Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Зе!Місцеві в боротьбі: Відкриваємо спортивні зали, оснащуємо лікарні сучасним обладнанням, відстоюємо рівні можливості

Зе!Місцеві в боротьбі: Відкриваємо спортивні зали, оснащуємо лікарні сучасним обладнанням, відстоюємо рівні можливості

Депутати від партії «Слуга Народу» працюють над облаштуванням закладів спортивної інфраструктури, ініціюють ремонти у приймальних відділеннях лікарень, проводять просвітницькі заходи.

Прикарпаття: Відкриваємо спортивний зал у Коломийській громаді

Депутати від політичної партії «Слуга Народу» на Івано-Франківщині разом із народною депутаткою України Оленою Вінтоняк та головою Івано-Франківської ОДА Світланою Онищук долучилися до відкриття спортивного залу КУ «Молодіжний центр» у с. Королівка, що входить до Коломийської ОТГ.

Модульний спортивний зал у Коломийській громаді визначено знаковим об’єктом на Прикарпатті. Він один із 13-ти об’єктів соціальної інфраструктури, що ввійшли до програми «Велике будівництво» в області.

«Модульний спортивний зал у Королівці є важливим для розвитку інфраструктури області. Він – універсальний, адже тут проводитимуть змагання з різних видів спорту. Сучасні тренажери, інвентар та велика площа дозволяють приймати спортсменів не тільки Прикарпаття, а й інших областей, а також, оскільки спортзал відповідає всім вимогам, то й проводити змагання міжнародного рівня», – прокоментувала голова Івано-Франківської обласної організації «Слуги Народу», народна депутатка Олена Вінтоняк.

Вона переконана: спорт необхідно зробити частиною українського менталітету, забезпечити доступ до спортивної інфраструктури кожному мешканцю країни, адже в здоровому тілі – здоровий дух.

«Впевнена, що завдяки таким програмам всі жителі великих та малих міст, селищ та сіл зможуть почувати себе активними та щасливим, а очі дітей, які сяяли від побаченого, та їхнє бажання починати займатись спортом з моменту перерізання святкової стрічки, надихають працювати ще більше», – додала вона.

Вінниччина: Наближаємо до людей сучасні медичні послуги

У Козятині після капітального ремонту відкрили приймальне відділення опорної лікарні. У межах програми «Велике будівництво» його також оснастили апаратами КТ, УЗД та цифровою рентген-системою.

«Вперше за 30 років незалежності України в межах програми «Велике будівництво» у Козятинській лікарні облаштували приймальне відділення за сучасними стандартами та встановили нове діагностичне обладнання. Жителі Козятинської та навколишніх громад тепер матимуть доступ до високоякісних медичних послуг, а медичні працівники – сучасні комфортні умови для встановлення діагнозу та лікування пацієнтів», – сказала під час відкриття лікарні народна депутатка України, голова Вінницької обласної організації політичної партії «Слуга Народу» Ірина Борзова.

Керівник Вінниччини, представник Президента в області Сергій Борзов сказав, що у разі, коли людина потрапляє в критичному стані до лікарні, їй швидко та безкоштовно повинні зробити діагностику та надати медичну допомогу. Для цього все необхідне обладнання в лікарні є.

Голова фракції політичної партії «Слуга Народу» Козятинської міської ради Олександр Пузир зазначив, що мешканці Козятинської та навколишніх громад отримали доступ до високоякісних медичних послуг, а медичні працівники лікарні – сучасні комфортні умови для встановлення діагнозу та лікування своїх пацієнтів.

«І якщо упродовж попередніх десятиліть про здоров’я людей як найвищий пріоритет держави усі лише неодноразово чули, то програма «Велике будівництво» втілює цей принцип у життя. Адже про власне, а не приватне КТ в районній лікарні, годі було й мріяти», – сказав депутат.

Нагадаємо, завдяки програмі «Велике будівництво» відремонтовані приймальні відділення та закуплено діагностичне обладнання для 10 опорних лікарень Вінницької області: Жмеринка, Вінниця, Тульчин, Козятин, Ямпіль, Могилів-Подільський, Хмільник, Гайсин, Бершадь, Калинівка.

Рівненщина: Відстоюємо рівні можливості

Депутатка Рівненської міської ради від «Слуги Народу» Олена Хотенко ініціювала просвітницьку акцію про рівні можливості чоловіків і жінок.

Перед початком сесії вона встановила в сесійній залі фігури, на яких було розміщені написи про те, від чого найбільше потерпають сучасні чоловік та жінка.

Зі слів Олени Хотенко, робить вона це з просвітницькою метою. Адже посадовці та депутати досі не до кінця розуміють, що рівні можливості – це не одностатеві шлюби чи пропаганда нетрадиційних сексуальних відносин.

«Рівні можливості – це про врахування потреб кожної групи населення, подолання домашнього насильства, рівність у політиці та соціально-економічному становищі, впровадження європейських цінностей та демократії. Окрім того, рівність стосується не тільки жінок і чоловіків, а й дітей та соціально незахищених верств населення.

Як свідчить досвід успішних країн, досягти сталого суспільно-економічного розвитку можна лише завдяки використанню потенціалу всіх громадян без виключення і створивши безпечні умови для розвитку кожної і кожного, врахувавши потреби та інтереси, справедливо розподіливши ресурси та створити спеціальні можливості», – переконана Олена Хотенко.

Нагадаємо, на минулій сесії частина депутатів Рівненської ради не підтримали проєкт-рішення про приєднання міста Рівне до Європейської Хартії рівності жінок і чоловіків у житті місцевих громад. При цьому у Європі до Хартії вже приєдналися понад 1000 міст.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy