Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Зе!Місцеві в боротьбі: Споруджуємо спорткомплекси, будуємо водогони, вирішуємо проблему зі сміттям

Зе!Місцеві в боротьбі: Споруджуємо спорткомплекси, будуємо водогони, вирішуємо проблему зі сміттям

Депутати від партії «Слуга Народу» закладають будівництво нових спортивних комплексів, ініціюють спорудження водогонів, займаються вирішенням проблеми зі сміттям.

Черкащина: Споруджуємо сучасний спорткомплекс

У Мошнівській школі на Черкащині розпочалося «Велике будівництво» сучасного багатофункціонального спорткомплексу. Вартість проєкту – майже 3,15 млн грн.

Закласти «перший камінь» до села приїхали очільники Черкаської ОДА, облради, народний депутат та голова Черкаської обласної організації політпартії «Слуга Народу» Олександр Завітневич. У присутності жителів громади вони дали старт масштабним будівельним роботам.

«За урядовою програмою реформування освіти саме Мошнівська школа стане опорною для усіх базових шкіл громади. Враховуючи це, старшокласники здобуватимуть тут повну загальну середню освіту і матимуть змогу займатися різними видами спорту у сучасних комфортних умовах», – сказав народний депутат Олександр Завітневич.

«Ця подія – результат продуктивної співпраці та спільного бачення того, як слід розвивати державу від села до області. Старт «Великого будівництва» у Мошнах став можливим завдяки зусиллям очільників Мошнівської громади, обласної влади та народних депутатів від монобільшості у Верховній Раді», – прокоментував подію голова Черкаської облдержадміністрації Олександр Скічко.

Підтримку Мошнівському сільському голові, який ініціював проєкт, надав Золотоніський міський голова Віталій Войцехівський. Він має вагомий досвід реалізації подібних соціальних проєктів.

Вінниччина: Будуємо водогони в селах

Будівництво водогонів завершили у селах Кудіївці та Олександрівка.Тепер у домівках мешканців двох сіл Северинівської громади є довгоочікувана вода.

Ініціювала проведення робіт народна депутатка, голова Вінницької обласної організації політичної партії «Слуга Народу» Ірина Борзова у співпраці із головою громади від «Слуги Народу» Васильем Малярчуком.

«В лютому 2021 року, коли зустрічалась із мешканцями Северинівської громади, мене просили допомогти добудувати водогін. Пообіцяла, що в двох селах – Олександрівці та Кудіївцях – буде вода. Як народна депутатка залучила з державного бюджету 2 млн грн. Зараз у людей є вода. Обіцянку виконала», – сказала Ірина Борзова.

Ірина Борзова навідалась у громади та особисто переконалась, що вода дійсно є в домівках мешканців цих двох сіл.

Народна обраниця зазначила, що вода, дороги, інтернет – те, що важливо для людей.

«Це питання, над якими працюватиму й далі, щоб люди в селах мали воду і нормальні умови для життя», – сказала Ірина Борзова.

Донеччина: Вирішуємо проблему зі сміттям

В Бахмуті в межах програми «Велике будівництво» триває зведення унікальної сміттеперевантажувальної станції. Її потужність складатиме 60 тис. тонн на рік.

Об’єкт вже готовий на 95%. Тривають малярні роботи, роботи з благоустрою, а приміщення готують для встановлення обладнання. Повний запуск підприємства очікується до 1 березня наступного року.

Станція потрібна для сортування сміття та покращення системи управління побутовими відходами на території Бахмутського району.

«Зведення такої станції дозволить сортувати сміття за всіма новітніми технологіями. Це дуже важливе питання у наш час для будь-якого району не лише Донеччини, а й усієї країни. Сортування сміття – процес, до якого ми ще звикаємо, але це вкрай необхідний захід для збереження нашої екології та правильної утилізації побутових відходів», – наголосив народний депутат, голова Донецької обласної організації політичної партії «Слуга Народу» Владлен Неклюдов.

Як розповів депутат Бахмутської міськради від «Слуги Народу» Роман Кравченко, це перша подібна сміттєперевантажувальна станція в області. На новому підприємстві буде 40 нових робочих місць.

«Новітнє обладнання, яке буде встановлено на підприємстві, прийматиме побутові відходи з Соледарської, Часов’ярівської, Сіверської, Світлодарської та Званівської громад. Вважаю, що зведення такого об’єкту – великий крок у вирішенні багатьох екологічних питань Донеччини», – додав депутат.

Волинь: Дбаємо про екологію

Протягом трьох місяців 150 домогосподарств Підгайцівської громади братимуть участь в експерименті «Жовтий мішок».

У «жовтий мішок» необхідно відсортовувати всю пакувальну вторинну сировину, окрім скла. Мити упаковки не потрібно, лише стиснути, щоб займали менше місця. Вивозити будуть за графіком двічі на місяць. Мішок не матиме запахів, тому що у ньому не буде органічних відходів.

«Експеримент дозволить зрозуміти, яке сміття найчастіше потрапляє у баки мешканців Підгайцівської громади. Практика сортування у “жовтий мішок” на початку 90-х впроваджувалась у Німеччині та Австрії. Це був успішний проєкт, завдяки якому європейці вирішили проблему з відходами й тепер діляться досвідом з іншими країнами», – розповів голова фракції «Слуга Народу» у Підгайцівській сільраді Олександр Бляшук.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy