Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Зе!Місцеві в боротьбі: Відновлюємо автобусні маршрути, оновлюємо навчальні та дошкільні заклади, ремонтуємо мости

Зе!Місцеві в боротьбі: Відновлюємо автобусні маршрути, оновлюємо навчальні та дошкільні заклади, ремонтуємо мости

Депутати від партії «Слуга Народу» працюють над відновленням маршрутів комунального транспорту, ініціюють модернізацію навчальних закладів та ремонт мостів, працюють над реконструкцією дитячих садків.

Полтавщина: Відновлюємо автобусний маршрут

У Полтаві відновлено маршрут комунального автобуса №3, який з’єднує мікрорайони «Новобудови» і «Дублянщина» з Критим ринком. Як повідомив голова фракції «Слуга Народу» у Полтавській міськраді Юрій Бражник, це стало можливим завдяки активній позиції мешканців.

«Маршрут прибрали 10 років тому. Але люди, які живуть у цих мікрорайонах, нікуди не ділися. Вони щодня добираються до центру та інших районів Полтави, наприклад, на роботу, за соціальними, адміністративними або іншими послугами, діти відвідують гуртки, музеї. Тому я спочатку порушив питання відновлення маршруту №3 на депутатській комісії, а потім виніс його на сесію міської ради. В обох випадках зі мною співпрацювали мешканці мікрорайонів, зокрема Ольга Барсукова та Надія В’язовська. Вони виступили перед депутатами та детально розповіли про проблему. Спільними зусиллями ми добилися повернення маршруту», – розповів Юрій Бражник.

За його словами, фракція «Слуга Народу» у міській раді працює над тим, щоб охопити всі райони Полтави та села громади зручним та безпечним комунальним транспортом.

Хмельниччина: Модернізуємо навчальні заклади

Завдяки народній депутатці України від «Слуги Народу» Олені Копанчук у рамках програми «Спроможна школа для кращих результатів» Ямпільський ліцей отримає 889,5 тис. грн із державного бюджету на реалізацію проєкту «Енергозбереження на користь дитини». Ці кошти будуть використані на модернізацію кухонного обладнання їдальні ліцею.

За словами народної депутатки України Олени Копанчук, завдання кожного – забезпечити усі необхідні умови учням для навчання в школі.

«Сьогодні вкрай важливо забезпечити учням усі необхідні умови, щоб процес навчання був комфортним. Впевнена, що подальша реалізація програми «Спроможна школа» дозволить усім школам Хмельниччини модернізувати свою матеріально-технічну базу та поліпшити процес навчання», – зазначила Олена Копанчук.

Тернопільщина: Ремонтуємо міст у Струсові

У Струсові завершують капітальний ремонт мосту через річку Серет. Це один із об‘єктів Великого будівництва Тернопільської області.

Дорожники вже уклали перший шар асфальтобетонного покриття на мосту. Триває влаштування тротуарів, бордюрів та бар’єрного огородження.

«Вперше за 50 років капітально ремонтуємо міст через річку Серет на автошляху Н-18 Івано-Франківськ – Бучач – Тернопіль. Головне завдання мостовиків – зробити прогонову будову, котра б витримувала сучасний потік транспорту, адже траса Н-18 на Тернопільщині є дуже завантаженою. Це основна туристична артерія у напрямку Карпат», – зазначив голова фракції «Слуга Народу» в Тернопільській обласній раді Ярослав Захарків.

Міст з балкового перероблено в арковий.

Габарити моста збільшили до 9 метрів. Також розширені тротуари по обидва боки. Вони матимуть ширину 1,5 м.

Кіровоградщина: Оновлюємо дитячий садок у Знам’янці

Масштабну реконструкцію дитячого садка №7 «Козачок», що у Знам’янці, проводять у межах програми «Велике будівництво».

Оновленню підлягає другий корпус дитячого садка. Після завершення ремонтних робіт в ньому планують розміщувати групи раннього і середнього віку. Загалом цей корпус розрахований на 60 дітей.

Проєктом передбачено ремонт покрівлі, повна заміна внутрішніх опор, усіх вікон, інженерних мереж та благоустрій прилеглої території.

«Реконструкція садочка – це перехідний проєкт з минулого року, після корегування бюджет складає понад 17 млн. Частина з них виділена через Державний фонд регіонального розвитку і частина – з бюджету громади. Плануємо, що кошти будуть освоєні цього року. Після завершення ремонтних робіт садочок буде обладнаний відповідно до всіх норм. Прибудовуються навіть окремі запасні зовнішні виходи-сходи, як вимагає пожежна безпека, для швидкої евакуації дітей та персоналу у випадку надзвичайних ситуацій. Буде повністю зроблено фасад, утеплено приміщення й замінено дах», – розповів Володимир Сокирко, міський голова Знам’янської громади, представник «Слуги Народу».

У 50-ті роки ґанок дошкільного закладу, фасад і дах будівлі оформили різьбою. Під час реконструкції автентичні прикраси збережуться, їх лише оновлять.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy