Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Зе!Місцеві в боротьбі: Відновлюємо дороги, відкриваємо нові спортивні поля, допомагаємо переселенцям

Зе!Місцеві в боротьбі: Відновлюємо дороги, відкриваємо нові спортивні поля, допомагаємо переселенцям

Депутати від партії «Слуга Народу» ініціюють ремонти доріг місцевого значення та спорудження нових спортивних об’єктів, допомагають переселенцям отримати житло та дбають про збереження природоохоронних зон.

Вінниччина: Завершуємо ремонт дороги Гайсин – Теплик

На Вінниччині завершили капремонт місцевої автодороги О-02-04-08 Гайсин – Теплик (м. Гайсин – с. Кущинці). Роботи проводили за програмою «Велике будівництво».

«Не лише скоротиться час доїзду до цих сіл. Люди нарешті отримали дорогу, якої не бачили десятки років», – сказала народна депутатка України, голова Вінницького обласного осередку «Слуги Народу» Ірина Борзова.

Шляховики відновили дорожнє покриття, укріпили узбіччя, влаштували тротуари та огородження, встановили знаки та сигнальні стовпчики і нанесли дорожню розмітку.

Також облаштували 3 автобусні зупинки, таблички з назвами населених пунктів біля них та 2 нові посадкові майданчики.

А для маломобільних людей на посадкових майданчиках передбачили понижені бордюри та тактильну плитку.

Місцеві зізнаються, що такого ремонту на цій дорозі не було багато років.

«Нарешті ми дочекались нової дороги, якою швидко та безпечно до нас можуть на вихідні приїхати наші родичі, що мешкають у сусідньому селі. Завдяки гарній дорозі та економії часу ми зможемо більше гостювати один в одного», – розповів житель с.Кущинці Микола Сергійович.

Черкащина: Відкриваємо нове легкоатлетичне поле в Золотоноші

Відтепер учні Золотоніської спеціалізованої школи №2 займатимуться різними видами спорту на новенькому спортивному майданчику. Його відкрили в межах програми «Велике будівництво».

«На спорудження майданчика витратили менше 2 місяців. З місцевого бюджету виділили 1,56 млн грн, а з державного – понад 3 млн грн. І воно того варте. Адже наші діти отримують прекрасні умови для активного відпочинку», – розповів на відкритті майданчика міський голова Золотоноші Віталій Войцехівський.

Також на відкритті голова Черкаської облдержадміністрації Олександр Скічко закликав частіше забувати про ґаджети на користь свіжого повітря та фізичним навантаженням.

«Спеціалізована школа вимагає навчання у посиленому режимі. Це додаткові уроки, довгі години, проведені за комп’ютером. Впевнений, що цей стадіон стане гарним майданчиком для фізичного розвантаження учнів і продуктивних тренувань. І скоро до їхніх досягнень в ІТ-сфері додадуться спортивні дипломи та медалі», – значив Олександр Скічко.

Донеччина: Допомагаємо переселенцям отримати житло

Заступник голови Маріупольської райради, депутат від «Слуги Народу» Вадим Пікуз посприяв у зебезпеченні житлом громадянки, яка виїхала з окупованих територій.

Під час особистого прийому в селищі Сартани до нього звернулась жінка, яка довго стоїть в черзі на отримання квартири.

«Жінка була в черзі на отримання житла у Маріуполі, але через велику кількість претендентів забезпечити її житлом швидко не вдалось. Наразі вона хоче взяти участь у програмі забезпечення житлом. У селищі Сартани є будинки, власники яких виїхали за кордон та згодні відмовитись від нерухомості на користь переселенців», – розповів Вадим Пікуз.

За зверненням депутата жінці допоможуть у правильному оформленні документів для отримання будинку і вже невдовзі вона матиме власне житло.

«Забезпечення житлом переселенців – одне з головних завдань для влади, а депутати «Слуги Народу» готові надавати будь-яку необхідну для вирішення цього питання допомогу», – додав депутат.

Кіровоградщина: Дбаємо про природоохоронні зони

Кіровоградська облрада виділила 2 млн грн на підготовку пакету документів для 6 природоохоронних зон.

Питання збереження природно-заповідних територій та об’єктів Кіровоградщини перебуває на контролі постійної комісії обласної ради з питань ЖКГ, будівництва та використання природних ресурсів.

«Межі 141 природно-заповідної території Кіровоградщини досі не встановлено. Часто на територіях природно-заповідного фонду виділяють частину земель у приватну власність для ведення господарської діяльності. Як наслідок – втрачається їхня природна цілісність та унікальність», – прокоментував ситуацію голова постійної комісії облради, член фракції «Слуга Народу» Юрій Дрозд.

Під час останнього засідання комісії розглянули питання щодо уточнення меж природно-заповідних територій Кіровоградщини. Також до природно-заповідного фонду місцевого значення віднесли території парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва «Тобілевичі».

«Нині ми працюємо над розробкою «дорожньої карти» та шукаємо можливості залучення коштів для того, щоб привести у відповідність до законодавства 100% природно-заповідних територій і забезпечити умови додержання режиму охорони унікальних куточків Кіровоградщини», – сказав Юрій Дрозд.

Він нагадав, що за стратегією національної екополітики, у 2030 році площі природно-заповідного фонду мають бути розширені до 15% загальної території всієї країни.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy