Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Зе!Місцеві в боротьбі: Відкриваємо сучасні приймальні відділення, оновлюємо парки, ремонтуємо дороги в селах

Зе!Місцеві в боротьбі: Відкриваємо сучасні приймальні відділення, оновлюємо парки, ремонтуємо дороги в селах

Депутати від партії «Слуга Народу» працюють над відкриттям модернізованих відділень лікарень, ініціюють реконструкцію міських парків та ремонти доріг у селах.

Харківщина: Відкриваємо реконструйоване відділення у Куп’янській лікарні

Повна реконструкція приймального відділення Куп’янської лікарні екстреної медичної допомоги та закупівля сучасного медичного обладнання стали можливими завдяки програмі «Велике будівництво».

Виконано роботи з термомодернізації, приймальне відділення приведене до уніфікованого зовнішнього вигляду, облаштовано ґанок – збудовано накриття, пандус, відремонтовано внутрішні приміщення приймального та рентгенологічного відділення, придбано меблі, сучасний медичний інвентар.

У відділенні відремонтували оглядові кабінети та облаштували необхідним медичним обладнанням. За необхідності у приймальному відділенні можуть провести УЗД та ендоскопічне дослідження, а також КТ. В окремому кабінеті встановлено 16-ти зрізовий комп’ютерний томограф. Він сучасніший за той, що був раніше, й надаватиме необхідну медичну допомогу мешканцям громади.

«Приймальне відділення відповідає всім сучасним медичним потребам. Куп’янська лікарня є одним з опорних закладів охорони здоров’я Харківської області. Лікарня обслуговує понад 100 тис. мешканців Куп’янського укрупненого району та прилеглих територій. Досягти надсучасного стану «первинки» вдалось завдяки програмі “Велике будівництво”, ми ремонтуємо ті об’єкти, фінансування яких було відсутнє впродовж десятків років», – зазначив заступник голови фракції «Слуга Народу» у парламенті, голова Харківської обласної організації Павло Сушко.

Як зазначила голова фракції «Слуга Народу» в Куп’янській міській раді Алла Щербаченко, дуже важливо, що в медичних закладах з’являються нові можливості для діагностики, адже від цього залежить здоров’я і життя пацієнтів.

Київ: Оновлюємо парк «Привокзальний»

У парку «Привокзальний», що в Дарницькому районі столиці, проводиться капітальний ремонт. Субвенцію на це було виділено у сумі понад 1,2 млн грн з державного бюджету завдяки активній позиції народної депутатки від партії «Слуга Народу» Лесі Забуранної.

«Це дало старт проведенню робіт з капітального ремонту парку, – розповідає Леся Забуранна. – Виконані роботи дають неперевершені результати. Уже є гарний дитячий майданчик, майданчик для вигулу собак, з території парку прибрали кіоски, облаштовуються плиткою доріжки для прогулянок, встановлено 700 метрів паркану. Зараз тривають роботи з осіннього озеленення парку».

Однак це далеко не все, адже реконструкція об’єкту досі триває. Незабаром дарничани матимуть ще не один повністю оновлений парк для відпочинку.

Леся Забуранна підсумовує: «Я продовжую тримати на контролі це питання. Наразі триває процес підготовки та подання поправок до проєкту Держбюджету на наступний рік, де також будуть передбачені субвенції для ремонту і реконструкції столичних парків».

Вінниччина: Ремонтуємо дороги в селах

Від Шершнів до Сутисок відтепер прокладена нова асфальтована дорога.

Люди кажуть, що чекали на цей ремонт десятиліттями.

«Хто не їздив цією дорогою, той не знає, яке це блаженство. Бо раніше я два рази стукнула піддоном машину і більше не їздила. Тепер проїхати дорогою одне задоволення. Наші діти на роликах катаються», – каже староста села Шершні Наталя Миколаївна.

«Майже 8 млн грн виділено з державного бюджету на ремонт дороги. З них 1,159 млн грн я як народна депутатка залучила за програмою соціально-економічного розвитку», – говорить народна депутатка України, голова Вінницької обласної організації партії «Слуга Народу» Ірина Борзова.

Майже 2 км дороги в Сутисківській громаді – це створення нормальних умов для мешканців Сутисок і Шершнів, які щодня дістаються до роботи і возять дітей до школи.

Луганщина: Встановлюємо сучасний спортмайданчик у Сєвєродонецьку

У Сєвєродонецьку триває встановлення спортивного майданчика. Це стало можливим завдяки зусиллям обласної, міської влади та програми «Здорова країна». Перший майданчик з’явиться на території школи № 13.

Він стане доступним не тільки для вихованців навчальних закладів, а для всіх охочих. Новий об’єкт, площею 140 кв.м, буде оснащений QR-кодами, за допомогою яких можна буде тренуватися з віртуальними тренерами-зірками, які порадять комплекс вправ залежно від обраного рівня складності.

«У нас багато охочих позайматися на турніку або брусах, або просто покачати прес. Але не кожен має можливість ходити в спортивний зал. Багато хто із задоволенням займалися б самі на вуличних майданчиках. Але старі майданчики давно непридатні, в багатьох дворах їх взагалі немає. Тому встановлення великої кількості нових майданчиків – відмінна ідея», – відзначили учні шкіл.

Всього в Сєвєродонецьку планують спорудити 6 таких майданчиків – на території шкіл № 12, 8, 1, 15, 20, а також ще 2 з’являться на території «Спортивного ядра». А загалом в Луганській області в межах програми «Здорова країна» встановлять 70 спортмайданчиків.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy