Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Зе!Місцеві в боротьбі: Відкриваємо «активні парки», оновлюємо медзаклади, розвиваємо авіаперевезення

Зе!Місцеві в боротьбі: Відкриваємо «активні парки», оновлюємо медзаклади, розвиваємо авіаперевезення

Депутати від «Слуги Народу» працюють над облаштуванням активних парків, ініціюють проєкти щодо безбар’єрного середовища, відкривають оновлені приймальні лікарень та дбають про розвиток міжнародних авіаперевезень.

Кіровоградщина: Відкриваємо «активні парки»

На території Онуфріївської територіальної громади відкрили «активний парк».

«Вітаю жителів громади, які тепер мають чудову можливість займатися спортом без дорогих тренажерів, на відкритому повітрі й розвивати такі рухові якості, як витривалість, сила, спритність, координація, гнучкість та швидкість», – прокоментувала під час відкриття спортмайданчика голова Олександрійської РДА та представниця «Слуги Народу» Ольга Коріненко.

Онуфріївський селищний голова від «Слуги Народу» Віталій Береза наголосив,  що потрібно розвивати спортивну інфраструктуру нового рівня, доступну і новачкам, і професіоналам.

«Запрошую жителів громади приходити на спортивний майданчик разом зі своїми друзями й активно застосовувати спортивні комплекси», – сказав він.

Поруч із кожним елементом спортмайданчика розташовані навігаційні таблички з QR-кодами. Відсканувавши їх смартфоном, можна потрапити на спецсайт, обрати для себе рівень складності вправ та ознайомитись з технікою їхнього виконання.

Завдяки відеозавданням відбувається заняття з віртуальними тренерами. Серед них – Президент України Володимир Зеленський, українські спортсмени та музиканти.

Цього року передбачається відкриття 600 спортивних локацій по всій Україні, 21 – на Кіровоградщині.

Київ: Ініціюємо створення Мапи доступності міста

Київська міськрада підтримала рішення створити столичну Мапу доступності міста. Його ініціатори – депутатки Київради від «Слуги Народу» Євгенія Кулеба та Ксенія Семенова.

Проєкт передбачає створення програмного модуля «Інформаційна база об’єктів соціальної сфери в місті Києві» та інформаційного шару «Мапа доступності міста Києва». Також будуть позначення на мапі безбар’єрних маршрутів та місць, доступних для маломобільних людей.

Сервіс включать до додатку «Київ Цифровий».

Перед цим буде проведено аудит міського простору на доступність та створення інтерактивної мапи, яка відображатиме поточний стан міського середовища та допомагатиме людині будувати безпечний та доступний маршрут з точки А в точку В.

«Успішна та стала політика на місцевому рівні залежить від облаштування доступних та безпечних маршрутів, громадських просторів для жінок та чоловіків. Мобільність та доступ до транспорту сприяють належній реалізації прав, зокрема маломобільних груп населення. Це стосується доступу до роботи, культурних та освітніх установ, об’єктів соціальної сфери», – заявила Євгенія Кулеба.

Миколаївщина: Розвиваємо міжнародні авіаперевезення

Миколаївський аеропорт відкрив регулярні рейси до Стамбулу. Щотижня для пасажирів будуть доступні 5 рейсів. Про це повідомила голова Миколаївської облради від «Слуги Народу» Ганна Замазєєва.

«Рада, що все більше авіакомпаній нам довіряє і готові тісно співпрацювати. Оскільки розвиток такого перспективного інфраструктурного об’єкта, як наш аеропорт, – ще одна складова для росту економіки Миколаївської області. Ми активно працюємо над забезпеченням вищого рівня мобільності і сервісу для наших мешканців, залученням нових компаній і створенням комфортних умов для пасажирів», – прокоментувала вона.

Ганна Замазєєва висловила впевненість, що це стане поштовхом для подальшої співпраці з іншими авіакомпаніями світу.

«Нещодавно я вже пропонувала представникам Литовської Республіки розглянути питання відкриття авіарейсу з одного з литовських міст до Миколаєва» – додала голова облради.

Прикарпаття: Оновлюємо приймальню Бурштинської лікарні

У Бурштинській центральній районній лікарні оновили приймальне відділення. Приміщення обладнали новітнім обладнанням і сучасними меблями, відремонтували палати, замінили системи тепло- та водопостачання, встановили оповіщення про пожежну небезпеку.

«Будівництво нових медзакладів – це крок до покращення здоров’я людей та збереження їхнього життя. Адже окрім оновлення самих приміщень лікарень ми за підтримки програми «Велике будівництво» забезпечуємо їх новітнім обладнанням, що допомагає оперативно та якісно встановлювати діагнози й сприяти своєчасному наданню невідкладних медичних послуг», – зазначає депутат облради від «Слуги Народу» та медичний директор Івано-Франківської обласної лікарні Андрій Яворський.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy