Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Зе!Місцеві в боротьбі: Відкриваємо амбулаторії, реконструюємо лікарні, модернізуємо харчоблоки

Зе!Місцеві в боротьбі: Відкриваємо амбулаторії, реконструюємо лікарні, модернізуємо харчоблоки

Депутати від партії «Слуга Народу» ініціюють будівництво нових амбулаторій, добиваються проведення ремонтів у медичних закладах, започатковують інформаційні проєкти та модернізують харчоблоки у школах.

Харківщина: Реконструюємо обласну дитячу лікарню №1.

У головній дитячій лікарні Харківщини вже зробили 100-відсотковий капремонт двох відділень із заміною покрівлі. Роботи виконують у межах програми «Велике будівництво»

Наразі завершується термомодернізація: вентильовані фасади облаштовують у корпусі для грудничків та стаціонарному корпусі.

Загалом утеплюють 8500 квадратних метрів фасаду, також між цими корпусами відремонтують перехід.

До кінця року заплановані проєктом роботи виконають на 90%. Повністю реконструкцію завершать наступного року.

«Обласна дитяча клінічна лікарня в цілодобовому режимі надає як планову, так і екстрену медичну допомогу дітям міста та області. Щороку в закладі лікують близько 20 тисяч пацієнтів. У стаціонарі постійно лікуються сотні дітей, і, безумовно, важливо, щоб вони лікувалися у комфортних умовах. Завдяки ремонту в корпусах буде тепло і затишно», – говорить депутатка Харківської обласної ради від партії «Слуга Народу» Любов Канцедал.

Завдяки програмі «Велике будівництво» на Харківщині створюють комфортні умови для лікування, зазначає заступник голови фракції «Слуга Народу» у Верховній Раді, голова Харківської обласної організації партії Павло Сушко. 

«Тут вже утеплили фасад, фундамент, покрівлю, встановлено енергоощадні вікна. Це дозволить заощаджувати витрати на опалення», – додав він.

Рівненщина: Започатковуємо інформаційний проєкт для медиків

Депутатка Рівненської міської ради від «Слуги Народу» Олександра Коваленко та народний депутат від партії Олександр Ковальчук спільно із головним лікарем КНП «Центральна міська лікарня» РМР Євгенієм Кучеруком започаткували медичний хаб «Лікар – лікарю». Він став платформою, де медики спілкуватимуться із колегами, членами медичного комітету та представниками Міністерства охорони здоров’я.

Днями в межах цього хабу на базі Центральної міської лікарні відбулася медична конференція за участі анестезіологів «ковідних» лікарень Рівненщини, а також президента Асоціації анестезіологів України, професора, завідувача кафедри анестезіології Національного медичного університету ім. О.О.Богомольця, експерта МОЗ Сергія Дуброва. На зустрічі обговорювали особливості лікування нових штамів коронавірусу.

«Цей проєкт покликаний допомогти медикам отримати фахові відповіді від представників галузі медицини в боротьбі за життя людей через зустрічі на майданчику «Лікар – лікарю». Спільно з народним депутатом Олександром Ковальчуком ми працюємо над тим, аби наше місто популяризувало себе через цікаві проєкти», – розповіла Олександра Коваленко.

Сумщина: Модернізуємо харчоблоки у школах

У сумській школі № 17 капітально відремонтували харчоблок і закупили нове обладнання та меблі.

«Коли завершився демонтаж, тут була тільки цегляна кладка, замінили все: і системи каналізації, і вентиляції. Тепер відбудовано нове», – розповідає директорка школи Олена Деменко.

Нова кольорова їдальня з’явилася в межах проєкту реформування шкільного харчування, ініційованого Оленою Зеленською. Ініціювали ремонт  депутати Сумської міської ради від «Слуги Народу» Єфрем Лазарєв та Олег Рєзнік.

«Для мене як випускника цієї школи було першочерговим депутатським завданням оновити її. За підтримки народної депутатки від «Слуги Народу» Тетяни Скрипки ми це зробили», – розповідає Єфрем Лазарєв.

За словами Олега Рєзніка, з депутатських коштів він профінансував проєктну документацію на модернізацію харчоблоку. А міська рада підтримала ініціативу й проголосувала за виділення 4,5 млн грн з місцевого бюджету. Нардепка від «Слуги Народу» Тетяна Скрипка спрямувала на цей проект 2 млн грн з коштів соціально-економічний розвитку.

«Другий рік поспіль я займаюся питанням оновлення харчоблоків. Комусь допомагаю з обладнанням, комусь з харчоблоками, але хотілось би відзначити співпрацю з депутатами Сумської міської ради від партії «Слуга Народу», бо саме в тісній комунікації отримали гарний результат, і тепер спостерігаємо за комфортними умовами харчування дітей», – розповіла Тетяна Скрипка.

Житомирщина: Відкриваємо амбулаторії

У селі Хочине Олевської громади, що розташоване майже під україно-білоруським кордоном, запрацювала сучасна амбулаторія.

Вона стала 22-ю на Житомирщині, побудованою в межах програми «Велике будівництво». Участь у відкритті амбулаторії взяв народний депутат України від «Слуги Народу» Арсеній Пушкаренко.

«У кожній громаді ми створюємо ту інфраструктуру, на яку люди чекають, якої вони потребують. Я думаю, що за 30 років занепаду наші громадяни заслужили, щоб сьогодні мати якісну і освітню, і медичну, і дорожню інфраструктури», – зазначив він.

Місцевим мешканцям більше не доведеться їздити по медичну допомогу за 30 кілометрів до Олевська.

Відтепер якісні медичні послуги – за місцем проживання. Амбулаторія обслуговує понад 3 тисячі жителів Хочине та прилеглих сіл, зокрема Юрового, Перги, Копище, Майдану Копищанського та Рудні Хочинської.

Вартість будівництва –  9 мільйонів гривень, з яких 10% – співфінансування з місцевого бюджету.

Для своєчасного обслуговування пацієнтів придбали новий Renault Duster.

Також у приміщенні амбулаторії передбачене житло для лікаря, зокрема, двокімнатна квартира.

«У нас в планах будівництво 3 нових приймальних відділень із сучасним обладнанням у тих лікарнях, які стали додатково опорними, на додачу до тих семи, які відкрили цього року. Розбудовуючи медичну інфраструктуру, ми сьогодні робимо якісні медичні послуги доступними в усіх куточках нашої області», – зауважив Арсеній Пушкаренко.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy