Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Зе!Місцеві в боротьбі: Відкриваємо амбулаторії, забезпечуємо навчальні заклади технікою, будуємо спортивні майданчики

Зе!Місцеві в боротьбі: Відкриваємо амбулаторії, забезпечуємо навчальні заклади технікою, будуємо спортивні майданчики

Депутати від партії «Слуга Народу» працюють над будівництвом амбулаторій у громадах, передають навчальним закладам ноутбуки, ініціюють реконструкцію медичних закладів та спорудження нових спортивних локацій.

Львівщина: Відкриваємо нові медичні амбулаторії

У Мурованому на Львівщині відкрили нову медамбулаторію, вартість якої понад 7,4 млн гривень: майже 6 млн грн було виділено з державного бюджету, решту додала сама громада. Також амбулаторія отримала власний автомобіль Renault Duster. Зараз тут працюють два лікарі.

«На кінець 2021 року маємо в області десятки оновлених і новозбудованих амбулаторій з програми «Доступна медицина». Це і є одні з найважливіших маркерів щодо дієвості реформи на Львівщині», – наголосив заступник голови Львівської облради та депутат з фракції «Слуга Народу» Юрій Холод.

Житомирщина: Забезпечуємо навчальні заклади технікою

Народні депутати України від партії «Слуга Народу» Арсеній Пушкаренко, Сергій Кузьміних і Дмитро Костюк та голова облдержадміністрації Віталій Бунечко вручили 1228 сучасних ноутбуків 93 навчальним закладам із 27 громад Житомирського району.

«Передали ноутбуки для вчителів Житомирського району та Житомира. Власне, це один із кроків підвищення рівня освіти, надання можливості нашим педагогам краще готуватися до уроків, робити їх більш сучасними та інформаційно насиченими», – відзначив народний депутат від фракції «Слуга Народу» Арсеній Пушкаренко.

Як зазначає Хорошівський селищний голова від партії «Слуга Народу» Володимир Столярчук, 68 ноутбуків будуть видані вчителям трьох опорних шкіл у громаді.

«Взагалі у нас 12 шкіл. Дуже важливо, тому що діти майже два роки вчилися у режимі онлайн – це перше питання. А друге – сьогодні без ноутбуків жоден вчитель не може підготуватися до уроків», – зауважив він.

Сумщина: Реконструюємо онкодиспансер

У Сумах завершили реконструкцію головного корпусу онкодиспансеру, будівельні роботи на якому були розпочаті наприкінці 2020 року. Наразі готовність головного корпусу становить 100%, будівельники готують будівлю до відкриття.

З початку реконструкції головного корпусу обласного онкологічного диспансеру освоєно близько 10 млн грн. Це кошти державного фонду регіонального розвитку та обласного бюджету.

Нагадаємо, що в Сумах представники «Слуги Народу» працюють над створенням сучасного онкоцентру. Ідея оновити такий важливий медичний заклад належить голові обласної ради від «Слуги Народу» Віктору Федорченку.

Харківщина: Будуємо спортивні майданчики в Ізюмі

У межах програми «Здорова Україна» в Ізюмі облаштовують 4 мультифункціональні майданчики. Вони з’являться на території ліцеїв №6 і №5, на подвір’ї багатоповерхівок по вулиці Різдвяній та на галявині «Лужок» на пров. Миру.

«Для співфінансування будівництва спортмайданчиків міська рада виділила більше 300 тис. грн. На майданчиках будуть турніки, бруси, руколази, швецькі стінки, спортивні снаряди типу воркаут, м’яке поліурітанове покриття. Запрошуємо всіх мешканців міста долучатися до занять спортом – тепер це можна буде робити у комфортних умовах на відкритому повітрі», – розповів депутат Ізюмської міської ради від партії «Слуга Народу» Максим Стрельник.

Майданчики в Ізюмі відкриють змаганнями з Street workout.

«У цьому році Харківщина потрапила до 6 областей України, де облаштовують мульфункціональні спортивні майданчики. Область отримала від держави понад 80 млн грн для будівництва 200 майданчиків у громадах. Такі майданчики матимуть сучасні спортивні снаряди для вуличних тренувань та будуть облаштовані інформаційними табличками з QR-кодами відеоуроків для занять спортом різної складності – і для початківців, і для професіоналів», – зазначив заступник голови фракції у Верховній Раді, очільник Харківської обласної організації партії «Слуга Народу» Павло Сушко.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy