Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Зе!Місцеві в боротьбі: Відкриваємо оновлені лікарні, дбаємо про реабілітацію ветеранів, надаємо безкоштовну юридичну допомогу

Зе!Місцеві в боротьбі: Відкриваємо оновлені лікарні, дбаємо про реабілітацію ветеранів, надаємо безкоштовну юридичну допомогу

Депутати від партії «Слуга Народу» працюють над оновленням відділень у медичних закладах, ініціюють створення реабілітаційних центрів для воїнів АТО/ООС, надають мешканцям безкоштовну юридичну допомогу та дбають про комфорт вихованців дитячих закладів.

Волинь: Відкриваємо оновлені лікарні

У Камінь-Каширську відкрили оновлене приймальне відділення центральної районної лікарні в рамках президентської програми «Велике будівництво». Його оснастили сучасним діагностичним обладнанням для надання першої медичної допомоги та проведення успішних реанімаційних заходів.

«Будівлю реконструювали до рівня європейських вимог. У рамках проєкту закупили обладнання та техніку: новий апарат УЗД, облаштували рецепцію, кабінети рентген-діагностики, лабораторію та приміщення для інфекційних хворих. Територія району велика, тож оновлення дадуть змогу збільшити інтенсивність та надавати більш кваліфіковані послуги. Якщо раніше ми їхали до Луцька і Ковеля, то тепер маємо власне сучасне відділення. Вдячна Президенту України Володимиру Зеленському за успішну реалізацію на території району програми «Велике будівництво», – розповіла голова райдержадміністрації Ольга Ващук.

Загальна вартість проєкту – майже 7 млн гривень. Профінансували його коштом субвенції з державного бюджету – 6,4 млн грн у співфінансуванні з місцевими бюджетами – 600 тис грн.

Київ: Дбаємо про реабілітацію учасників АТО/ООС

В Києві збудують перший нейрореабілітаційний центр для учасників АТО/ООС. Фінансування передбачено Київською міською радою за пропозицією фракції «Слуга Народу». Ініціативу партійців підтримали в ході розгляду змін до бюджету міста.

Центр буде збудовано на базі клінічної лікарні №11 Дніпровського району м. Києва по вул. Рогозівській, 6.

«Це вкрай необхідно, враховуючи, що наразі у місті Києві та області не існує жодного подібного комунального центру для лікування та реабілітації учасників бойових дій. Необхідність розв’язання проблем реабілітації постраждалих потребує ефективного функціонування цієї системи як самостійного напряму клінічної та соціальної медицини», – коментує депутат Київської міської ради від «Слуги Народу» Микола Конопелько.

Сумщина: Надаємо безкоштовну юридичну допомогу

У  Шостці районний штаб партії «Слуга Народу» та громадська організація «Перспектива» реалізують програму «Правова допомога». Мешканці Шостки та району можуть отримати безкоштовні юридичні консультації із земельних питань, питань пенсійного забезпечення соціальних виплат, житлово-комунальних та питань сімейного права.

«Щоденно у людей виникає чимало питань, які потребують юридичного вирішення. На жаль, далеко не всі в змозі оплатити послуги юристів, а питання життєво важливі, тому було прийняте рішення організувати таку допомогу», – розповідає депутат Сумської обласної ради від «Слуги Народу» Олексій Романько.

Прийом при громадській приймальні депутата Олексія Романька, по вул. Депутатській, 15, веде кваліфікований юрист. Мешканці Шостки та району знову можуть звернутися особисто чи за телефоном та отримати безкоштовну юридичну консультацію.

Юрист здійснює прийом у середу та п’ятницю з 9:00 до 17:00.

Довідки за телефоном: +38 (066) 250 22 29.

Львівщина: Ремонтуємо дитячі будинки

Депутат Львівської обласної ради від «Слуги Народу» Юрій Доскіч допоможе з ремонтом дитячого будинку сімейного типу, що в Добромилі на Самбірщині. Днями він з робочим візитом відвідав заклад та поспілкувався з працівниками.

За словами Юрія Доскіча, дитячий будинок потребує негайної реконструкції. Про це просять і його працівники.

«Ми з Благодійного фонду «Сім’ї Доскіч» виділимо кошти на покращення даху та матеріали для утеплення будинку, бо не зважаючи ні на що, дітки мають виховуватися у відповідних умовах. Долучиться до допомоги і керівництво Добромиля, з яким уже досягнуто домовленість», – зазначив Юрій Доскіч.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy