Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Зе!Місцеві в боротьбі: Відновлюємо дитячі майданчики, допомагаємо закладам освіти, будуємо культурно-мистецькі комплекси

Зе!Місцеві в боротьбі: Відновлюємо дитячі майданчики, допомагаємо закладам освіти, будуємо культурно-мистецькі комплекси

Депутати від партії «Слуга Народу» ремонтують об’єкти дитячого дозвілля, забезпечують школи сучасним обладнанням, ініціюють екоакції та сприяють будівництву унікальних туристичних комплексів.

Черкащина:  Відновлюємо дитячі майданчики

За сприяння депутата Черкаської міськради від «Слуги Народу» Сергія Дудки відновили роботу дитячого майданчику біля БК «Дружба народів» в обласному центрі.

Об’єкт визнали аварійним та закрили для відвідувачів після нещасного випадку. Торік у жовтні дитина травмувалася, коли впала з двох метрів.

Як депутат цього округу Сергій Дудка контролював якнайшвидший ремонт майданчика. Після його звернення на сесії міськради департамент житлово-комунального комплексу відповів: об’єкт не можуть відреставрувати, адже він не на балансі міста. Власником виявилась компанія ПАТ «Азот».

Розпочати відновлення аварійного об’єкта вдалося лише після тривалих перемовин із представником підприємства. Місяць потому майданчик відновили.

«Ми хочемо, щоб люди знали: депутати міськради від «Слуги Народу» реагують на всі звернення громадян та докладають зусиль для вирішення їхніх проблем. А щодо цього об’єкта, я впевнений: батьки, котрі проживають у районі «Дружби народів», будуть задоволені, що їхні діти відпочивають на безпечному майданчику», — коментує Сергій Дудка.

Хмельниччина: Оновлюємо матеріально-технічну базу навчальних закладів

Учні та педагоги Війтовецької школи отримали двосмугову активну акустичну систему з вбудованим акумулятором та бездротовим мікрофоном Clarity MAX 15MBAW.

Техніку придбав для школи депутат облради від «Слуги Народу» Сергій Зозуля.

«Допомагали і будемо допомагати навчальним закладам поповнювати та оновлювати матеріально-технічну базу, щоб наші учні мали більше можливостей для розвитку і культурного дозвілля», – зазначив Сергій Зозуля.

Сучасна техніка можна використовувати як для навчання, так і для розважальних та культурних заходів.

Харківщина: Прибираємо узбережжя

На Богодухівщині депутати «Слуги Народу» разом з небайдужими громадянами прибирали берег річки Мерло. До акції приєдналися народний депутат від «Слуги Народу» Олексій Красов, депутатка Харківської облради від «Слуги Народу» Олена Онацька, голова та депутати Богодухівської районної та міської рад.

Всього за кілька годин майже півсотні активістів розчистили понад 5 кілометрів прибережної території. Все сміття вмістилося в кілька десятків пакетів.

«З нами було багато молоді, яка прийшла сюди за власною ініціативою. Приємно, що наша молодь відповідальна та переймається екологічними проблемами краю. Особливо радію з того, що акцію проводимо не вперше, і цього разу сміття було менше, аніж у минулому році, коли ми вперше розчищали територію. Це свідчить, що відповідальність наших земляків зростає. А отже, ми все робимо правильно», – підсумував депутат Богодухівської міської ради від «Слуги Народу» Анатолій Рисцов.

Прикарпаття: Будуємо унікальний культурно-мистецький комплекс

Культурно-мистецький комплекс «Мальований дзбан» будуватимуть у селі Старий Косів у межах програми Президента «Велике будівництво».

Дзбан – це форма архітектурної будівлі, яка не має аналогів у світі. Тут заплановано розмістити кілька цікавих локацій – внутрішній відкритий балкон із виставковими нішами, гончарні майстерні та конференц-зали.

«Реалізація цього проєкту сприятиме розвитку туристичної інфраструктури, збереженню автентичних народних ремесел, зокрема, Косівської кераміки, самовираженню мешканців краю, розширенню туристично-рекреаційної зони Косівщини, розвитку підприємництва, зростанню економічно-інвестиційної привабливості регіону, залученню додаткових коштів в економіку регіону», – зазначила депутатка Косівської райради від «Слуги Народу» Надія Гловацька.

Крім цього, створення культурно-мистецького туристичного комплексу «Мальований дзбан» сприятиме збереженню й розвитку нематеріальної культурної спадщини (НКС) і, зокрема, косівської мальованої кераміки. Адже внесена до Національного переліку НКС України та до Репрезентативного списку НКС ЮНЕСКО.

На території Косівщини впродовж століть процвітало гончарство. Зараз тут діятимуть кахельні цехи, майстерні, де залучено понад 150 осіб. Косівська мальована кераміка є одним із брендів Карпатського регіону, який привертає увагу поціновувачів із багатьох країн світу. Саме такий креативний проєкт Культурно-мистецький центр «Мальований дзбан» покликаний не лише зберегти культурну спадщину, а й розширити туристичну привабливість та підвищити економічну спроможність краю.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy