Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Зе!Місцеві в боротьбі: турбуємося про довкілля, покращуємо дороги, допомагаємо молоді

Зе!Місцеві в боротьбі: турбуємося про довкілля, покращуємо дороги, допомагаємо молоді

Представники партії «Слуга Народу» ініціюють оновлення доріг, організовують толоку з прибирання сміття у громадах та проводять відверті Public Talk із молоддю.

Сумщина: Прискорюємо ремонт міжквартальних доріг

У Сумах відремонтують дорогу від вул. Інтернаціоналістів до вул. Заливної. Таке рішення керівництво міста ухвалило після відповідного запиту депутата Сумської міськради від «Слуги Народу» Максима Зеленського. Його прохання також підтримали колеги на одній із сесій міськради.

«На цьому відрізку шляху знаходиться автостоянка, а також паркінги у дворах, тому рух завжди дуже насичений. Щодня цією дорогою користуються сотні сумчан з сусідніх будинків. Щоразу водії, так би мовити, вбивають свої автомобілі, виїжджаючи з двору, і створюють небезпеку для пішоходів», – розповів депутат.

Миколаївщина: Очищуємо громаду від сміття

21 березня мешканці с. Калинівка організували прибирання сміття на території біля кладовища. До толоки долучився і її ініціатор – голова громади та представник «Слуги Народу» Ігор Хроленко.

Також односельців підтримали депутат Миколаївського району Сергій Моторний, депутати Воскресенської ОТГ Микита Моторний і Сергій Хроленко.

«Дуже вдячний людям, які прийшли і допомогли. У нас немає іншого виходу: або самим прибрати, або жити в смітнику», – зазначив Ігор Хроленко.

Голова громади розповів, що зібране сміття вивозитимуть у Велику Корениху на офіційне сміттєзвалище.

Також він закликав бути відповідальнішим до довкілля.

Харківщина: Залучаємо молодь до розбудови громади і держави

Харківські депутати та голови громад дебютували на Public Talk. Це формат, який дає можливість молоді вільно спілкуватися з представниками влади з будь-яких тем.

Нещодавно таку неформальну зустріч із молоддю Нововодолазької громади провели Нововодолазький селищний голова Олександр Єсін та народний депутат від «Слуги Народу» Олексій Красов.

«Молодь проявляє активну позицію у життєдіяльності громади, цікавиться питаннями наповнюваності бюджету і його витратами. Молодь прагне змін, і ми не можемо її не підтримати у такому прагненні», – зазначив Олександр Єсін.

Серед тем, які учасники Public Talk обговорювали, – особливості державного і місцевого управління, мотивація, участь молоді у бізнесі та політиці, сучасні тренди та IT-сфера.

«Я поділився власним підприємницьким та політичним досвідом, а також розповів про роботу у Верховній Раді. Зокрема, про те, як «народжуються» й ухвалюються законопроєкти, за якими потім живе вся країна», – розповів нардеп Олексій Красов.

Черкащина: Допомагаємо студентам отримати освіту за кордоном

Цьогоріч Державний департамент США вперше оголосив відбір студентів з України та надає гранти для навчання в США за програмою «Ініціатива місцевих коледжів». Навчатимуться студенти 10 місяців без отримання ступеня в американському коледжі.

Учасниками програми зможуть стати і студенти Черкаського коледжу. Про це розповів депутат облради від фракції «Слуга Народу» та директор Черкаського бізнес-коледжу Олег Куклін.

«У квітні 2019 року я був запрошений для участі в Симпозіумі випускників до Державного департаменту США у Вашингтоні. І на зустрічі з пані Марі Ройс, помічницею Державного секретаря, представники української делегації озвучили питання щодо включення нашої країни у якості партнера програми. На той час 21 країна брала участь у програмі, її випускниками стали понад 3000 студентів», – зазначив Олег Куклін.

Під час навчання українські студенти акцентуватимуть увагу на медіаграмотності та боротьбі з дезінформацією. Теорію поєднуватимуть з практикою.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy