Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Зе!Місцеві в боротьбі: відкриваємо відділення лікарень, ремонтуємо дороги, боремося з наслідками Чорнобильської катастрофи

Зе!Місцеві в боротьбі: відкриваємо відділення лікарень, ремонтуємо дороги, боремося з наслідками Чорнобильської катастрофи

Народні депутати від «Слуги Народу» на місцях працюють над реалізацією програми «Велике будівництво», над ремонтом доріг, ініціюють програми, аби продовжити боротьбу з наслідками Чорнобильської катастрофи та планують масштабні проєкти реконструкції набережної в Херсоні.

Вінниччина: облаштовуємо приймальні відділення

Вперше за 30 років незалежності завдяки програмі «Велике будівництво» у Жмеринській лікарні облаштували відділення за сучасними стандартами та встановили нове діагностичне обладнання: комп’ютерний томограф, УЗД та цифровий рентген.

 «Як народний депутат України я обіцяла, що в Жмеринській лікарні ми зробимо гарне приймальне відділення за сучасними стандартами. Обіцянку виконано! Оновлене відділення в Жмеринці працює», – сказала під час відкриття народна депутатка від «Слуги Народу», голова Вінницької обласної організації політичної партії «Слуга Народу» Ірина Борзова.

Це перше відділення з 10 опорних лікарень Вінницької області, які ремонтуються й оснащуються по програмі «Велике будівництво». Лікарка-рентгенолог Оксана Блащук зазначила, що в лікарні встановили найсучасніший комп’ютерний томограф німецького виробництва. Його використовують для багатьох обстежень, починаючи від політравм, закінчуючи інсультами, онкологію і так далі. 

Жодна лікарня в районах Вінниччини ніколи до цього часу не мала власного томографа. Провести комп’ютерну томографію можливо було лише на обласному рівні. Приватні КТ, що були в окремих районах області, це переважно комп’ютерні томографи минулих поколінь. У перший день роботи нового відділення діагностику пройшли перші відвідувачі.

Голова фракції політичної партії «Слуга Народу» Жмеринської міської ради Юрій Войтович сказав, що це справжній подарунок громаді до Дня Незалежності. 

«Ніхто не вірив, що таке сучасне обладнання буде працювати у районній лікарні та ще й доступне абсолютно усім людям. Нове відділення та обладнання дуже високого рівня, це справжній подарунок нашій громаді до 30-ї річниці незалежності України», – сказав він.

Житомирщина: боремося з наслідками Чорнобильської катастрофи

«Слуга Народу» буде ініціювати звернення Житомирської облради до Верховної Ради та Кабміну щодо ряду питань, пов’язаних із наслідками Чорнобильської катастрофи.

Зокрема це стосується проведення комплексного дослідження забруднених радіацією земель півночі Житомирщини та грошової компенсації за втрачене внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС майно.

Рішення про спрямування звернення до Верховної Ради та Кабінету Міністрів України ухвалили під час першого виїзного засідання політради Житомирської обласної організації партії «Слуга Народу».

У Житомирській області заборгованість за втрачене внаслідок аварії на ЧАЕС майно складає 103 млн грн. До того ж цьогоріч вперше за останнє десятиріччя на ці цілі виділено 5,2 млн грн. Це дозволить провести виплату близько 30 особам. А всього в черзі на отримання компенсації обліковується 1156 людей.

«У цьому році кошти вперше за багато років були закладені в бюджеті. Вони поки що невеликі, але ми будемо вишуковувати можливості для збільшення фінансування за рахунок перерозподілу бюджетних коштів вже зараз. А в наступному році будемо ініціювати збільшення цієї бюджетної програми, щоб поступово здійснити всі виплати», – підкреслив народний депутат України, голова Житомирської обласної організації політичної партії «Слуга Народу» Арсеній Пушкаренко.

«Держава має визначити ті території, які дають великий рівень забруднення, законсервувати їх і заборонити на них обробіток. А там, де землю можна використовувати, її слід повертати до сільськогосподарського обігу», – переконує голова Народицької ОТГ Лідія Бученко.

Тернопільщина: ремонтуємо дороги 

Заступник голови Тернопільської обласної ради, депутат Тернопільської обласної ради від партії «Слуга Народу» Ігор Сопель оглянув ремонт дороги в селі Увисла, де наразі підрядна організація проводить роботи по асфальтуванню на вулиці Церковна.

«Під час нашого візиту у село ми мали змогу поспілкуватись з жителями та перевірили, як ремонтують місцеву дорогу. Хочу наголосити, що зараз тут буде асфальтне покриття і тротуари, яких не було багато років, – розповів Ігор Сопель. – Загалом відновлення інфраструктури на місцях – одне з пріоритетних завдань Президента Володимира Зеленського і партії «Слуга Народу». Тому ми продовжуємо працювати і робити усе можливе, щоб якісні дороги були в усіх громадах».

Херсонщина: реконструюємо набережну Херсона

Народний депутат Павло Павліш та депутат Херсонської міської ради Євгенія Бєла від «Слуги Народу» спільно з керівництвом Дepжавного підпpиємcтва «Адмініcтpація моpcьких поpтів Укpаїни» обговорили peконcтpукцію та pозшиpeння головної набepeжної Хepcона.

Павло Павліш зазначив, що сучаcна набepeжна даcть новий cоціально-eкономічний pозвиток Хepcону. Коли cюди будe більшe пpиїжджати людeй, то будe більшe активноcті у cамому міcті. Тож від цього вигpають вcі.

Дійсно, набepeжна у цeнтpальній чаcтині Хepcона давно потpeбує peконcтpукцї та оcучаcнeння, а збільшeння пpотяжноcті її вдвічі можe cтати об’єднуючим пpоєктом для pізних пpeдcтавників влади. Алe головнe, що вигpає гpомада Хepcона.

«Я думаю, що в Хepcоні знайдеться місце, куди можна пepeміcтити і виpобничі потужноcті, і cудна, які cтоять біля пpичальної cтінки. Цe даcть змогу зpобити єдиний пpоєкт на вeлику набepeжну, pозшиpивши її за pахунок тepитоpії дepжавного підпpиємcтва «Адмініcтpація моpcьких поpтів Укpаїни», з яким доcягнуто попepeдньої домовлeноcті. Алe важлива підтpимка і дeпутатcького коpпуcу Хepcонcької міcької pади, і міcького голови», – додав наpодний дeпутат Укpаїни від політичної паpтії «Cлуга Наpоду» Павло Павліш.

Свою думку висловила депутатка міськради від «Cлуги Наpоду» Євгенія Бєла:

«Ідея розширення набережної дійсно гарна. Ми будемо її підтримувати і намагатися знайти спосіб, яким чином реалізувати цю ідею. Будемо спілкуватися з депутатами у міській раді і знаходити однодумців. Насьогодні новий склад депутатського корпусу міськради є таким, що найбільше зацікавлений у розвитку нашого міста», – сказала вона.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy