Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Зе!Місцеві в боротьбі: Відкриваємо центри ТрО, модернізуємо заклади освіти, підтримуємо розвиток спорту

  • 5714
Зе!Місцеві в боротьбі: Відкриваємо центри ТрО, модернізуємо заклади освіти, підтримуємо розвиток спорту

Депутати від партії «Слуга Народу» ініціюють відкриття центрів територіальної оборони, підтримують розвиток спортивних закладів, добиваються виділення коштів на ремонт шкіл та благоустрій у громадах.

Полтавщина: Відкриваємо Центр територіальної оборони

У Полтаві з’явився Центр територіальної оборони на базі Дія.Центру. Громадяни зможуть отримати там консультацію щодо того, як долучитися до бригади тероборони області та як визначитися із професійним спрямуванням. Також співробітники центру допомагатимуть у оформленні заяви на вступ до тероборони.

Напередодні центр відвідали т. в. о. голови Полтавської обласної організації політичної партії «Слуга Народу» Олексій Устенко разом із народним депутатом від «Слуги Народу» Андрієм Бобляхом.

Відкрили центр за ініціативи депутата Полтавської міської ради від «Слуги Народу» Вадима Ямщикова та за сприяння Полтавської облдержадміністрації.

«Центр насамперед допоможе полтавцям оперативно дізнатися про те, як долучитися до тероборони: які документи потрібно надати, які посади сьогодні відкриті для служби, якої допомоги потребує армія і волонтери. Також у центрі можна отримати інформацію про проведення волонтерами та ветеранами найближчих заходів із безпеки та оборони, військового вишколу, домедичної підготовки, основ самозахисту, поводження зі зброєю. Я дуже вдячний за оперативну реакцію керівництву області, завдяки співпраці ми змогли швидко запустити роботу», – прокоментував Вадим Ямщиков.

Т. в. о. голови Полтавської обласної організації політичної партії «Слуга Народу» Олексій Устенко наголосив, що співпраця різних рівнів влади сьогодні дає вражаючі результати. Відкриття такого вкрай важливого і актуального центру – тому підтвердження.

У полтавський Центр тероборони можуть звертатися жителі усіх громад Полтавської області. Центр розташований за адресою: вул. Соборності, 45а. Заклад працюватиме у будні з 8:00 до 17:00.

Запоріжжя: Підтримуємо розвиток спорту

За ініціативи депутата Запорізької обласної ради від «Слуги Народу» Віталія Пасєвіна за Програмою розвитку фізичної культури та спорту було виділено 100 тис. грн на закупівлю борцівського килима для спортивної школи «Дизеліст» міста Токмак.

Президент борцівського клубу Андрій Гришун пояснив, що новий килим був надзвичайно потрібен: по-перше, тому що старі килими з зали вільної боротьби доводиться весь час зшивати-ремонтувати, а по-друге, старі мати вже стали розповзатися і їх навіть не можна переносити з місця на місце. Тому нові килими потрібні для проведення змагань у великій залі спорткомплексу.

Новий килим встигли доставити та настелити до чемпіонату області. Надалі він буде використовуватися і для щоденних тренувань спортсменів, і для проведення змагань та спортивних турнірів з вільної боротьби.

Кривий Ріг: Модернізуємо заклади освіти

У Кривому Розі в межах програми «Велике будівництво» реконструюють гімназію № 95, що розташована в Металургійному районі міста.

Для того, щоб виконати роботи максимально вчасно і сприяти якнайшвидшому відновленню навчального процесу в гімназії, будівельники проводять роботи паралельно на усіх чотирьох поверхах, на даху та в підвальних приміщеннях. Наразі змонтовано вже близько 90% енергозберігаючих металопластикових конструкцій, на 30% готовий дах. У будівлі гімназії виконане повне перепланування і оновлено систему опалення.  

«Школа буде оновлена повністю – і внутрішнє оздоблення, і інженерні комунікації. Для осучаснення навчального процесу класи будуть укомплектовані новою технікою. Тож створимо максимально комфортні та безпечні умови і для учнів, і для їхніх викладачів», – сказав голова Криворізької міської організації партії «Слуга Народу» Юрій Корявченков.

По завершенні робіт гімназія матиме яскраві класи, тематичні кабінети та лабораторії, оснащені сучасним обладнанням. Все для того, щоб зробити освітній процес актуальним та ефективним.

«Це буде принципово новий освітній простір, який відповідатиме не лише вимогам сучасності, а й тим, що будуть актуальними через 20-30 років», – заначила народна депутатка України від партії «Слуга Народу» Олена Криворучкіна.

Сумщина: Дбаємо про благоустрій

У Шостці в пʼяти будинках по провулку Зоряному встановили нові металеві двері у підʼїздах. Відповідне рішення про виділення бюджетних коштів ініціював депутат Шосткинської міської ради від «Слуги Народу» Олександр Шаповал.

«Вдячний міській владі за співпрацю, своєчасне виділення коштів з бюджету та загалом за швидке реагування на мої звернення», – прокоментував депутат.

Крім цього, на попередньому засіданні сесії депутати за зверненням Олександра Шаповала виділили 1 млн 100 тис. грн на потреби дитячої поліклініки. Кошти потрібні на ремонт покрівлі.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy