Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Зе!місцеві в боротьбі: справедливі тарифи, нові школи, сучасне медобладнання

Зе!місцеві в боротьбі: справедливі тарифи, нові школи, сучасне медобладнання

Місцеві депутати від «Слуги Народу» опікуються ремонтом шкіл, оновлюють медичне обладнання для діагностики хвороб, вирішують проблему завищених тарифів на газ та здають донорську кров.

Полтавська область: боремося із завищеними тарифами

Представники партії «Слуга Народу» у Полтавській обласній раді докладають значних зусиль, аби унеможливити зростання тарифів на комунальні послуги.

За словами заступника голови Полтавської обласної ради Олександра Лемешка, підвищення вартості газу для населення автоматично призведе до зростання цін на теплопостачання. Адже 86% тарифу Полтавського обласного комунального виробничого підприємства теплового господарства «Полтаватеплоенерго» включає вартість газу та електроенергії.

«Депутатський корпус звернувся до правоохоронних та державних органів щодо ініціювання проведення перевірок тарифів на послуги з розподілу природного газу. Ми отримали 60 листів від громад, правоохоронців, державних установ тощо», – додає Олександр Лемешко.

За результатами перевірки створено робочу групу, яка вивчатиме питання щодо визначення прав власності газорозподільних мереж (ГРМ) Полтавської області. Завдяки діяльності групи вдалося досягти того, що АТ «Полтавагаз» та ПрАТ «Кременчукгаз» як представники газорозподільних мереж надали найнижчі пропозиції тарифу за 1 м. куб. газу та звернулися до НКРЕКП для затвердження тарифів. Крім цього, відкрито кримінальні провадження стосовно операторів-порушників ГРМ.

«11 січня 2021 року була порушена справа щодо АТ «Лубнигаз», яке після звернень депутатів обласної ради та звернень народної депутатки від партії «Слуга Народу» Анастасії Ляшенко перевірили представники НКРЕКП. За підсумками перевірки на АТ «Лубнигаз» накладено штраф за порушення процедури відключення газу та завищення річної замовленої потужності. Також у Лубнах провели обшуки в АТ «Лубнигаз» через кримінальне провадження щодо необґрунтованості тарифів та подання недостовірних відомостей до НКРЕКП», – прокоментував досягнення депутат.

Крім цього, задля можливості впливати на політику тарифоутворення в регіоні депутати запропонували передати газорозподільні мережі у спільну власність територіальних громад області та створити обласне комунальне підприємство з транспортування і розподілу газу споживачам.

Голова фракції «Слуга Народу» в Полтавській облраді Олександр Смірнов підкреслив, що вартість комунальних послуг, зокрема газопостачання – це нагальна проблема, котра потребує всебічного розгляду і регулювання.

Сумська область: донорство крові для порятунку життів

На Сумщині заступник Шосткинського міського голови та керівниця  районної парторганізації «Слуги Народу» Оксана Шаповал із чоловіком  Олександром, депутатом міськради від «Слуги Народу», разом взяли участь у донації крові. 

Оксана здає кров регулярно. Її хвилює доля людей, яким життєво необхідне переливання.

«Зараз такий час – ми живемо у світі інновацій і технологій, що вдосконалюються, проте елементарне добро і людську взаємопідтримку ніхто не скасовував. Ми всі – чиїсь батьки і діти. І нехай лихо оминає кожну родину. Проте, коли щось погане все ж стається, дуже добре знати, що є люди, яким не байдуже, які вже подумали про ближнього. Ми хочемо бути саме тими людьми», – ділиться  Оксана Шаповал.

За словами  Олександра Шаповала, їхня родина займається благодійністю регулярно. Наприклад, власну сімейну столярну майстерню використовують, аби безкоштовно зробити паркан для дитячого закладу.

Сумщина є лідером донорського руху серед усіх регіонів, а місто Суми вважається донорською столицею України. Адже тут на 1000 жителів  припадає 232 донації. При цьому  середній показник по Україні не перевищує 20 донацій.

Вінницька область: відеонагляд для безпеки громадян

У Жмеринській громаді встановлять системи відеоспостереження в межах програми «Безпечне місто». Відповідну пропозицію внесла фракція «Слуга Народу» у Жмеринській міській раді. Рішення підтримали на сесії.

Програма розрахована на 2021-2022 роки і передбачає встановлення системи відеоспостереження в місцях масового перебування людей, на в’їздах та виїздах з міста та об’єднання їх в єдину локальну мережу. Це необхідно для посилення безпеки громадян і захисту важливих об’єктів громади.

«Встановлення системи відеоспостереження зможе покращити криміногенну ситуацію в громаді, а можливість фіксації та збору доказів із місць скоєння правопорушень сприятиме розкриттю кримінальних злочинів та їхній профілактиці. Безпека в громаді – один із пунктів передвиборчої програми депутатів Жмеринської міської ради від партії «Слуга Народу». Обіцяли – виконуємо», – говорить голова фракції «Слуга Народу» Юрій Войтович.

Рівненська область: ремонти та будівництво шкіл

4 березня 2021 року на засіданні постійної комісії з питань бюджету, фінансів та податків Рівненської обласної ради депутатка «Слуги Народу» Людмила Мариніна вкотре підняла проблему будівництва шкіл в області.

Вона наголосила, що в північних районах вже сьогодні потрібно будувати 12 нових шкіл. Зокрема, у Сарненському є потреба у шести школах: в селах Цепцевичі, Вири, Чабель, Немовичі, Костянтинівка і в місті Сарни. 

Але щоб  розпочати будівництво нових закладів освіти, потрібно завершити розпочаті об’єкти. Людмила Мариніна наголосила, що будівництво нової школи в селі Цепцевичі Сарненського району триває вже четвертий рік. Тим часом учні Цепцевицької ЗОШ навчаються в незадовільних умовах.

«Учні Цепцевицької ЗОШ навчаються у три зміни з 8 години ранку до 21 години вечора, оскільки у приміщенні на 240 місць навчаються 752 дитини і працюють понад 100 працівників. Школа вражена грибком, спортзал аварійний і закритий з 2005 року, бо розходяться стіни, дах протікає і може завалитися. І в цих умовах вчаться наші діти. Вже п’ятнадцять років піднімаємо цю проблему, стукаємо в усі двері, і водночас латаємо цю школу, бо хтозна скільки ще доведеться чекати нової», – зазначила Мариніна.

Депутатка зазначила, що з кожним роком тут зростає народжуваність, тому проблема недостатньої кількості дитячих садків та шкіл постає особливо гостро.

Людмила Мариніна звернулася до депутатів із проханням відкинути політичні переконання і вирішити ці питання спільно, щоб забезпечити право дітей на якісну та доступну освіту. За її словами, насамперед потрібно фінансування на будівництво нового закладу освіти в селі Цепцевичі.

«Сподіваюся на підтримку депутатів від усіх політичних сил і вірю – добро переможе», – зазначила депутатка від «Слуги Народу».

Хмельницька область: оновлюємо медичне обладнання

У Полонській ОТГ завдяки спільній роботі депутатів міської ради фракції «Слуга Народу» та народного депутата України від «Слуги Народу» Олексія Жмеренецького коштом держбюджету придбали нове медичне обладнання: фіброгастроскоп та колоноскоп.

Професійне обладнання дозволить зробити медичну діагностику легшою та точнішою, візуально діагностувати такі захворювання, як виразки, поліпи, пухлини тощо, а також провести їхню біопсію чи видалення.

«Завдяки спільній роботі депутатського складу Полонської ОТГ та Олексія Жмеренецького ми змогли надати людям можливість не їздити по приватних лікарнях, а робити складні діагностичні процедури у нас в міській лікарні»,  – прокоментував депутат від фракції «Слуга Народу» у Полонській міській раді Петро Гуц.

Національна служба здоров’я збільшила фінансування медзакладу завдяки появі додаткових послуг лікарні. Це дає змогу медзакладу розвиватися та відкривати нові кабінети для лікування мешканців району.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy