Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Зе!Місцеві в боротьбі: Відновлюємо культурні пам’ятки, дбаємо про людей з інвалідністю, встановлюємо нове обладнання у лікарнях

Зе!Місцеві в боротьбі: Відновлюємо культурні пам’ятки, дбаємо про людей з інвалідністю, встановлюємо нове обладнання у лікарнях

Депутати від «Слуги Народу» добиваються реконструкції унікальних пам’яток культури, відстоюють права людей з інвалідністю, забезпечують закупівлю нового обладнання у медичні заклади та докладають зусиль, аби мешканці не переплачували за комунальні послуги.

Закарпаття: Відновлюємо унікальні культурні пам’ятки

Депутати фракції «Слуга Народу» в Закарпатській обласній раді добиваються завершення робіт із реконструкції Музею лісу та сплаву Національного природного парку «Синевир». Вони подали відповідне звернення до бюджетного комітету Верховної Ради  щодо виділення коштів на ці цілі.

Депутати наголошують, що такий об’єкт буде не тільки унікальним для України та Європи, а й чи не єдиний у світі схожий музей є тільки в Канаді.

«Єдиний у Європі Музей лісу та сплаву, безсумнівно, стане туристичним магнітом та сприятиме розвитку всього регіону. Більше того, музей розташований біля села Синевир, а це вже відома на всю Україну туристична локація – національний заповідник, який щороку відвідують близько 200 тисяч туристів», – зазначає голова фракції «Слуга Народу» в облраді Едгар Токар.

Музей лісу та сплаву ознайомить відвідувачів зі знаряддями праці лісорубів і плотогонів. Це пам’ятка про предків, яка займає почесне місце в історії карпатського регіону.

«Останню реконструкцію музею провели ще в 1982 році, а після 1998 року від Музею лісу та сплаву залишилась тільки незначна частина будівлі. Наразі будівельні роботи з реконструкції музею виконані всього на 41% через брак коштів. Ми хочемо, аби нам виділили залишкову суму для завершення всіх робіт і повного відновлення об’єкту, адже проєктна та кошторисна документація давно готові», – додає депутат облради Петро Добромільський.

Депутати сподіваються, що в Міністерстві захисту довкілля та в Комітеті з питань бюджету розглянуть їхнє звернення та найближчим часом нададуть позитивну відповідь.

Полтавщина: Боремося за безбар’єрне середовище

Відсутність належної інфраструктури для пересування людей з інвалідністю та інших маломобільних груп у Семенівській центральній районній лікарні на Полтавщині – важлива проблема, яка турбує мешканців та лікарів.

Це питання порушили під час візиту представників партії «Слуга Народу» до медичного закладу.

Пацієнти, які користуються колісними кріслами, не можуть дістатися до поліклінічного відділення. Також відсутні тактильні й контрастні візуальні інформаційні покажчики, немає контрастного маркування першої та останньої сходинок, маркування прозорих полотен дверей, виділення порогів.

«Маємо зараз докласти максимум зусиль, аби Національна стратегія безбар’єрного простору України була не лише на папері, а й у реальному житті. Спільними зусиллями влади, громадянського суспільства, бізнесу – ми повинні забезпечити рівний доступ до роботи, освіти та лікування. Обмежують не фізичні можливості, а простір. Цей медичний заклад, на жаль, лише один з багатьох, де норми інклюзії не дотримані», –  прокоментувала депутатка обласної ради від «Слуги Народу» Ольга Величко.

Серед нагальних питань лікарні – потреба в сучасному рентген-апараті. Можливість його придбання вивчатимуть.

За результатами виявлених проблем депутати склали запити до органів влади, аби це питання зрушити з місця.

Рівненщина: Забезпечуємо лікарні новим обладнанням

Завдяки сприянню народного депутата від «Слуги Народу» Олександра Ковальчука та депутатки Рівненської міської ради Олександри Коваленко інфекційне відділення Рівненської ЦМЛ отримало нове обладнання – пересувний рентгенівський діагностичний апарат. Його придбали за кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на соціально-економічний розвиток територій. На купівлю апарату було виділено 1 млн 350 тис. грн.

«Це, безумовно, потрібне та важливе обладнання для лікарні. Особливо у ці важкі часи, коли ми переживаємо пандемію коронавірусу», – зазначив нардеп від Рівненщини Олександр Ковальчук.

Голова Рівненської ОДА Віталій Коваль, який разом із депутатами 19 квітня відкривав оновлене відділення, зауважив, що рентген вкрай важливий для хворих на COVID-19, адже мобільний у застосуванні.

«Тобто апаратом можна під’їхати у палату до пацієнта та провести діагностику. Раніше хворих з інфекційного відділення доводилося везти в центральний корпус», – наголосив голова РОДА.

Ще одна перевага нового обладнання – цифровий формат. Завдяки можливості виведення цифрового зображення відразу на монітор можна швидше встановити діагноз чи, наприклад, побачити об’єм ураження легенів у хворих Covid-19.

Центральна міська лікарня є опорною у напрямку боротьби з Covid-19, тому найбільше потребує підтримки і допомоги.

«Сьогодні ще раз переконався у тому, що ми разом з командою прийняли правильне рішення і ефективно розподілили кошти так званого соцеконому. Адже і минулого року, і цьогоріч ці кошти спрямовуються на вирішення важливих питань у сферах освіти, соціального захисту і, безумовно, велику увагу ми приділяємо допомозі у розв’язанні проблем медицини», – зазначає Олександр Ковальчук.

Черкащина:  Вимагаємо перевірки комунальних підприємств

Голова фракції «Слуга Народу» в Уманській міській раді Олег Ганіч разом із фахівцями та депутатами Уманської міськради перевірили новозбудовані котельні міста для вивчення проблеми завищених цін на опалення.

«Ми перевірили новозбудовані котельні по вулиці Садова, 26, та 12 індивідуальних теплових пунктів Уманьтеплокомуненерго. Встановили, що котлові агрегати лише на одній котельні в ціні перевищують понад 4,5 млн грн», — зазначає Олег Ганіч.

За словами депутата, сума придбаних котлів перевищує комерційні пропозиції виробника обладнання на більш ніж 1 млн грн лише на одному котлі. В самій же котельні таких пристроїв не менше чотирьох.

«Звертаюсь до міського голови Ірини Плетньової з проханням відреагувати на численні факти зловживання від колишніх очільників міста, в результаті яких уманчани значно переплачують за тепло і отримують захмарні суми у платіжках в опалювальний період!» — наголосив Олег Ганіч.

Наразі депутат ініціює створення наглядової ради за діяльністю комунальних підприємств, звільнення з посади директора Уманьтеплокомуненерго та проведення повного аудиту підприємств.

Житомирщина: Дбаємо про добробут громад

У Коростишеві обрали нового секретаря міської ради – ним став представник від «Слуги Народу» Євгеній Защипас. Серед своїх пріоритетів він називає ремонт аварійної школи, питання доріг, благоустрою вулиць та розвиток спортивної інфраструктури в громаді.

«Основна ціль нашої команди – щоб кожен мешканець Коростишівської громади міг комфортно жити і розвиватися саме тут. Вдячний вам за довіру та шанс долучитися до фундаментальних змін громади на краще», – зазначив Євгеній Защипас.

Голова Житомирського обласної організації партії «Слуга Народу» Арсеній Пушкаренко зазначив, що новий секретар має управлінський досвід у бізнесі, але тільки починає свій шлях у політиці. Тому має розвиватися і зрости разом із громадою. Це і конкурентна умова обіймати керівні посади, підкреслив Арсеній Пушкаренко.

«Коростишів отримав шанс нарешті перестати бути містом, де 25 років процвітав феодалізм. Натомість розвиватися, капіталізуватися і перетворитися на магніт для сучасних проєктів та інвестицій. Цьому допоможе злагоджена співпраця всієї владної вертикалі – від Президента, Верховної Ради, уряду, облдержадміністрації, обласної ради – і до міської ради Коростишева», – заявив очільник обласного осередку «Слуги Народу».

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy