Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Зе!Місцеві в боротьбі: Відкриваємо сучасні стадіони та «активні парки», ремонтуємо дороги, відстоюємо унікальні санаторні заклади

Зе!Місцеві в боротьбі: Відкриваємо сучасні стадіони та «активні парки», ремонтуємо дороги, відстоюємо унікальні санаторні заклади

Депутати від партії «Слуга Народу» беруть участь у відкритті сучасних спортивних об’єктів, ініціюють ремонти доріг та рятують від закриття санаторії для дорослих і дітей.

Черкащина: Відкриваємо сучасний стадіон у Жашкові

Відтепер у Жашкові є новий, облаштований за європейськими критеріями, стадіон. У ньому кілька футбольних полів, тенісний корт, бігові доріжки, вуличні тренажери, баскетбольний майданчик, сектор для стрибків у довжину.

Будівництво стадіону і його облаштування відбулося за кошти державного і місцевого бюджетів на умовах співфінансування. 5 млн 598 тис. грн надійшло у вигляді субвенції з державного бюджету. З бюджету Жашківської міської територіальної громади витрачено близько 2 млн 219 тис. грн.

В урочистостях з нагоди відкриття нового спортивного об’єкта взяли участь народні депутати України від політичної сили «Слуга Народу» Сергій Нагорняк і переможець Олімпійських ігор та багаторазовий чемпіон Європи з греко-римської боротьби Жан Беленюк.

Міське керівництво Жашкова відзначило важливість співпраці усіх гілок влади та подякувало тим, хто долучився до реалізації такого масштабного проєкту на території громади. Нардеп від «Слуги Народу» Сергій Нагорняк посприяв виділенню коштів з бюджету держави, завдяки чому Жашківська громада отримала значну фінансову підтримку для будівництва довгоочікуваного спортивного об’єкта.

«Новий стадіон у Жашкові – мрія, яка стала реальністю! Таких великих соціальних об’єктів на Жашківщині не з’являлося понад 10 років. Знаю, що Жашківщина і раніше славилася своїми спортивними досягненнями, але тепер їх стане ще більше. Адже тренуватися на стадіоні зможуть усі охочі містяни. Це була наша принципова позиція», – зазначив Сергій Нагорняк.

А олімпійський чемпіон та народний обранець Жан Беленюк повідомив, що у проєкті державного бюджету на 2022 рік передбачається збільшення субвенції на спортивну інфраструктуру на 150 млн грн у порівнянні з 2021 роком.

«Загалом на спортивну інфраструктуру планується виділити 650 млн грн. Це означає, що у нашій державі буде ще більше стадіонів, палаців спорту, басейнів. А це є черговим кроком для популяризації масового спорту серед дітей та молоді – наших потенційних переможців на наступних олімпіадах», – сказав Жан Беленюк.

Тернопільщина: Ремонтуємо дорогу Гримайлів – Сатанів

У межах програми «Велике будівництво» розпочали ремонт автошляху Т-09-03 Галич – Підгайці – Сатанів. Дорога перетинає Тернопільську область із заходу на схід. Ділянка у Чортківському районі від Гримайлова до межі з Хмельниччиною пролягає через заповідник «Медобори».

Подекуди дорога Гримайлів – Сатанів залишилася без твердого покриття: основа повністю втратила несучу здатність і асфальтобетон зруйнувався.

«Програма «Велике будівництво» фактично дала нам можливість реанімувати цю ділянку дороги. Тут облаштують два шари асфальтобетонного покриття та укріплять основу на глибину 22 см. Також для комфорту жителів зроблять освітлення та тротуари. Оновлена і відремонтована дорога створить комфортний та якісний маршрут від Тернополя до заповідника «Медобори» та бальнеологічного курорту в Сатанові», — розповів голова фракції «Слуга Народу» в Тернопільській обласній раді Ярослав Захарків.

Вінниччина: Облаштовуємо «активний парк» в Іллінецькій громаді

За програмою «Здорова Україна» в Іллінецькій громаді створили та відкрили перший у Вінницькій області «активний парк».

Під час відкриття відбулось спільне тренування народної депутатки України, голови Вінницької обласної організації політичної партії «Слуга Народу» Ірини Борзової, керівника Вінницької ОДА Сергія Борзова, мешканців громади та депутатів від партії «Слуга Народу». Участь у тренуванні також взяв заслужений майстер спорту з пауерліфтингу, рекордсмен світу, на рахунку якого 14 світових рекордів та 16 рекордів Європи Іван Чупринка.

«Активні парки — це сучасні майданчики для проведення активного дозвілля і занять спортом. Вони доступні для людей будь-якого віку і людей з інвалідністю. Це абсолютно безкоштовна можливість подбати про своє здоров’я та фізичну підготовку. Використовуйте сучасний інвентар та тренуйтеся. Все, що потрібно зробити, це прийти в один з парків, бажано взяти з собою друзів, відсканувати QR-код за допомогою вашого телефона та вибрати програму тренувань», — сказала народна депутатка Ірина Борзова.

На майданчику розміщено спортивні знаряддя та елементи, зокрема турнік, бруси, шведська стінка, координаційна лінія. Існує вільний простір для тренувань без знаряддя.

«Різноманітні спортивні майданчики, парки, комплекси — це саме те, що дуже необхідно в нашій громаді. Тому що дітей з малечку потрібно виховувати дбати про здоров’я, і для цього потрібні такі парки, яких до цього в нас не було. Нарешті молоді тепер буде де проводити вільний час, адже заняття спортом зараз набуває все більшої популярності», — сказала місцева жителька Ольга Сергіївна.

Окрім Іллінців, на Вінниччині в цьому році заплановано відкриття ще 15 «активних парків».

Івано-Франківщина: Рятуємо санаторій у Ворохті

Народний депутат від партії «Слуга Народу» Василь Вірастюк звернувся до прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка та керівництва Івано-Франківської області із проханням врятувати унікальний реабілітаційний заклад – санаторій «Смерічка» у Ворохті.

«Унікальний Івано-Франківський обласний кістково-туберкульозний санаторій «Смерічка» буквально ставить на ноги дорослих та дітей не лише з області, а й зі всієї України» — прокоментував Василь Вірастюк.

У Смерічці люди проходять ефективне лікування туберкульозних уражень легень кісток і суглобів, анемії, зниження захисних сил організму у відділеннях для дорослих та дітей.

«Про ефективність пишу невипадково! Мав зустріч із мамою дівчинки, яка уже два роки практично живе у санаторії Ворохти. Жінка зі сльозами на очах розповідала, як її донечка лише на Івано-Франківщині змогла стати на ноги! Бо всі попередні спроби вилікуватись в інших закладах України не давали такого результату. На жаль, таких батьків тут багато і кожен наголошує, що діти отримують шанс на повноцінне життя завдяки титанічній праці та любові до своєї роботи саме лікарів — колективу санаторію», — додав народний депутат.

Василь Вірастюк пояснює: зараз колектив б’є на сполох, бо зі 170 пацієнтів 60 можуть залишитись без належного догляду, а стільки ж працівників — без роботи. Основною проблемою санаторію є недостатнє фінансування, яке ледь покриває заробітну плату для працівників.

Тому Василь Вірастюк і звернувся до уряду та керівництва області з проханням вплинути на ситуацію.

«Наразі мене запевнили, що коштів точно вистачить до кінця 2021 року і ніяких скорочень не буде. Але уже з 2022 року і громада, і колектив мають розуміти план дій: яким чином область планує рятувати унікальний санаторій та розвивати й надалі надання послуг зі спеціалізованої реабілітації дітей та дорослих», — наголосив Василь Вірастюк.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy