Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Зе!Місцеві в боротьбі: спрощуємо життя людей, допомагаємо молоді та зберігаємо робочі місця

  • 6452
Зе!Місцеві в боротьбі: спрощуємо життя людей, допомагаємо молоді та зберігаємо робочі місця

Депутати від «Слуги Народу» ініціюють відкриття нового сервісного центру МВС, підтримують інтелектуальний розвиток молоді та сприяють ремонту лікарні.

Закарпаття: Спрощуємо надання довідок МВС

Фракція «Слуга Народу» в Берегівській райраді ініціювала відкриття сервісного центру у новоствореному Берегівському районі. Після адмінреформи він об’єднав колишні Берегівський, Виноградівський та частково Іршавський райони.

Відповідне звернення підтримали більшість депутатів Берегівської райради і вже надіслали до керівництва МВС та сервісного центру.

З відкриттям нового відділення місцевим мешканцям стане комфортніше отримувати платні та безоплатні послуги МВС. Адже раніше їм доводилося їздити десятки кілометрів до райцентрів для отримання довідок.

«Відкриття сервісного центру дозволить мешканцям отримувати якісні та важливі послуги швидко та доступно. Люди зможуть тут оформлювати та замінювати водійські посвідчення, брати довідки про несудимість тощо», – зазначає депутат Берегівської районної ради Валентин Веремчук.

Рівненщина: Оновлюємо медзаклади

Рівненська облрада виділила 980 тис. грн на оновлення лікарні у Степанській селищній громаді. Відповідне рішення ініціював депутат від «Слуги Народу» Роман Шустик.

За його словами, про допомогу облаштувати нове приміщення лікарні його попросили мешканці громади.

За виділені кошти потрібно перенести рентгенологічне обладнання зі старого приміщення в новий рентген-кабінет, демонтувати та монтувати нове обладнання, провести технічну повірку флюро- та рентгенапаратів. Також потрібно обробити стіни свинцем, гіпсокартоном і баритоновою штукатуркою.

З вирішенням цієї проблеми ресурси лікарні ефективніше використовуватимуть, а мешканці півночі області отримуватимуть якісніші медичні послуги.

Роман Шустик подякував депутатам Рівненської облради за підтримку його запиту та попросив жителів області розповідати про проблеми у своїх громадах.

«Ми представляємо в обласній раді не тільки свій округ, а й усю Рівненщину. Будемо разом вирішувати проблемні питання громад», – заявив він.

Черкащина: Сприяємо розвитку молоді

Керівник Черкаського обласного осередку «Слуги Народу» Олексій Пєчніков започаткував проєкт «Інтелектуальна Черкащина». Ініціатива має мотивувати молодь та розвивати державно-приватне партнерство в освіті.

В межах проєкту голова освітньої комісії облради Валерій Данилевський та депутат Черкаської міськради Василь Мойсієнко подарували книги сучасних українських авторів фіналістам XI мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т. Шевченка.

«Книга – це завжди найкращий подарунок. Особливо приємно дарувати книжки кращим знавцям української мови та справжнім поціновувачам літератури. Адже подарувати чи придбати книгу – це лише частина справи. Її ще треба прочитати», – зазначив Валерій Данилевський.

Також в межах проєкту вихованцям Черкаської санаторної школи подарували шахи.

«Нехай ці подарунки сприяють всебічному інтелектуальному розвитку дітей Черкаської санаторної школи. Неодмінно сприятимемо розвиткові кожного навчального закладу Черкас та області», – заявив Валерій Данилевський.

Львівщина: Боремося проти знищення лісгоспу

Фракція «Слуга Народу» у Бродівській громаді підтримала звернення щодо неприпустимості об’єднання Бродівського та Золочівського лісгоспів із центром у м. Золочів.

Відповідний лист надіслали до уряду, Держлісагентства, Львівського обласного лісгоспу, Львівської облради, Львівської ОДА, Золочівської райради та Золочівської райдержадміністрації.

Про приєднання Бродівського держлісгоспу до Золочівського депутатам і громадськості стало відомо нещодавно. На думку депутатської фракції «Слуги Народу» таке приєднання є нелогічним.

Чистий дохід Бродівського лісгоспу за 2020 рік склав 126 млн грн, а Золочівського підприємства – 49 млн грн. Це – на 256% менше.

Бродівський лісгосп сплатив 62 млн грн податків, зокрема 13 млн грн – до місцевого бюджету. На підприємстві зараз працює 430 працівників – це вдвічі більше, ніж в Золочівському лісгоспі.

Також депутати впевнені, що після злиття підприємств люди втратять роботу, а значну частину прибутку Бродівського лісгоспу спрямують на покриття збитків Золочівського.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy