Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Зе!Місцеві в боротьбі: відкриваємо ЦНАПи, створюємо молодіжні центри, дбаємо про здоров’я людей

Зе!Місцеві в боротьбі: відкриваємо ЦНАПи, створюємо молодіжні центри, дбаємо про здоров’я людей

Депутати від «Слуги Народу» на місцях відкривають сучасні ЦНАПи, працюють над створенням новітніх центрів для розвитку та дозвілля молоді, турбуються про здоров’я мешканців громад.

Кіровоградщина: відкриваємо зручні ЦНАПи

У Долинській територіальній громаді відкрили оновлений сучасний Центр надання адміністративних послуг. Завдяки спільній роботі депутатів та голови Долинської міської громади, представника «Слуги Народу» Євгена Звіздовського, ЦНАП має зручне для містян розташування.
Там мешканці громади можуть зареєструвати нерухомість і бізнес, оформити та отримати довідки про зареєстрованих осіб, вирішити земельні і архітектурні питання, зареєструвати місце проживання тощо.

«Потреба у відкритті зручнішого центру була вже давно. І ось сьогодні, після ремонту і закупівлі меблів у будівлі колишньої Долинської міської ради, відкрили ЦНАП. Тож тепер найнеобхідніші адміністративні послуги можна отримати в одному приміщенні та в комфортних умовах. Робота ЦНАПу повністю фінансується з місцевого бюджету. У наших планах – розширення переліку адмінпослуг, що будуть тут надаватись», – розповів голова ОТГ Євген Звіздовський.

Житомирщина: працюємо над створенням сучасного молодіжного центру

Представники партії «Слуга Народу» ініціюють створення сучасного молодіжного центру на базі колишньої школи у селі Корчак Тетерівської громади. Майже 5 років будівля перебуває у занедбаному стані.

«Зараз приміщення не опалюється, хоча поряд з ним є котельня, яка може забезпечити його теплом. Там є спортзал. І що найголовніше – понад гектар гарної території», – розповів депутат Тетерівської селищної ради від партії «Слуга Народу» Анатолій Волинець.

Наразі справа про закриття школи в Корчаку перебуває на розгляді у Верховному Суді України. Це не дає змоги ні продати приміщення, ні здати його в оренду. Тому депутати від «Слуги Народу» звернуться до ВС задля вирішення проблеми.

«Треба використати це приміщення, щоб воно не стало аварійним. У нас є молодь, якій треба розвиватися. А створення молодіжного центру дозволить не лише зберегти приміщення, але й дати можливість для розвитку нашим дітям», – пояснив депутат.

Фінансування на створення молодіжного центру депутати планують отримати в рамках президентської програми «Велике будівництво». Також у планах залучення міжнародних грантів.

Партійці співпрацюватимуть із громадськими організаціями та активістами, щоб створити у приміщенні школи вільний простір для реалізації потенціалу молоді.

«Це можливість створення молодіжного коворкінг-центру, різних гуртків: спортивних, патріотичних, науково-технічних. Молодь має розвиватися не лише фізично, але й культурно. Тому в молодіжному центрі мають відбуватися різні тренінги та навчання. Можливо, хтось із дітей захоче навчитися знімати відео або писати статті. А хтось може захотіти отримати додаткові знання з фізики чи робототехніки. Це все в наших руках», – заявив Анатолій Волинець.

Закарпаття: піклуємося про здоров’я людей

Депутатка Закарпатської обласної ради від «Слуги Народу», секретар комісії з питань охорони здоров’я Наталія Штефуца ініціювала програму профілактики йододефіциту в мешканців області.

«Якщо разом із їжею в організм надходить недостатньо йоду, щитовидна залоза виробляє мало тироксину. Такий стан називається йододефіцитом. Саме цей стан, за оцінками лікарів, характерний мешканцям Закарпаття останнім часом. Найчастіше недолік йоду впливає на роботу нервової системи – людина стає забудькуватою, у неї погіршується увага і реакція, з’являється роздратованість, сонливість, депресія, слабка імунна система. Виникають проблеми з серцем і судинами: аритмія, підвищується тиск, понижується рівень гемоглобіну у крові», – наголошує Наталія Штефуца.

Закарпаття вважається йододефіцитним краєм ще з 50-х років, однак раніше з цим фактором боролися.

«Діяли профілактичні програми, які були спрямовані на відновлення та лікування щитовидної залози. У Солотвинській соляній шахті запровадили йодування харчової кухонної солі. Завдяки цьому тоді вдалося повністю побороти йододефіцит», – розповідає Ярослав Глагола, депутат Ужгородської міської ради від «Слуги Народу».

Нині ж профілактичні програми вже не діють. А тому ініціатива представників «Слуги Народу» є вкрай актуальною. Нова програма, над якою вже працюють партійці, у першу чергу стосуватиметься вагітних жінок та дітей дошкільного віку.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy