Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Зе!Місцеві в боротьбі: відкриваємо амбулаторії, ремонтуємо лікарні та створюємо інклюзивний центр

Зе!Місцеві в боротьбі: відкриваємо амбулаторії, ремонтуємо лікарні та створюємо інклюзивний центр

Представники «Слуги Народу» на місцях сприяють відкриттю нових сільських амбулаторій, відстоюють належні умови для працівників екстреної медицини, забезпечують рівні можливості для освіти і розвитку дітей.

Житомирщина: Відкриваємо сільські амбулаторії

На півночі Житомирської області відкрилися дві нові амбулаторії, оснащені сучасним обладнанням. Якісні медичні послуги та консультацію сімейного лікаря відтепер можна отримати в селі Першотравневе Гладковицької громади та в селі Покалів Овруцької. Цими медичними закладами користуватимуться мешканці 17 сіл.

Нові амбулаторії розташовані на місці старих зношених будівель, що були непридатними для надання медичних послуг. Вони є об’єктами програми Президента Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Загальна кошторисна вартість кожної амбулаторії – 9 млн грн. Усвідомлюючи важливість охорони здоров’я мешканців, обидві громади виділили з місцевих бюджетів співфінансування. Це ще раз доводить, наскільки ефективним може бути поєднання зусиль держави та місцевої влади.

Крім того, для медичних працівників придбано службові автомобілі Renault Duster.

Під час відкриття медзакладів народний депутат та очільник Житомирського обласного осередку «Слуга Народу» Арсеній Пушкаренко наголосив на важливості розбудови у селах медичної інфраструктури.

«Можливо, дехто думає, що відкриття невеликих амбулаторій не розв’язує проблем інфраструктури у сфері охорони здоров’я. Але кожна нова амбулаторія – це додатковий шанс врятувати життя людини. Життя та здоров’я кожної людини – це найвища цінність. І про це особливо важливо пам’ятати у часи пандемії», – зазначив він.

Волинь: Боремося за комфортні умови роботи медиків

Днями депутатка Ковельської райради від партії «Слуга Народу» Валентина Баланкевич обговорила з головою райради В’ячеславом Швораком можливість виділення коштів на ремонт та фінансову підтримку Ковельського відділення екстреної медичної допомоги.

«Ми нещодавно перемістилися у колишню вузлову лікарню. Точніше, в одне із занедбаних приміщень. Воно потребує ремонту. Гаражі – в аварійному стані, взимку в приміщенні холодно. До всього потрібно обладнати диспетчерську, лікарську, шоферську. Зрештою, відремонтувати санвузли», – коментує Валентина Баланкевич.

Валентина Баланкевич обізнана у проблемах відділення, адже працює у ньому фельдшеркою. За її запитом у лютому депутати райради вже проголосували за надання 35 тис. грн для ремонту приміщення. Але для облаштування приміщення належним чином необхідно 1,5 мільйона.

«Ми першими рушаємо на виклики і рятуємо життя та здоров’я людей у критичних умовах. Це справді тяжка робота, тож ми заслуговуємо на сприяння в облаштуванні належних умов», – зазначає депутатка.

Зі свого боку голова райради пообіцяв докласти всіх зусиль та залучити кошти для створення належних умов медикам «екстренки».

Тернопільщина: Ремонтуємо педіатричне відділення лікарні

У Шумській міській лікарні проходить масштабний ремонт у педіатричному відділенні, яке не оновлювали останні 30 років.

Планується відновити понищені стіни, встановити у палатах нові ліжка і шафи замість старих меблів, а також у кожну палату підвести «кисень». Загалом відремонтують 10 палат, в яких одночасно зможуть перебувати 20 дітей.

Як зазначає голова Шумської громади Вадим Боярський, представник «Слуги Народу», кошти виділила Національна служба охорони здоров’я та міська влада. Частину грошей надала лікарня та благодійники.

Окрім того, капітальний ремонт почали і в терапевтичному відділенні.

Планується відремонтувати також неврологічне відділення. Цьому посприяв народний депутат від «Слуги Народу» Ігор Василів, який надав депутатські кошти на оновлення.

Вінниччина: Створюємо інклюзивний центр

Днями Іллінецька громада, яку очолює представник «Слуги Народу» Володимир Ящук, створила Інклюзивно-ресурсний центр. У ньому навчатимуться діти з особливими освітніми потребами.

Такий заклад забезпечить вихованцям психолого-педагогічний супровід, надаватиме корекційно-розвиткові послуги.

Також Центр навчатиме педагогів та батьків якісній методиці роботи з дітьми, що мають особливі освітні потреби.

Координуватиме Інклюзивно-ресурсний центр управління освіти Іллінецької міськради. Директора призначатимуть за результатами конкурсу.

У самому центрі працюватимуть фахівці з вищою педагогічною (психологічною) освітою: логопеди, дефектологи (сурдопедагоги, олігофренопедагоги, тифлопедагоги), практичні психологи, вчитель-реабілітолог.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy