Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Зе!Місцеві в боротьбі: Відкриваємо амбулаторії, реставруємо театри, дбаємо про спорт

Зе!Місцеві в боротьбі: Відкриваємо амбулаторії, реставруємо театри, дбаємо про спорт

Депутати від партії «Слуга Народу» працюють над відкриттям нових медичних амбулаторій у громадах, ініціюють відновлення закладів культури, дбають про розвиток спорту та забезпечення пожежно-рятувальних частин новою технікою

Харківщина: Відкриваємо нову амбулаторію в Старосалтівській громаді

Зведення амбулаторії №2 у Старому Салтові завершили у межах програми «Велике будівництво».

Площа будівлі – 277 кв м. Частина приміщення передбачена для проживання лікаря, який тут працює.

Вхід до амбулаторії обладнано пандусом. Обігріває приміщення енергоефективний котел на твердому паливі.

Вартість будівництва – понад 11 млн грн. Кошти виділили з державного, обласного і місцевого бюджетів.

Сьогодні у закладі працює один сімейний лікар, за окремим графіком приймає лікарка-педіатр. Допомогу тут отримуватимуть жителі Старого Салтова та сусідніх сіл: Федорівки, Шестакового, Хотімлі, Зарічного і Молодової. Загалом – близько 2000 осіб.

Раніше будівля амбулаторії була в аварійному стані – її звели ще у 1950-х роках, – говорить депутатка фракції «Слуга Народу» у Харківській облраді Юлія Григорян.

«У новому приміщенні є комфортні медичні кабінети і процедурні, а також двокімнатна квартира для сімейного лікаря та його родини. Заклад забезпечений новим сучасним обладнанням та службовим автомобілем. Амбулаторія повністю готова приймати місцевих жителів», – зазначає Юлія Григорян.

За рік у межах «Великого будівництва» на Харківщині добудували та здали в експлуатацію вже 12 сільських амбулаторій.

Заступник голови фракції у Верховній Раді та очільник Харківської обласної організації партії «Слуга Народу» Павло Сушко наголосив, що завдяки програмі «Велике будівництво» можна створювати належні умови для надання медичних послуг у віддалених населених пунктах.

«Люди мають отримувати якісну допомогу і у великих містах, і в маленьких селах. Тому багато уваги приділяємо будівництву та ремонту медичних закладів в усіх громадах області. Це і амбулаторії, і районні лікарні. Важливо, що роботи передбачають також оснащення закладів сучасним медичним обладнанням. Все це створює комфортні умови і для пацієнтів, і для роботи лікарів. Під час пандемії це особливо актуально і надважливо», – наголошує він.

Вінниччина: Реставруємо обласний театр імені Садовського

Музично-драматичний театр ім. Н. Садовського у Вінниці увійшов до програми «Велика реставрація». На ремонт частини будівлі надійшло 6 млн грн. Про це повідомила народна депутатка, голова голова Вінницької обласної організації партії «Слуга Народу» Ірина Борзова.

«Три роки тому, у 2019-му, розпочали роботи з реставрації музично-драматичного театру, але не завершили. На заклади культури в держави чомусь не вистачало коштів… У цьому році проєктну документацію відкоригували, аби завершити реконструкцію, і подали на програму «Велика реставрація». Кошти на реставрацію театру ім. М. Садовського з державного бюджету вже надійшли», – сказала депутатка.

Театр збудували у 1911 році за проєктом Григорія Артинова. В 1945 році під час пожежі будівля суттєво постраждала. Його відновлювали протягом п’яти років.

Запоріжжя: Підтримуємо розвиток спорту

У Запоріжжі триває будівництво сучасного мультифункціонального комплексу спортивних майданчиків на базі Запорізького навчально-виховного оздоровчого комплексу № 110.

За сприяння народного депутата від «Слуги Народу» Геннадія Касая на будівництво мультифункціонального комплексу була залучена субвенція з державного бюджету. Згідно з проєктом, новий комплекс матиме футбольне поле, майданчики для гандболу та баскетболу із штучним покриттям, а також бігові доріжки та тренажери просто неба.

Усього на будівництво планується витратити понад 25 млн грн. Фінансування об’єкта відбувається без затримок. Будівельні роботи виконуються за графіком та до кінця поточного року повинні завершитися.

«Продовжуємо контролювати хід будівельних робіт. Незабаром мешканці Південного мікрорайону зможуть займатися фізичною культурою та спортом на сучасному спортивному майданчику. Поки що єдиному в цій частині міста Запоріжжя», – підкреслює Геннадій Касай.

Луганщина: Забезпечуємо рятувальників новою технікою

Три нові пожежні автомобілі отримали підрозділи 12-ї державної пожежно-рятувальної частини.

Передали ключі та сертифікати вогнеборцям голова Луганської ОДА – Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Гайдай та начальник ГУ ДСНС України у Луганській області Михайло Пшик.

Сергій Гайдай наголосив, що новий спецавтотранспорт – це запорука швидкості, оперативності, ефективності та безпеки роботи.

«Сподіваюсь, що ця техніка допоможе вам врятувати не одне людське життя. У наступному році до підрозділів вогнеборців ще буде надходити нова техніка. Зокрема автодрабини, які вкрай необхідні для пожежогасіння в умовах висотної міської забудови», – сказав він.

Михайло Пшик розповів, що нагальний стан спецавтотехніки вкрай низький – 60% – є застарілим та малоефективним.

«Саме тому необхідна суттєва модернізація, зокрема у найвіддаленіших громадах», – підкреслив Михайло Пшик.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy