Зе!Місцеві в боротьбі: створюємо спорткомплекси, боремося з незаконними сміттєзвалищами, рятуємо туристичні об’єкти
Депутати від партії «Слуга Народу» працюють над будівництвом сучасних спортивних комплексів, дбають про відомі туристичні об’єкти, ліквідують стихійні сміттєзвалища та добиваються ремонту вулиць.
Київщина: облаштовуємо спортивні комплекси
У Білій Церкві презентували проєкт «Мультифункціональний спортивний комплекс та парк відпочинку». Ділянка, де планують його облаштувати, розташована по вул. Т.Г. Шевченка. Так, 1,5 га планують відвести під спортивний комплекс, а під парк – 11 га.
У презентації взяли участь заступник міністра молоді і спорту України Матвій Бідний, народний депутат України Юрій Камельчук, голова Білоцерківської районної державної адміністрації Людмила Мерзлюк, голова Білоцерківської районної ради Василь Зеленський, почесний президент Федерації стронгмену України – Василь Вірастюк, депутат Київської обласної ради Юрій Савчук, керівництво громади на чолі з міським головою Геннадієм Диким, олімпійці та їхні тренери, представники спортивної спільноти Білоцерківської міської територіальної громади.
«Переконаний, що всі разом ми маємо можливість створити комплекс, який стане одним з улюблених місць білоцерківців та гостей міста. Створення сучасної спортивної інфраструктури – це і внесок у зміцнення здоров’я, розвиток дитячо-юнацького спорту, підготовка спортсменів високого класу», – прокоментував секретар Білоцерківської міської ради Дмитро Киришун.
Спільне обговорення цього проєкту дозволить створити сучасний та унікальний спортивний комплекс не тільки для Білої Церкви, а й для всієї Київщини, де зможуть проводитися тренування та змагання місцевого і всеукраїнського рівнів.
Почесні гості, аби закріпити свої наміри, підписали меморандум про співпрацю щодо створення спортивного комплексу.
«Звісно, один комплекс не зможе задовольнити всіх потреб, але я б рекомендував взяти до уваги побажання щодо створення умов для занять легкою атлетикою. Впевнений, що подібний спортивний об’єкт у Білій Церкві на 100% необхідний та потрібний для міста», – зазначив почесний президент Федерації стронгмену України Василь Вірастюк.
Житомирщина: рятуємо Коростишівський каньйон
Коростишівський каньйон планують перетворити на рекреаційну зону.Плани з благоустрою та терміни обговорювали на виїзній нараді за участі народних депутатів України від фракції «Слуга Народу» Арсенія Пушкаренка й Тетяни Циби, начальника Житомирського обласного управління лісового і мисливського господарства Віктора Сахнюка та керівництва громади.
Наразі відома всій Україні туристична локація перебуває у занедбаному стані. Купи сміття, відсутність мінімальної інфраструктури та умов для відпочинку – з цим стикаються мешканці та гості Житомирщини.
«Ми скрізь бачимо тут розруху. Я вважаю, що це ганьба для Житомирської області, що чудова туристична локація в такому стані. Цей об’єкт переходить на баланс до Коростишівської міської ради, і сьогодні ми домовились, що до Дня Незалежності тут буде наведено лад», – сказав народний депутат України, представник фракції «Слуга Народу» Арсеній Пушкаренко.
До 1 серпня навколо каньйону створять нову сучасну зону відпочинку. Зокрема, відремонтують під’їзну дорогу, облаштують паркувальні майданчики, проведуть благоустрій, організують цілодобову охорону та відеоспостереження.
Але це не повний перелік позитивних перетворень. Родзинкою має стати Державний прапор, встановлений на найвищій точці кар’єру.
Народна депутатка України Тетяна Циба (фракція «Слуга Народу») переконана: після перетворення каньйон може увійти до проєкту «Туристичні магніти України» та стати суттєвим джерелом наповнення бюджету громади.
«Тут можна зробити виїзні вінчання, церемонії, дні народження. Якщо до цього підійти як до ресурсу, а не як до тягаря, то, звісно, це може бути дуже хорошим і прибутковим об’єктом для громади. І приємною локацією для перебування туристів», – розповіла депутатка.
Миколаївщина: ліквідуємо незаконне сміттєзвалище
Держекоінспекція розпочала позапланову перевірку в селі Галицинове, де місцева влада досі не ліквідувала незаконне сміттєзвалище попри те, що мала це зробити до 10 травня. Відповідну перевірку ініціював депутат Миколаївської обласної ради від партії «Слуга Народу», перший заступник начальника Державної екологічної інспекції Південно-Західного округу Владислав Мартиченко.
«З припису, який було надано керівництву громади, виконано лише два пункти – встановили знак, що сміттєзвалище заборонено, та вирили траншею навколо нього, але це не допомогло, оскільки сміття почали скидати у цю ж траншею. Проте найголовніше – сміттєзвалище не ліквідували», – повідомив Владислав Мартиченко.
За результатами перевірки Держекоінспекції буде оцінено вартість завданих збитків.
«Ми з’ясуємо вартість збитків, виставимо на громаду та буде притягнуто до відповідальності посадових осіб. Скоріше за все, надалі будемо звертатися до суду, щоб їх зобов’язали прибрати сміттєзвалище. Спочатку керівництво громади запевнило, що вони впораються, а пізніше повідомили, що аби прибрати сміттєзвалище, їм необхідно 3 місяці – треба отримати рішення сесії про виділення коштів на ліквідацію сміттєзвалища та провести тендер. При цьому кошти громада має, оскільки це одна з найбагатших громад в Україні», – прокоментував Владислав Мартиченко.
Львівщина: ремонтуємо вулиці у населених пунктах
Депутат Дрогобицької міської ради від «Слуги Народу» Олег Пилипців звернувся з офіційним депутатським запитом до міської ради щодо ремонту міжквартальної вулиці О. Гончара у м. Дрогобич.
Зокрема, на вулиці розташований дитячий садок №13, поштове відділення №6 та церква Покрови Пресвятої Богородиці.
З відповідними скаргами про необхідність вирішити проблему до народного депутата звернулись самі мешканці мікрорайону Є.Коновальця.
«Дорожнє полотно повністю зруйноване, утворилися досить глибокі вибоїни, відсутнє ливневе каналізування», – скаржаться дрогобичани.
Відтак, розпочнуть ремонт цієї вулиці вже найближчим часом, коли завершиться процедура з визначення підрядника. Про це йдеться в офіційній відповіді на депутатський запит.
Кошторисна документація щодо ремонту цього відрізку дороги вже виготовлена і пройшла експертну оцінку.