боятися «складних матерій», а також записувати навчальні відео для перегляду школярами вдома. Своєю чергою учні будуть проводити власні досліди й експерименти на уроках природничо-математичних предметів з новим інтерактивним обладнанням», – розповіла під час відкриття Олена Копанчук.

Полтавщина: Забезпечуємо громади необхідною спецтехнікою

У Новоселівській громаді Полтавського району з’явилася нова снігоприбиральна техніка. Спецмашину придбали завдяки 2,8 млн грн субвенції на соціально-економічний розвиток, яку залучив із держбюджету народний депутат від «Слуги Народу» Андрій Боблях.  

«Під час проїзду пересвідчилися у роботі техніки. Були приємно вражені результатом – усі дороги розчищені, посипані піском. Маємо інформацію, що мешканці також задоволені чистотою своїх вулиць», – резюмував Боблях.

Сумщина: Завершуємо реконструкцію басейну в Охтирці

Басейн в Охтирській школі № 3 ремонтують на умовах співфінансування коштом субвенції з державного та місцевого бюджетів.

За 3 місяці встигли виконати 80% робіт. До 1 березня басейн планують відкрити.

«Це знаковий об’єкт для всього району, бо це єдиний басейн. Він буде доступним не лише для учнів школи, а й інших навчальних закладів», – говорить народний депутат України від «Слуги Народу» Микола Задорожній.

Басейн максимально використовуватимуть для реабілітації дітей з проблемами опорно-рухового апарату. Про це є домовленість з місцевою владою.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy