Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Зе!Місцеві в боротьбі: Відкриваємо оновлені ФАПи, відбудовуємо спорткомплекси, оновлюємо дороги

Зе!Місцеві в боротьбі: Відкриваємо оновлені ФАПи, відбудовуємо спорткомплекси, оновлюємо дороги

Депутати від партії «Слуга Народу» ініціюють придбання нового обладнання для лікарень та ремонти у сільських ФАПах, добиваються відбудови спортивних комплексів та працюють над відновленням дорожнього покриття.

Миколаївщина: Забезпечуємо онкодиспансер новим обладнанням

Новий рентгентерапевтичний апарат з’явиться в Миколаївському обласному онкодиспансері з ініціативи народного депутата від «Слуги Народу» Олександра Гайду.

«Оскільки вже тривалий час опікуюсь нашим обласним онкодиспансером, до мене звернувся керівник закладу Максим Безносенко. Він повідомив, що у лікарню необхідно закупити новий рентгентерапевтичний апарат, тому що старе обладнання експлуатується вже більше 30 років й зараз перебуває у зношеному стані! Це становить загрозу життю пацієнтів, які приходять отримати необхідну для лікування послугу, а замість цього час від часу дізнаються, що обладнання зламалося», — прокоментував нардеп.

Олександр Гайду добився спрямування 10 мільйонів гривень соціально-економічної субвенції на закупівлю рентгентерапевтичного апарату. За його словами, торги вже відбулися.

«Обрано підрядника й укладено з ним договір. Ми постійно тримаємо з головним лікарем зв’язок з цього питання й він повідомив, що до кінця осені ми вже можемо очікувати на обладнання. Новий апарат надасть змогу лікувати рак шкіри рентгенівськими променями», — каже Олександр Гайду.

Харківщина: Відкриваємо оновлений ФАП

Оновлений фельдшерсько-акушерський пункт у Березівці вже приймає пацієнтів. Після його приєднання до Пісочинської селищної ради було ухвалено рішення про ремонт приміщень. Адже до цього жителі Березівки були вимушені звертатися за медичною допомогою до селища Буди, до якого треба було добиратись 3 кілометри.

«У червні поточного року в приміщенні фельдшерсько-акушерського пункту з ініціативи нашої селищної ради розпочато ремонтні роботи. А зараз пункт вже приймає своїх перших пацієнтів», – зазначив голова Пісочинської громади від партії «Слуга Народу» Олег Чернобай.

Тепер в амбулаторії будуть працювати лікар, медична та молодша сестри. Приміщення ФАПу обладнано всім необхідним для надання якісної первинної медичної допомоги.

Донеччина: Ремонтуємо дороги

На Донеччині у межах програми «Велике будівництво» стартував ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Н-20 Слов’янськ – Донецьк – Маріуполь на ділянці км 188+004 – км 208+666.

Ділянка дороги, що ремонтується, протяжністю понад 20 км, проходить біля міста Волноваха. Ремонт передбачає відновлення транспортно-експлуатаційних показників проїзної частини – водовідведення та штучних споруд.

«Автомобільна дорога Н-20 Слов’янськ – Донецьк – Маріуполь проходить майже через всю область і з’єднує між собою багатонаселені міста, тому її якість є важливою для місцевих водіїв. Завдяки ремонту саме цієї ділянки для мешканців Волновахи значно скоротиться час на поїздку до Маріуполя та до курортних міст і селищ. Наразі на дорозі є проблемні ділянки, які потребують ремонту. Впевнений, що після закінчення робіт проїзд такою важливою для Донеччини дорогою стане більше безпечним та комфортним», – наголосив голова фракції «Слуга Народу» Волноваської районної ради Володимир Халабузар.

Вартість ремонтних робіт на цій ділянці дороги становить 766 мільйонів грн.

Житомирщина: Відновлюємо спортивний комплекс у Радомишлі

У межах програми «Велике будівництво» в Радомишлі реконструйовано спортивний комплекс «Динамо», який був побудований у 1975 році. Але зараз, після реконструкції, від старої будівлі залишилися лише стіни – усе зроблено з «нуля». Отже, спорткомплекс отримав нову спортивну залу, роздягальні, балкон для глядачів. Тут створені гідні умови для юних спортсменів.

«Завдяки підтримці влади вдалося оновити майже повністю спорткомплекс. Тут і до цього було багато дітей, а в таких умовах буде ще більше – це супер для дітей», – розповів директор Радомишльської ДЮСШ Олег Гончаренко.

Біля спорткомплексу «Динамо» побудували нове футбольне поле зі штучним покриттям. Зроблено це завдяки народній депутатці України, голові політичної ради Житомирської обласної організації «Слуга Народу» Тетяні Грищенко. Саме вона домоглася виділення цільового фінансування з держбюджету.

«Такі об’єкти як спорткомплекс «Динамо» стимулюють розвиток спорту. Адже великий спорт, міжнародні змагання починаються з маленьких. У дітей повинна бути можливість розвиватися і займатися спортом. На жаль, всі ці 30 років спортивна інфраструктура майже не розвивалася, її фактично не було. Сьогодні ми це змінюємо. Дітей потрібно привчати до спорту і стимулювати змалку», – підкреслив народний депутат України, голова Житомирської обласної організації політичної партії «Слуга Народу» Арсеній Пушкаренко.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy