Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Зе!Місцеві в боротьбі: Відкриваємо інклюзивні простори для дітей, вирішуємо транспортні проблеми, реконструюємо медзаклади

Зе!Місцеві в боротьбі: Відкриваємо інклюзивні простори для дітей, вирішуємо транспортні проблеми, реконструюємо медзаклади

Народні депутати від партії «Слуга Народу» допомагають облаштовувати простори для дітей з інвалідністю, вимагають модернізації залізниці та вирішують проблеми з транспортом у громадах, працюють над реконструкцією медичних закладів.

Вінниччина: Відкриваємо сенсорно-інтеграційний простір

У селі Дорожнє на базі Вінницького центру «Обрій» запрацював сенсорно-інтеграційний простір для дітей з важкими формами інвалідності. Цьому посприяла команда обласного осередку партії «Слуга Народу».

«Коли ми впроваджували цю послугу, в більшості людей було багато сумнівів і запитань. Але ми не здавались. І нарешті майже місяць тому ми отримали державний стандарт. Завдяки командній роботі ця послуга вже працює!» – розповіла перша заступниця голови Вінницької ОДА та депутатка Вінницької облради від «Слуги Народу» Наталя Заболотна.

За кошти обласного бюджету відремонтували приміщення площею 120 кв. м та обладнали кімнати сенсорної інтеграції, активного дозвілля та спілкування, санітарно-гігієнічну кімнату та м’яку кімнату усамітнення.

Організатори проєкту – асоціація захисту прав та допомоги людям з інвалідністю «Відкриті Серця», а також благодійна організація «Фонд родини Нечитайло».

«Багато родин забрали дітей з інтернатних закладів, коли почули про нашу послугу «Тимчасовий відпочинок». Нам вдалось підтримати батьків, які були на межі, в яких по двоє дітей з інвалідністю і які вагались, чи віддавати когось із них в інтернат. Ми не можемо вилікувати наших діток, але ми здатні не лише полегшити їхнє життя, а й зробити його комфортним та цікавим», – розповіла голова асоціації «Відкриті серця» Світлана Демко.

Найближчим часом на базі центру «Обрій» створять умови і для надання паліативного догляду для дітей та юнаків з важкими недугами.

Чернігівщина: Вимагаємо модернізації залізниці

Народнв депутати від «Слуги Народу» у Чернігівській облраді вимагають від Укрзалізниці збільшити модернізацію мереж по області. У 2021 році компанія запланувала ремонт лише силового трансформатора у Бахмачі, що є частиною річної ремонтної програми Укрзалізниці.

На думку депутата обласної ради від «Слуги Народу» Дмитра Іванова, цього недостатньо. Через зношеність мереж область із кожним роком перестає бути транспортним хабом. Про це він заявив під час обговорення планів розвитку Укрзалізниці на наступні роки із заступником директора департаменту електрифікації та електропостачання Мариною Ворчак.

«До балтійських портів вантажі з регіону йдуть через Рівненську область. Це взагалі нонсенс. Це підвищує собівартість товарів. Як голова комісії з питань економічного розвитку, інвестиційної діяльності та здійснення державної регуляторної політики вимагаю від Укрзалізниці інвестувати у ремонт інфраструктури по Чернігівській області», – сказав Дмитро Іванов.

Серед найголовнішого – врахування необхідності реконструкції важливих об’єктів електропостачання на підстанціях у Крутах та Носівці.

Окрім того, від Укрзалізниці вимагають включити в плани розвитку компанії на 2021-2025 рр. та в інвестиційну програму модернізацію об’єктів у Чернігівській області.

Найближчим часом депутати спільно з фахівцями опрацюють відповідні пропозиції на направлять до Укрзалізниці.

Житомирщина: Продовжуємо реконструкцію медзакладів

У Житомирі продовжується реконструкція обласного онкологічного диспансеру. Роботи ведуться в межах програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Житомирський обласний онкологічний диспансер – це надважливий для жителів області лікувальний заклад, який надає спеціалізовану медичну допомогу хворим на злоякісні новоутворення.

Наразі в онкодиспансері капітально ремонтують хіміотерапевтичне, онкогінекологічне, рентгенологічне та мамологічне відділення.

Вже оновили приймальне, ендоскопічне, лабораторне, поліклінічне та амбулаторно-операційне відділення.

«Люди повинні лікуватися в комфортних сучасних умовах. Тому ми робимо все, щоб завершити реконструкцію, яка триває вже 4 рік», – зазначила депутатка облради фракції «Слуга Народу» та лікарка Валентина Донець.

Херсонщина: Вирішуємо транспортні проблеми

Транспортні питання Великолепетиської громади вирішуються. Команді «Слуги Народу» вдалося добитися, аби із Забалки до Катеринівського старостинського округу курсував рейсовий автобус.

30 червня відбулася робоча зустріч за участю очільника Великолепетиської громади від «Слуги Народу» Максима Колокота та директора місцевого перевізника – «Великолепетиське АТП-16543» Тетяни Геєр.

Учасники обговорили можливість зберегти та розширити міський автобусний маршрут до району Забалка.

Максим Колокот постійно тримає це питання на контролі. Адже жителі селища із району Забалка вже не один рік нарікають на проблему відсутності автобуса із цього району в центр та лікарню.

«Відстань дуже суттєва, а тому більшості населення, особливо старшого покоління, дістатися до усіх соціальних об’єктів складно та проблематично. Вирішили дещо відкоригувати наявний селищний маршрут, щоб включити до нього зупинки на Забалці», – сказав Максим Колокот.

Також на зустрічі присутні обговорили розвиток приміського маршруту до Катеринівського старостинського округу.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy