Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Зе!Місцеві в боротьбі: Відновлюємо автошляхи, розвиваємо велоінфраструктуру, будуємо дитячі майданчики

Зе!Місцеві в боротьбі: Відновлюємо автошляхи, розвиваємо велоінфраструктуру, будуємо дитячі майданчики

Депутати від партії «Слуга Народу» ініціюють ремонти доріг національного значення, дбають про розвиток науки, працюють над створенням велоінфраструктури в містах та будують дитячі майданчики в селах.

Луганщина: Відновлюємо автошлях між Сватовим і Старобільськом

На дорозі національного значення Н-26 Чугуїв – Мілове між Сватовим та Старобільськом виконують капітальний ремонт. Роботи проводять у межах програми «Велике будівництво».

На ділянці км 161+000 – 167+000 вже завершені роботи з організації дорожнього руху, встановлені нові зупинки транспорту, облаштовані тротуари та освітлення.

На ділянці км 167+000 – 175+000 відбудову автошляху розпочали навесні поточного року. Наразі там завершено укладання нижнього та верхнього шарів. Тривають роботи з укріплення узбіччя та організації дорожнього руху.

Крім того, восени розпочато капітальний ремонт на ділянці км 188+000 – км 195+000 між Калмиківкою та Старобільськом.

«Ділянка дороги між Сватовим та Старобільськом завжди була у незадовільному стані. Щиро радію, що так швидко відремонтували дві ділянки. Від імені нашої команди дякую підрядникам за швидку реалізацію», – зазначив голова фракції Старобільської районної ради від партії «Слуга Народу» Роман Решетняк.

«Наша команда робить усе можливе для того, щоб якнайшвидше відновити дороги по всій території Сватівської ОТГ. Дороги – це саме те, що з’єднує міста, громади, області та всю країну в цілому!» – коментує голова фракції «Слуга Народу» у Сватівській міській раді  Олександр Шаповалов.

Донеччина: Засновуємо Музей науки в Маріуполі

У Маріуполі в межах програми «Велике будівництво» триває спорудження Музею науки, що в подальшому використовуватиметься для поглибленого вивчення на практиці таких дисциплін, як фізика, хімія, математика.

Представники фракції «Слуга Народу» Маріупольської міської ради відвідали об’єкт та оглянули процес будівництва. Про виконання робіт та плани на розвиток музею після відкриття розповів ректор Маріупольського державного університету Микола Трофименко.

Планується, що в музеї буде представлено декілька експозицій на такі теми, як «Людина», «Оптика», «Великі винаходи», «Фізика», «Природа». Відвідувачі музею зможуть не тільки подивитись на локації, а й взяти участь в освітніх програмах.

«Станом на сьогодні триває внутрішнє оздоблення приміщень. Вже зараз музей має дуже сучасний вигляд. Звісно, роботи ще багато, але очікування варте того. Впевнена, що нашому місту не вистачало такого простору, де вивчення важливих наук могло відбуватись у поглибленому форматі», – розповіла депутатка Маріупольської міської ради від фракції «Слуга Народу» Катерина Хліменкова.

Проєкт «Музей науки» фінансується з державного фонду регіонального розвитку та міського бюджету. Катерина Хліменкова додала, що реконструкція будівлі виконується за усіма нормами доступності, для осіб з інвалідністю передбачено встановлення спеціалізованого ліфту, що дозволить їм зручно підійматись на будь-який поверх.

Волинь: Створюємо умови для розвитку велоінфраструктури

За ініціативи депутата Ковельської міської ради від «Слуги Народу» Андрія Миронюка на сесії міської ради створили робочу групу, яка займатиметься розробкою концепту велоінфраструктури у місті Ковелі.

«Велоінфраструктура – це важлива складова будь-якого європейського та урбаністично грамотного міста. На жаль, ця тема, як і багато інших, доходить до наших міст із великим запізненням. Міста переважно є «автомобілецентричні». Знову ж таки, через урбаністичну недалекоглядність багато міських керівників наступають на одні й ті ж граблі – багато машин, значить, потрібно ще створити паркомісця, після чого машин стає ще більше. Як жартують урбаністи та архітектори, проблеми з ожирінням лікують методом пошиття ширших джинсів. Усе вищезгадане, очевидно, ніяк не лікує проблему трафіку у містах. Єдиний грамотний вихід із цієї ситуації – створення комфорту для пішоходів, розвиток велоінфраструктури та громадського транспорту», – розповів Андрій Миронюк.

Мета робочої групи – створити загальний концепт (сітку) велодоріжок, що потенційно буде розбудовуватися крізь увесь Ковель. Це дозволить сформувати єдине бачення велоінфраструктури в місті. Розробка і затвердження цього бачення слугуватиме надалі попередньому плануванню розміщення велоінфраструктури в місті.

«Широкі тротуари в поєднанні з дорогам дають можливість для зручного маневру, необхідного для створення велоінфраструктури у Ковелі. Саме для цього на останній сесії Ковельської міської ради я ініціював створення робочої групи з розробки концепції велоінфраструктури у нашому місті. До складу робочої групи вже увійшли активні громадяни та спортсмени», – додав депутат.

Житомирщина: Будуємо новий спортивний майданчик у Кам’яному Броді

В смт Кам’яний Брід, що на Баранівщині, завершується будівництво нового спортивного майданчика при місцевому ліцеї імені В’ячеслава Чорновола. Тут можна буде грати в баскетбол, волейбол та футбол.  Вартість будівництва – 300 тисяч гривень.

Реалізація проєкту стала можлива завдяки об’єднанню зусиль народного депутата України від фракції «Слуга Народу» Дмитра Костюка та місцевої влади.

«Дякую Кабінету міністрів України, який погодився на мою пропозицію і виділив ці кошти з держбюджету! А місцевій владі Довбиської ОТГ за співпрацю та оперативність. Приємно бачити хороше співвідношення «ціна – якість», а це залежить саме від керівництва громади, яке проводить тендер, визначає підрядників, здійснює контроль виконання робіт!» – зазначив Дмитро Костюк.

Також нардеп повідомив, що в найближчих планах спорудження дитячих майданчиків в Довбиші. На ці цілі в держбюджеті вже передбачено 500 тисяч гривень.

«Тепер нам із громадою потрібно в турборежимі відпрацювати, щоб встигнути реалізувати проєкт менше ніж за два місяці, до новорічних свят. Місце розміщення, як я й обіцяв, обрали самі мешканці Довбиша. Це там, де раніше була школа, – в центрі села! Працюймо разом, щоб в Довбиші нарешті з’явилося гарне місце для прогулянок із дітьми», – розповів народний депутат.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy